Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, otello_gr είπε

Αυτό που αναρωτιέμαι είναι ότι όλοι οι reviewers το έπαιξαν σε σούπερ ντουπερ υπολογιστες και δεν παραπονέθηκε κάνεις για το performance στις κονσόλες; 

Δεν έδωσε η cdpr πρόσβαση σε καμια console version. Το αναφέρανε λιγο πολύ όλα τα reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NickTG είπε

Με πήραν εμένα σήμερα για τη μία παραγγελία και έστειλαν και σύνδεσμο να πληρώσω.

Αντίθετα από το Public δεν έχω ακόμα νέα.

Επίσης έχω και μία δεύτερη παραγγελία στο Πλαίσιο για την οποία είπαν πως θα με καλέσουν πάλι. 

Εμένα ούτε φωνή, ούτε ακρόαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, Grim Ripper said:

Εμένα ούτε φωνή, ούτε ακρόαση.

Δεν χάνεις κάτι να τους πάρεις και εσύ. 

Θεωρώ πως λόγω κατάστασης ίσως τα έχουν χάσει και λίγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Ηθελα να το αγορασω σημερα η αυριο στο series x. Λετε δηλαδη δεν αξιζει και να περιμενω το patch στο 21?

Αν μπορεις να περιμενεις καλυτερα περιμενε, εγω οσο ειδα λιγο gameplay απο κονσολα μου φαινεται τραγικο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

οι εκδοσεις για απλο One/PS4 τρωνε πολυ ξυλο στο framerate...

 

δε μπορω να καταλαβω γτ το βγαλανε σε τετοια κατασταση, sub 20 fps και δεν φαινεται ουτε καν 720p οπως λεει ο παλικαρος

Δεν δωσανε σε κανενα review-copy για τη προηγουμενη γεννια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

δε μπορω να καταλαβω γτ το βγαλανε σε τετοια κατασταση, sub 20 fps και δεν φαινεται ουτε καν 720p οπως λεει ο παλικαρος

Δεν δωσανε σε κανενα review-copy για τη προηγουμενη γεννια?

η συντριπτικη πλοιοψηφία των reviewers πήρε μονο PC εκδοση. Καποιοι πηραν και/ή κονσολας ΑΛΛΑ ειχε μπει embargo απο την CDP να μη βγει review για καμια εκδοση κονσολας μεχρι day one. Επίσης υπήρχε εμπαργκο να μη δειξεις ΚΑΘΟΛΟΥ βιντεο υλικο από το παιχνίδι στο review σου, ακομα και απο την PC εκδοση, μεχρι χθες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλιστα , οι πρωτες εντυπωσεις συγκλινουν πως στις κονσολες δεν ειναι καλα τα πραγματα .Θα περιμενω να βγει το next gen update  και μετα θα το αγορασω  για να το απολαυσω οπως πρεπει και του αξιζει .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

η συντριπτικη πλοιοψηφία των reviewers πήρε μονο PC εκδοση. Καποιοι πηραν και/ή κονσολας ΑΛΛΑ ειχε μπει embargo απο την CDP να μη βγει review για καμια εκδοση κονσολας μεχρι day one. Επίσης υπήρχε εμπαργκο να μη δειξεις ΚΑΘΟΛΟΥ βιντεο υλικο από το παιχνίδι στο review σου, ακομα και απο την PC εκδοση, μεχρι χθες.

makes sense να μπει embargo, τι χαλι ειναι αυτο ρε μαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, NickTG είπε

Δεν χάνεις κάτι να τους πάρεις και εσύ. 

Θεωρώ πως λόγω κατάστασης ίσως τα έχουν χάσει και λίγο. 

Πήρα τηλ και άφησα το στοιχεία μου για να με πάρουν πίσω.

Σήμερα λέει παρέλαβαν και σταδιακά παίρνουν τηλ τον καθένα που έχει κάνει preorder, 2 άτομα ασχολούνται με το συγκεκριμένο preorder.

Επεξ/σία από Grim Ripper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά collector's (πρόλαβα μόνο για PS4), από Big Time (ό,τι απέμεινε από κλεισμένα Seven Spots) είπαν ότι θα στείλουν σήμερα με ACχαχαχαS και… βλέπουμε πότε θα έρθει.

Από Πλαίσιο, χτες κινήθηκαν λίγο (έπειτα από 2 τηλέφωνα που δεν έβγαλα άκρη και 2 αναπάντητα e-mail), με 2 τηλέφωνα (ένα το μεσημέρι που δεν πρόλαβα κι ένα το απόγευμα που δεν χτύπησε ποτέ λόγω κακού σήματος κι ένα e-mail, μπράβο για την επιμονή τους 😆) και μου είπαν για αποστολή με κούριερ (περίεργο, αφού έχουν και δικά τους για να εξυπηρετούν Αθήνα) ή παραλαβή από΄το κατάστημα, με την ελπίδα ότι θα ανοίξουν από Δευτέρα. Θα τους απαντήσω από Δευτέρα, μιας και περιμένω να δω αν θα έχει έρθει η πρώτη κι αν θα έχει τα preorder μπόνους.

Έχει πάρει κανείς pre-order bonus με standard edition (νομίζω έπαιζαν κι εκεί) ή collector's (αν παρέλαβε ήδη) από ελληνικό κατάστημα; Δίναν ένα steelbook (με random artwork από μία από τις συμμορίες του παιχνιδιού) και keyring ή medallion. Έχω διαβάσει ότι υπάρχει ένα αλλαλούμ όσον αφορά αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...