Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έβαλα το Α γιατί θέλω το ίδιο σε άλλο νούμερο. Παρατήρησα ότι το χαρτί "customers returns" με την διεύθυνση που κολλάω απέξω απ'το δέμα , δεν αναφέρει πουθενά united kingdom. Να το συμπληρώσω λες εγώ ή θα το συμπληρώσουν στο ταχυδρομείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα! να ρωτησω επειδη ειχα μισο χρονο να παραγγειλω καποιος να με βοηθησει.....

εφτασε χθες το δεμα βουδαπεστη και σημερα εφυγε αλλα εκει που η παραγγελια εφυγε απο gatwick ως 2 δεματα μου εδωσαν και 2 αριθμους μετα το 1 αγνοειται ενω το δευτερο πηγς βερυξελλες βουδαπεστη κα ερχεται προς τα εδω.... τι γινεται???? Waybill: 5425872244

ευχαριστω!

Επεξ/σία από akis_supernatural
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα! να ρωτησω επειδη ειχα μισο χρονο να παραγγειλω καποιος να με βοηθησει.....

εφτασε χθες το δεμα βουδαπεστη και σημερα εφυγε αλλα εκει που η παραγγελια εφυγε απο gatwick ως 2 δεματα μου εδωσαν και 2 αριθμους μετα το 1 αγνοειται ενω το δευτερο πηγς βερυξελλες βουδαπεστη κα ερχεται προς τα εδω.... τι γινεται???? Waybill: 5425872244

ευχαριστω!

Μην ανησυχείς.Και εμένα μού έχει συμβεί.Το...αγνοούμενο θα ξανασμίξει με το δεύτερο piece στην Αθήνα και θα σου έρθουν μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείς.Και εμένα μού έχει συμβεί.Το...αγνοούμενο θα ξανασμίξει με το δεύτερο piece στην Αθήνα και θα σου έρθουν μαζί.

σε ευχαριστω για την ενημερωση! μακαρι να ειναι οπως τα λες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή της παραγγελίας, υπολογίζεις 7-8 ημερολογιακές μέρες για να παραλάβεις.

Είναι σχετικά γρήγοροι στην προετοιμασία της παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή της παραγγελίας, υπολογίζεις 7-8 ημερολογιακές μέρες για να παραλάβεις.

Είναι σχετικά γρήγοροι στην προετοιμασία της παραγγελίας.

Μάλιστα. Για express?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω για την ενημερωση! μακαρι να ειναι οπως τα λες!!!!

μολις μου εβγαλε οτι το χαμενο δεμα τωρα εφτασε στη Βουδαπεστη.....

οποτε θα αργησει παραπανω να μου φτασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά το δικό μου δεματάκι έφτασε μετά από 10 ημέρες και αυτό γιατί είχα κάνει παραγγελία Παρασκευή, είχε φτάσει Αθήνα την άλλη Παρασκευή μέρα και επειδή δεν κάνουν delivery σ-κ μου ήρθε τη Δευτέρα.Τουλάχιστον έτσι μου είπαν.

 

Φόρμα lonsdale σε small για 1,76 και 70kg είναι μια χαρά.

Επίσης ενα ισοθερμικό της diadora σε small κι αυτό κάθεται μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά το δικό μου δεματάκι έφτασε μετά από 10 ημέρες και αυτό γιατί είχα κάνει παραγγελία Παρασκευή, είχε φτάσει Αθήνα την άλλη Παρασκευή μέρα και επειδή δεν κάνουν delivery σ-κ μου ήρθε τη Δευτέρα.Τουλάχιστον έτσι μου είπαν.

 

Φόρμα lonsdale σε small για 1,76 και 70kg είναι μια χαρά.

Επίσης ενα ισοθερμικό της diadora σε small κι αυτό κάθεται μια χαρά.

απο Βουδαπεστη ποσες μερες εκανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Για να κάνω την πραγγελία μέσω paypal θα πρέπει να μην είναι καινούργιος ο λογαριασμός μου στο paypal?

Για να κάνεις παραγγελία μέσω paypal, ο σωστότερος τρόπος είναι ο παρακάτω (δεν παίζει ρόλο αυτό που αναφέρεις)

http://www.eidikeuomenoi.gr/2015/10/i-sosti-methodos-gia-ta-capital-controls/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση; Πήρα κάποια παπούτσια και μου είναι μικρά. Θέλω λοιπόν να τα στείλω πίσω και να μου τα αλλάξουν με ένα νούμερο μεγαλύτερα. Θα επιβαρυνθώ τα μεταφορικά και για να τα στείλω και για να μου τα επιστρέψουν; Ποιον τρόπο αποστολής προτείνετε; με κούριερ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο Βουδαπεστη ποσες μερες εκανε?

