Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι δυο κιλά βάρος 16,50€.

Ευχαριστώ πολύ.

Σαν απλό δέμα το στέλνω ε?

Επίσης δεν βλέπω στην αίτηση την επιλογή refund.

Θέλω να στείλω ένα μπουφάν που αγόρασα αλλά είναι πολύ λεπτό και δεν κάνει για χειμώνα και θέλω να μου βάλουν τα χρήματα πίσω ,έτσι ώστε να πάρω ένα άλλο .

Αυτό μπορεί να γίνει η την πάτησα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ.

Σαν απλό δέμα το στέλνω ε?

Επίσης δεν βλέπω στην αίτηση την επιλογή refund.

Θέλω να στείλω ένα μπουφάν που αγόρασα αλλά είναι πολύ λεπτό και δεν κάνει για χειμώνα και θέλω να μου βάλουν τα χρήματα πίσω ,έτσι ώστε να πάρω ένα άλλο .

Αυτό μπορεί να γίνει η την πάτησα?

σαν δεμα ειναι στα 34 ευρω και σαν γραμμα 16,5 ευρω

θελω κ εγω να τους στειλω πισω ενα παντελονι για να μου στειλουν μεγαλυτερο και κατι παπουτσια που το αριστερο ειναι νουμερο 41 και το δεξι νουμερο 42 απο μαλακια τους.....εχω τρεις μερες π στελνω συνεχεια μεηλ και ακομα να βγαλω ακρη αν θα μου πληρωσουν τα μεταφορικα ή αν θα τα βαλω εγω....μεχρι και φωτογραφια μου ζητησαν να τους στειλω μεσω μεηλ γιαν α δουν αν όντως κανανε λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν δεμα ειναι στα 34 ευρω και σαν γραμμα 16,5 ευρω

θελω κ εγω να τους στειλω πισω ενα παντελονι για να μου στειλουν μεγαλυτερο και κατι παπουτσια που το αριστερο ειναι νουμερο 41 και το δεξι νουμερο 42 απο μαλακια τους.....εχω τρεις μερες π στελνω συνεχεια μεηλ και ακομα να βγαλω ακρη αν θα μου πληρωσουν τα μεταφορικα ή αν θα τα βαλω εγω....μεχρι και φωτογραφια μου ζητησαν να τους στειλω μεσω μεηλ γιαν α δουν αν όντως κανανε λαθος

 

Μολις βαλανε απο το sportsdirect την αξια των παπουτσιων στο balance απο το paypal του φιλου μου που πληρωσα την παραγγελια...κ για τα παπουτσια μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να τους τα επιστρεψω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι χρέωση, είναι pending

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ! Και κατι τελευταιο :P προσπαθω να κανω αγορα μεσω paypal αλλα δεν την δεχονται.. ξερει κανεις καποιο τρικ ωστε να ολοκληρωθει η αγορά? Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θελω κ εγω να τους στειλω πισω ενα παντελονι για να μου στειλουν μεγαλυτερο και κατι παπουτσια που το αριστερο ειναι νουμερο 41 και το δεξι νουμερο 42 απο μαλακια τους.....εχω τρεις μερες π στελνω συνεχεια μεηλ και ακομα να βγαλω ακρη αν θα μου πληρωσουν τα μεταφορικα ή αν θα τα βαλω εγω....μεχρι και φωτογραφια μου ζητησαν να τους στειλω μεσω μεηλ γιαν α δουν αν όντως κανανε λαθος

Tι να πω και εγω που παρήγγειλα ενα μαγιό σλιπ adidas και μου έβαλαν στο σακουλάκι το top ενός γυναικείου τανκίνι,adidas επίσης και ταιριαστό με το κάτω και στο νούμερό μου φαινόταν (δεν το δοκίμασα!).Αρχικά νόμισα ότι ήταν όλο λάθος,και το κάτω,αλλά αργότερα το ξανακοίταξα,και το ταμπελάκι,και τελικά ήταν αυτό που είχα παραγγείλει,με εξτρά το τοπ.Είπα να το κρατήσω χωρίς να πω τίποτα γιατί τους έχω ικανούς να με χρεώσουν για το εξτρά τοπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις βαλανε απο το sportsdirect την αξια των παπουτσιων στο balance απο το paypal του φιλου μου που πληρωσα την παραγγελια...κ για τα παπουτσια μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να τους τα επιστρεψω....

Για το παντελόνι σου απάντησαν?

Εγώ να το στείλω λέτε το μπουφάν την Δευτέρα η να περιμένω να μου απαντήσουν στο mail?

Φοβάμαι μήπως το στείλω και δεν δεχτούν την επιστροφή χρημάτων.

Αυτό που ξέρω είναι ότι μπορείς να στείλεις ένα αγαθό πίσω χωρίς να αναφέρεις λόγο μέσα σε 14 ημέρες και αυτοί είναι υποχρεωμένοι να σου πιστώσουν το ποσό.

Εχι κανείς ανάλογη εμπειρία με το SportsDirect?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά γιατί τόσο πολλά τα μεταφορικά?

10 ευρώ για 3-4 πράγματα..

 

Και για 1 πράγμα πάλι 10€ έχει μεταφορικά. Πάλι καλά που δεν σου πρόσθεσε κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πληρώσει και μεταφορικά 35 ευρώ αν θυμάμαι καλά,αλλά εντάξει είχαμε ψωνίσει 3 άτομα :P

Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι σημαίνει το Snr51 σε ένα jacket?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να κανω παραγγελια απο το sportsdirect αυτην την περιοδο μεσω πιστωτικης καρτας

 

Μέσω πιστωτικής μάλλον όχι από όσο γνωρίζω.

Μονο μέσω paypall με το recuest money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι σημαίνει το Snr51 σε ένα jacket?

Βλέπω κάτι Jacket και έχουν δίπλα διάφορα όπως Snr43,Snr51 και επίσης δεν έχουν και στοιχεία από δίπλα,ξέρει κανείς τι σημαίνουν αυτά?

Παρήγγειλα ένα jacket και έχει δίπλα το Snr51 ας μου κάποιος αν ξέρει τι σημαίνει γιατί ενδέχεται να το ακυρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...