Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πηρε τοσες καθυστερησεις για να το τελεοποιησουν, και παλι χρειαζονται crunch time μιας βδομαδας? κατι δεν παει καλα.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2020 στις 11:04 ΠΜ, Fotis13 είπε

Θα ειναι ενας απο τους 2 τιτλους που θα παρω  στο λανσαρισμα .

Δυστυχώς δεν θα το πάρω στο launch... Θα περιμένω SeX έκδοση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jokul7 είπε

Δυστυχώς δεν θα το πάρω στο launch... Θα περιμένω SeX έκδοση!

Ισως το  κανω και εγω τελικα δεν εχω  αποφασισει ακομα .Αλλα ακουσα οτι  θα αργησει πολυ το patch για τις νεες κονσολες ...

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ισως το  κανω και εγω τελικα δεν εχω  αποφασισει ακομα .Αλλα ακουσα οτι  θα αργησει πολυ το patch για τις νεες κονσολες ...

Εμένα στο απλό Xbox θα είναι unplayable. Θέλω να το ευχαριστηθώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Day one οι νεες κονσολες θα εχουν patch για καλυτερα frames και υψηλοτερη αναλυση. Μεσα στο 21 θα βαλουν με patch ray tracing , και αλλα διαφορα για να το φερουν πιο κοντα στο pc. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, noFEARgr είπε

Day one οι νεες κονσολες θα εχουν patch για καλυτερα frames και υψηλοτερη αναλυση. Μεσα στο 21 θα βαλουν με patch ray tracing , και αλλα διαφορα για να το φερουν πιο κοντα στο pc. 

Νομίζω ότι θα περιμένω να το παίξω full version. Μέχρι τότε Valhalla!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

αμα γινει κανα αστειο και το γκειμ δεν ειναι διαμαντι φοβαμαι το κραξιμο που θα πεσει.. χειροτερα απο The Last Of Us 2 θα ειναι η φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πάντως τις τελευταίες ώρες τα reviews που διαβάζω αν και μιλάνε για εξαιρετικό παιχνίδι, αναφέρουν για πολλά bugs και glitches. Δεν ξέρω τι θα προλάβουν να σώσουν με patches της τελευταίας στιγμής, αλλά ελπίζω τα bugs να μην είναι gamebreaking. Και το Witcher είχε αρκετά,  αλλά ως επί το πλείστον υποφερτά. Εκτός από το περίφημο Wolf Gear quest που δεν έχουν διορθώσει τόσα χρόνια μετά... Ευτυχώς δε μου έτυχε ποτέ. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ακριβως τις τελευταιας στιγμης. Απτην στιγμη που η τελικη εκδοση του παιχνιδιου εγινε submit για να περασει ελεγχους και να τυπωθει στα δισκακια και αυτα να φτασουν στα καταστηματα σε launch day,εχει περασει τουλαχιστον ενας μηνας που ουσιαστικα δουλευουν αποκλειστικα πανω σε patchαρισμα του παιχνιδιου.

Αν αναλογισθει κανεις οτι μεσα σε μια δυο βδομαδες απο launch day βλεπουμε αρκετες βελτιωσεις σε προβληματικα παιχνιδια στο release, στο χερι τους ειναι να υπαρχει ουσιωδης διαφορα με το Day 1 patch,ειδικα με τοσο workforce(και crunch :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι σήμερα έχουμε ήδη 2 patches για xbox ένα 43 gigs περίπου  και ένα χθες 15αρι gigs.

Υπάρχει και perfomance mode που στοχεύει στα 60 fps.

Ο ορισμός του early access είναι το παιχνίδι και πατάνε στην καλή τους φήμη και ότι αν περιμένεις να

είναι σε καλύτερη κατάσταση σε μερικούς μήνες δε γλιτώνεις τα spoilers.Προβλέπω τον πρώτο μήνα ένα patch κάθε

βδομάδα και βλέπουμε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...