Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό ΤΣΟΥΦ - προτάσεις για νέο τροφοδοτικό...


.::NikoS::.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικά περνώντας απο ένα πλαίσιο, μπήκα μέσα και πήρα την sapphire (χάρην ευκολίας)

λέω να καθίσω το βραδάκι να την περάσω μαζί με το xfx

 

πρέπει να μπώ και στο bios να κλείσω την ενσωματωμένη κάρτα γραφικών του i5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλά να αναφέρω την προσωπική καθημερινή μου εμπειρία. Με CF5850 και την HD3000 ενεργοποιημένη, μπορώ να συνδέσω άνετα οθόνη στην HD4000 και να παίξει, ενώ έχω συνδεδεμένες 3 οθόνες στην 5850 μου.

 

Κανένα conflict ποτέ. Βέβαια είναι και παντελώς άχρηστη να την έχεις enabled, αν δεν θες τόσες οθόνες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα καλωδια πρεπει να εχει ενα φουρφουρι για να δειχνει ενδειξη στροφων και να ρυθμιζονται απο την μητρικη?

3 ή 4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι ότι πλέον με 2 απο τους 3 ανεμιστήρες ρυθμιζόμενους και το XFX το κουτάκι πλέον δεν ακούγεται καθόλου!!!

 

 

Πολύ ωραίος! Έφαγα τη γλώσσα μου, δεν το περίμενα ότι θα το βολέψεις.

 

 

Δές και τις υπόλοιπες εδώ Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/467542-δείξτε-το-κουτί-σας/?p=5142816">Δείξτε το κουτί σας

 

Στην 3η φωτό που φαίνεται η οθόνη στην μέση ακριβώς είναι το avatar σου!

 

Τυχαίο????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλα Χριστουγεννα! Πειτε μου ομως τι γινεται γιατι θα το σπασω μαλλον... τον ανοιξα πριν λιγο και εκανε βζζζζζζ συνεχομενα και σχετικα δυνατα το τροφοδοτικο (xfx 550pro) Μεχρι να ψαξω απο που ερχεται ο θορυβος, ειχε χαμηλωσει αρκετα αλλα παλι ακουγοταν. Το ξεσυνδεσα απο το πι σι και το ξεκινησα μονο του και παλι εκανε ενα χαμηλο βζζζζ. Δεν ειναι ο ανεμιστηρας του ομως γιατι τον σταματησα και ακουγοταν ακομα ο ιδιοσ θορυβος. Σαν ρευμα βζζζζζ δε ξερω τι σκατα ειναι αλλα δεν ακουγοταν χτες. 2 μερες δε δουλεψε σχεδον καθολου και σημερα οταν τον ανοιξα και το εκανε δυνατα, ηταν εντελως κρυος.

 

Τι συμβαινειιιι? Αα αλλαξα και καλωδιο τροφοδοσιας γιατι του ειχα βαλει το παλιο που ειχα, αλλα παλι το εκανε. (Σκεφτηκα μηπως δεν γειωνοταν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...