Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Έχει πάρει κανείς ζακετάκια "No Fear" ; Τι γραμμή έχουν; Είναι στενά ή φαρδιά; Βλέπω μερικά στο SportsDirect σε πολύ καλές τιμές και όμορφα σχέδια.

Σε όλα τα Nike φοράω medium. Να πάρω ένα νούμερο μεγαλύτερο λέτε; Είμαι 1,88m - 80kgr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,

 

 

 μια ερώτηση να κάνω.... 

αγόρασα από sportsdirect πράγματα αξίας 179,27euro μέσω paypall.

 

αναφορά από Paypall

Original Order

Nov 6, 2015      Order To Sportsdirect.com   -€179.27 EUR

 

 

Related Transactions

Nov 9, 2015  Charge From Credit Card     £133.19 GBP

Nov 9, 2015  Currency Conversion         -£133.19 GBP

Nov 9, 2015  Currency Conversion        €179.27 EUR

Nov 9, 2015   Express Checkout Payment Sent    -€179.27 EUR

Original Order:   -€179.27 EUR

Total Payment:   -€179.27 EUR
 

 

 

και στην εφαρμογή Revolut εμφανίζει χρέωση 187euro στις 6/11.

 

Που οφείλεται αυτή η διαφορά? ξέρει κανένας? 

 

Η φόρτωση της revolut κάρτας έγινε με euro.

Μήπως θα ήταν καλύτερο να κάνω την αγορά κατευθείαν στο sportsdirect, χωρις paypall για να αποφύγω τις χρεώσεις?

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω προκειμένου να χρεώνομαι το ποσό που υπολογίζει το sportsdirect??

 

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από panelis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. Για express?

 

Express φίλε σε 4 ημέρες θα σου έρθουν,είχα παραγγείλει 19 Ιουνίου και τα παρέλαβα στις 23 Ιουνίου.

 

 

Υ.Γ Δοκίμασα να παραγγείλω σήμερα πρώτη φορά μέσω paypal για να δούμε..προς το παρόν το ποσό που έχω υποβάλλει εκκρεμεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Έχει πάρει κανείς ζακετάκια "No Fear" ; Τι γραμμή έχουν; Είναι στενά ή φαρδιά; Βλέπω μερικά στο SportsDirect σε πολύ καλές τιμές και όμορφα σχέδια.

Σε όλα τα Nike φοράω medium. Να πάρω ένα νούμερο μεγαλύτερο λέτε; Είμαι 1,88m - 80kgr.

Μπλούζες και ηταν κανονικές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εχει καιρο που γλυκοκοιταζω τα pierre cardin αλλα μπερδευομαο με τα σχόλια.1,80 εειμαι περιπου 77 κιλα.θελω ν παρω καποιο απ τα πλεκτα π εχει.συνηθως αγοραζω large αλλα φοβαμαι θ ναι μεγάλο?τι λετε?απ την αλλη πηρε το μάτι μου σχολιο πτι τ M εχει κοντο μανικι ..

εκανες τελικα αγορα??κ γω το ίδιο προβληματισμο εχω.ειμαι 1,80 77κιλα.οσοι παιρνουν m ειναι πιο λεπτοί κ δν ξερω μετά ποση διαφορα εχει το L

Έχω δύο μακρυμάνικες μπλούζες(η μία μάλλινη)pierre cardin αγορασμένες από το sportsdirect και είναι ΧL δηλαδή το κανονικό μου νούμερο.Είμαι 1.90, 91 κιλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια πατάω για παραγγελία και μου βγάζει το παρακάτω.

 

We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card Visa x-3003.

To pay for this purchase right now, link a debit or credit card to your PayPal account.

Τι παίζει ? έκανα χτες λογαριασμό Paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα ρούχα / bottoms απο lonsdale / everlast. 

 

επειδή είμαι 1.85 - 110 κιλά  ( αρκετά χρόνια στα γυμναστήρια ) θα ήθελα αν κάποιος έχει μια ιδέα στο τι νούμερα θα μπορούσα να επιλέξω σε αυτές τις μάρκες.

 

ενδιαφέρομαι για hoodies / και φόρμες bottom κυρίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χθες, πολλά προϊόντα - που παρακολουθούσα - βγαίνουν πλέον "not found".

 

Τι λέτε να συμβαίνει;

 

Πουλήθηκαν, τί άλλο; :-)

 

θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα ρούχα / bottoms απο lonsdale / everlast. 

 

επειδή είμαι 1.85 - 110 κιλά  ( αρκετά χρόνια στα γυμναστήρια ) θα ήθελα αν κάποιος έχει μια ιδέα στο τι νούμερα θα μπορούσα να επιλέξω σε αυτές τις μάρκες.

 

ενδιαφέρομαι για hoodies / και φόρμες bottom κυρίως.

 

Lonsdale έχουν γενικά λίγο στενή γραμμή, τουλάχιστον οι μπλούζες τους (και πολύ ωραίο ύφασμα για τα λεφτά τους).

Από Everlast δεν ξέρω. Δες και τα σχόλια των αγοραστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

trust me έχω διαβάσει και τις 299 σελίδες και τα σχόλια στο SD.com αλλά ως τώρα δεν έχω βρει κάτι παρεμφερές  :-(

Επεξ/σία από chrisleft
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...