Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά η γραμμή της μάρκας SoulCal είναι ίδια με αυτή της Pierre Cardin? Ρωτάω γιατί στα Pierre Cardin φοράω medium γιατί έχουν φαρδιά γραμμή και θέλω να αγοράσω μια ζακέτα και ένα μπουφάν.Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, προσπαθώ να παραγγείλω κάποια πράγματα με χρεωστική (visa) και ενώ αρχικά δεν μου την δεχόταν για κάποιο λόγο τώρα όπως φαίνεται και στην εικόνα δεν με αφήνει να συνεχίσω πατώντα "οχι ευχαριστώ". Ξέρετε πως μπορώ να το προσπεράσω γιατί τώρα δεν κάνει καν proccess την παραγγελία και μένει στο τελευταίο στάδιο.

επειδη δεχτηκε την πληρωμη θελει καποια στοιχεια ασφαλειας για να δουνε οτι εισαι εσυ ,εγω σε ιδια φαση τα εχω δωσει για να ολοκληρωθει η συναλλαγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε δεν χρειάζετε να το φοβάμε το συγκεκριμένο;

Απλά τις 1-2 πρώτες φορές που προσπάθησα με άφηνε να πατήσω "οχι ευχαριστώ" και μετά μου έβγαζε το error τώρα μάλλον επειδή το σπάμαρα πιθανόν να μην με αφήνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα στοιχεία είναι προς την VISA. Είναι μια επιπλέον δικλείδα ασφαλείας της συναλλαγής!

Δίνοντάς τα θα δώσεις και ένα password που θα χρηστιμοποιείς από εδώ και πέρα... και εφόσον το ξεχάσεις θα ξαναδώσεις τα στοιχεία σου!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pre-order σημαίνει πως δεν είναι ακόμα έτοιμα για προς παράδοση,συνήθως σε αυτά τα προϊόντα αναγράφει και δίπλα την ημερομηνία αποστολής,δηλαδή αν κάνεις παραγγελία σήμερα και σε ένα ρούχο έχει pre-order 2/1 σημαίνει πως έτοιμη για να φύγει από την Αγγλία στις 2/1,τα άλλα δεν σημαίνουν κάτι που να επηρεάζει τις παραγγελίες.

ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε τους ενα mail και ρωτησε το,κριμα να το χασεις!

 

Τους έσπασα τα @@ (και μου τα έσπασαν και αυτοι με το γράψιμο) μια εβδομάδα με καθημερινά μεηλ και τελικά "είχε γίνει λάθος μπλόκαρε το συστημα μπλα μπλα" και μου τα έστειλαν. Συμβουλή αν περάσει μια μέρα και δεν σας έχουν απαντήσει ξαναστείλτε μην περιμένετε παραπάνω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, προσπαθώ να παραγγείλω κάποια πράγματα με χρεωστική (visa) και ενώ αρχικά δεν μου την δεχόταν για κάποιο λόγο τώρα όπως φαίνεται και στην εικόνα δεν με αφήνει να συνεχίσω πατώντα "οχι ευχαριστώ". Ξέρετε πως μπορώ να το προσπεράσω γιατί τώρα δεν κάνει καν proccess την παραγγελία και μένει στο τελευταίο στάδιο.

Είναι δικλείδα ασφαλείας της τράπεζας που προστατεύει από ανεπιθύμητη χρήση των καρτών σε αγορές από το διαδίκτυο. Δεν μπορείς να την αποφύγεις, πρέπει να δημιουργήσεις κωδικό ασφαλείας verified by visa που θα στον ζητάει έπειτα σε κάθε συναλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι δικλείδα ασφαλείας της τράπεζας και δεν συνηθίζεται να την βλέπουμε επειδή στις αγορές μας, επιλέγουμε να μεσολαβεί το PayPal ως τρόπος εξόφλησης που θεωρείται 100% αξιόπιστο. 

Αν επιλέξεις απ'ευθείας εξόφληση με την κάρτα σου θα εμφανίζεται η συγκεκριμένη οθόνη με το verified.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ψώνισα με το free delivery! Δεν το γνώριζα και στο τελευταίο βήμα που μου εβγαλε free shipping νόμιζα οτι ηταν λάθος του καταστήματος και χάρηκα :P  Οπότε γλίτωσα τα 15 ευρώ των μεταφορικών(η παραγγελία μου ήταν 135 ευρώ). Μια ερώτηση για την παρακαμψη του capital control μεσω Pay Pal(συγνώμη για το off topic). Η προμήθεια που κρατάει το Pay Pal για τη μεταφορά των χρημάτων σε ενα αλλο λογαριασμό Pay Pal  επιστρέφεται αργότερα? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...