Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, sndev είπε

ξερω οτι ειναι χρονοβορο κ σπαστικο αλλα αφου δε παιζει δε κανεις ενα install κ την ps4 έκδοση να δεις εαν εκει παίζουν τα saves? εαν δεν παιξουν ουτε εκει φοβαμαι οτι..

Την έχω κάνει install 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρε το upgrade σε PS5 αλλά δυστυχώς βρίσκει το save του ps4 damaged.. στην αναμονή τωρα να διορθωθεί και αυτό το bug 🤬

ps στην ps4 version ανοίγουν κανονικά τα save

12 ώρες πριν, sndev είπε

εγω την έσβησα κ διάβασε κανονικά τα save η ps5

Στο επόμενο boot ξαναβγαίνει το εικονίδιο του ps4 σε copying paused και ζητάει το install disc για να συνεχίσει 

Επεξ/σία από mikevchq
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, mikevchq είπε

Στο επόμενο boot ξαναβγαίνει το εικονίδιο του ps4 σε copying paused και ζητάει το install disc για να συνεχίσει 

Αμα απλα δε το πειραξεις, εξαφανιζεται οταν βγαλεις το δισκακι. Ετσι ειναι σε ολα τα upgraded που εχω. Παλιοτερα ξεκιναγε η εγκατασταση αυτοματα και θελαν σβησιμο καθε φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Vigilante1319 είπε

Aξιζει να περιμενει κι αλλο καποιος η να ξεκινησει το γκειμ για πρωτη φορα τωρα?

Οι πρώτες απόψεις είναι μάλλον θετικές αλλά θα πρότεινα να περιμένεις κανα λεπτομερές review (του DF για παράδειγμα), να δούμε τι ακριβώς παίζει, και μετά αποφασίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πρόβλημα με το save, στην έκδοση του ps4 παίζει κανονικά αλλά στου ps5 το βγάζει damaged.

πρεπει να κάνουμε κάτι συγκεκριμένο ή περιμένουμε να φτιαχτεί με κάνα update;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, jowl_tnt είπε

Αμα απλα δε το πειραξεις, εξαφανιζεται οταν βγαλεις το δισκακι. Ετσι ειναι σε ολα τα upgraded που εχω. Παλιοτερα ξεκιναγε η εγκατασταση αυτοματα και θελαν σβησιμο καθε φορα.

Δε ξεκινάει η εγκατάσταση γιατί έχεις το play disc μέσα.

7 ώρες πριν, Vigilante1319 είπε

Aξιζει να περιμενει κι αλλο καποιος η να ξεκινησει το γκειμ για πρωτη φορα τωρα?

Νομίζω πως ναι. Είχα παίξει αρκετές ώρες πριν το update και δεν παρατήρησα κανένα τρελό bug, φαντάζομαι τωρα θα είναι ακόμα καλύτερο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, mikevchq είπε

Δε ξεκινάει η εγκατάσταση γιατί έχεις το play disc μέσα.

Και με το data το ιδιο κανει.

Εχω εγκατεστημενα με ps5 upgrades:

Crash 4

Monster boy

Avengers

No mans sky

Mortal Kombat 11

Final fantasy vii

Κανενα δε ξεκιναει την εγκατασταση της ps4 εκδοσης.

Η μονη διαφορα με το cyberpunk ειναι οτι το δειχνει οτι σταματησε η εγκατασταση ενω τα αλλα πρεπει να πατησεις αντιγραφη αλλα το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.

 

Επεξ/σία από jowl_tnt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, vfragos είπε

Ενώ το έχω στο pc σκέφτομαι μήπως το πάρω στο ps5 (μιας και το βρίσκεις και στα 20€) για τα adaptive triggers, έχουν κάνει καλή δουλειά, αξίζει λέτε;

έχει 5 ώρες free trial, δοκίμασε το :) το progress αν αποφασίσεις να το αγοράσεις μετά τις 5 ώρες συνεχίζει κανονικά

Επεξ/σία από Daredevil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτες εντυπωσεις καλες.Ειχα να παιξω απο το μαγικο release( σε ps5 ) ,οπου το παιχνιδι ηταν χαος.Μεγαλη βελτιωση στα γραφικα,η οδηγηση για το λιγο που επαιξα ηταν χαλια οπως και πριν,ομως γενικα φαινεται να εχει γινει καλη δουλεια και το παιχνιδι να παιζεται πλεον.Τωρα το αν αξιζει ως παιχνιδι ειναι υποκειμενικο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα χθες σε Series X με την έλευση του 1.5 patch! Το παιχνίδι ρίχνει σαγόνια στη τωρινή του μορφή, σε performance mode τα 60 fps είναι σχεδόν παντού, τα γραφικά είναι καταπληκτικά, οι λεπτομέρειες στα πρόσωπα-σώματα είναι λες και τα βλέπεις στην πραγματικότητα, φανταστική πόλη, ο εσωτερικός διάκοσμος στα κτίρια που μπαίνεις είναι άντε γεια, και γενικά σε βάζει πολύ στο κλίμα του παιχνιδιού. Τα αυτοκίνητα θα μπορούσαν να έχουν λίγο καλύτερη συμπεριφορά (είναι κάπως floaty) αλλά είναι πταίσμα.

A, επίσης το update έγινε τσακ μπαμ αυτόματα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για αυτούς που έχουν θέμα με το save εγώ έκανα το εξής, έτρεξα την ps4 έκδοση έκανα save Game και εκεί έχει την επιλογή export save μπορείς να διαλέξεις μόνο ένα save, μετά έκλεισα την εφαρμογή και έτρεξα την ps5 έκανα import save και δούλεψε κανονικά 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βελτιώθηκε καθόλου η ποσότητα των npc στους δρόμους η ακόμα υπάρχει καραντίνα?Η προηγούμενη αίσθηση ήταν οτι έπαιζες σε στοιχειωμένη πόλη με ελάχιστα αυτοκίνητα και πεζούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...