Από Βουδαπέστη για Αθήνα έκανε 2 μέρες

Παιδιά μια ερώτηση; Πήρα κάποια παπούτσια και μου είναι μικρά. Θέλω λοιπόν να τα στείλω πίσω και να μου τα αλλάξουν με ένα νούμερο μεγαλύτερα. Θα επιβαρυνθώ τα μεταφορικά και για να τα στείλω και για να μου τα επιστρέψουν; Ποιον τρόπο αποστολής προτείνετε; με κούριερ;

 

 

καλησπερα σε ολους.ειδα οτι καπιοι ρωτουσατε πως επιστρεφεις αντικειμενα κλπ.εγω ειχα επιστρεψει δυο μπλουζακια τον ιουνιο περιπου λογω μεγεθους και επιλογης μου.(δεν εκανε κατι λαθος το sportsdirect απλα μου ηταν μεγαλα).δεν θυμαμαι αναλυτικα τον τροπο αλλα ηταν πολυ απλο.αμα ψαξετε σε αυτο το θεμα 100% θα βρειτε.το μονο θεμα ειναι πως θα το δηλωσετε ωστε να πληρωσετε λιγοτερα μεταφορικα. ΑΛΛΑ αμα κανατε αγορα μεσω paypal σας επιστρεφει τα εξοδα επιστροφης.σας μιλαω για περιπτωσεις που κανατε εσεις κατι λαθος γιατι αν εκανε κατι το μαγαζι υποθετω οφειλει να επιβαρυνθει τα εξοδα.εμενα απο οσο θυμαμαι μου ειχε βγει γυρω στα 11 μιση ευρω.θα σας πω και στο περιπου πως γινεται.οταν παιρνεις τα αντικειμενα εχει ενα χαρτι return form ,συμπληρωνεις τα στοιχεια των ρουχων που θες να επιστρεψεις(κωδικους,το ονομα,μεγεθος κλπ)πας σε οπιο καταστημα θελεις εγω πηγα ελτα γιατι διαβασα ειναι πιο φθηνα απο τα αλλα,τα στελνεις στην οδο που λεει πανω το εντυπο επιστροφης και εισαι ετοιμος.μετα για να παρεις τα μεταφορικα απο το paypal κανεις screenshot την συναλλαγη,φωτογραφια το δεμα ωστε να φαινεται η χωρα που το στελνεις και γενικα οτι το στελνεις(ο υπαλληλος στα ελτα μολις εβγαζα φωτο τον ειπα οτι πρεπει να το βγαλω για να παρω πισω τα μεταφορικα γελουσε και μου λεει δεν θα παρεις τιποτα πισω .γελαει ομως καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος) και την αποδειξη απο τα ελτα ωστε να δουν ποσο πληρωσες για να σου βαλουν τα λεφτα.ειναι πολυ απλη διαδικασια.το sportsdirect ηταν πολυ συνεργασιμο μου εβαλε τα λεφτα μολις εφτασαν τα ρουχα και το paypal 2-3 μερες αφου κατεθεσα τα στοιχεια.απλα δεν θυμαμαι πως το στελνεις συστημενο,γραμμα και τετοια αν ψαξετε σιγουρα θα το βρειτε.ελπιζω να σας βοηθησα παιδια και σορρυ που σας κουρασα και για το μεγαλο κειμενο.καλο σας βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φοράω σε μπλουζάκια παντού medium(εκτός από everlast που παίρνω small).Είμαι 1,8 , 73 κιλά.piere cardin έχω σε medium

και εγω εχει καιρο που γλυκοκοιταζω τα pierre cardin αλλα μπερδευομαο με τα σχόλια.1,80 εειμαι περιπου 77 κιλα.θελω ν παρω καποιο απ τα πλεκτα π εχει.συνηθως αγοραζω large αλλα φοβαμαι θ ναι μεγάλο?τι λετε?απ την αλλη πηρε το μάτι μου σχολιο πτι τ M εχει κοντο μανικι ..

εχει παρει κανεις piere cardin μπλουζακια; παντου φοραω λαρτζ στα σχολια βλεπω αλλοι λενε με ιδιο υψος/κιλα με εμενα οτι ειναι καλα αλλοι μεγαλα. κανεις απο εδω; τα εχει και σε προσφορα τωρα.

εκανες τελικα αγορα??κ γω το ίδιο προβληματισμο εχω.ειμαι 1,80 77κιλα.οσοι παιρνουν m ειναι πιο λεπτοί κ δν ξερω μετά ποση διαφορα εχει το L
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...