Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, harisv είπε

Καλησπερα ,με τα trophies τι γινεται?

Οτι trophy ειχαμε στο ps4  πρεπει να τα παρουμε και για τη ps5 εκδοση η  αναγνωριζονται αυτοματα?

Από την αρχή. Υπάρχουν αναφορές για μερικά autopop, αλλά πρέπει να είναι τίποτα cumulative και να γίνεται ανάλογα σε ποιο σημείο έχει γίνει το μεταφερόμενο save. Το κοιτάνε πάντως.

https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/currently-investigated-issues-last-updated-16-02-2022-patch-1-5.11098819/

Αναφορά σε κείμενο

We are also looking into the possibility of introducing the following requests, but at the moment we don't have any details to share:

  • PS4/PS5 Trophies Transfer
  • Raising FPS cap on Xbox Series S

For the two above, we are investigating our options but don't know if this will be possible and, if so, in the case of trophies, if it could happen retroactively.

Εμένα δεν με χαλάει, πάντως. 😀

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Κατέβασα στο XSX το trial. Μετά έριξα μια παραγγελία το παιχνίδι στα 15€. Κάνω unistall το trial, βάζω το disk και μου δίνει το 1.5 update ή κάνω κάτι διαφορετικό; Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από astro.satstore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Daredevil είπε

έχει 5 ώρες free trial, δοκίμασε το :) το progress αν αποφασίσεις να το αγοράσεις μετά τις 5 ώρες συνεχίζει κανονικά

Τελικά τα adaptive triggers λόγος αγοράς της PS5 έκδοσης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Armoral είπε

Στα 15 ευρώ το παιχνίδι σε Public/MM.

Το είχα παραγγείλει το μεσημέρι στα 19.99€ από public! Ακύρωσα και έκανα πάλι παραγγελία, μόλις μου γλύτωσες 5€. Ευχαριστούμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκίμασα το 5ωρο demo. Δεν ξέρω. Ωραία γραφικά, δεν συνάντησα bugs, καλό το gun play αλλά πολύ μπλα μπλα ρε παιδάκι μου. Την περισσότερη ώρα τους έβλεπα να μιλάνε παρά έπαιζα. Επίσης δυσκολεύομαι στην στόχευση, είναι first person οπότε ένα ποντίκι είναι πιο κατάλληλο για το shooting. Μάλλον δεν κάνει για μένα. Ίσως γιατί δεν είμαι και μεγάλος φαν της cyberpunk αισθητικής με cyber προσθήκες στο ανθρώπινο σώμα.

 

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολύ καιρό που παίζω FPS καί με gamepad χωρίς προβλήματα, εδώ όμως κάτι δεν μου κάθεται καλά.

Το παιχνίδι παίζει μιά χαρά σε 4Κ/60fps στο XsX, αλλά πρέπει να δώ τί γίνεται με τις ρυθμίσεις της στόχευσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, panther_512 said:

Έχει πολύ καιρό που παίζω FPS καί με gamepad χωρίς προβλήματα, εδώ όμως κάτι δεν μου κάθεται καλά.

Το παιχνίδι παίζει μιά χαρά σε 4Κ/60fps στο XsX, αλλά πρέπει να δώ τί γίνεται με τις ρυθμίσεις της στόχευσης.

ανοιξε τα advanced settings στα controls και απενεργοποιησε τα ολα.

https://www.gamerevolution.com/guides/669388-cyberpunk-2077-best-controller-settings-pc-ps4-ps5-xbox-one-series-x-s

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...