Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9.99$ + shipping για καθε σετ καρτών

 

https://www.witcherstore.com/mobile/gwent

Τι παίζει με αυτό ; Περιέχει κάρτες από το πρώτο ; Μόνο απο ebay οι κάρτες της πρώτης συλλεκτικής και μάλιστα είναι πανάκριβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εστειλαν και εμενα κωδικο. Δεν σε αφηνει να τα αγορασεις χωρις κωδικο, δηλαδη πρεπει να αποδειξεις με screenshot οτι εχεις αγορασει το expansion pass ή το blood and wine. Σε αφηνει να επιλεξεις και τα 2 πακετα απο το https://www.witcherstore.com/mobile/gwent . Το κοστος ειναι αυτο που αναφερθηκε παραπανω, 10 δολάρια το καθε σετ και 8.56$ τα ταχυδρομικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τελικα συμφερει η αγορα των physical editions των 2 expansions.

 

Αν δεν εχεις αγορασει τιποτα μεχρι στιγμης,προφανως και συμφερουν οι physical editions.

 

Αν εχεις αγορασει ηδη το expansion pass, δεν συμφερει να παρεις τα physical μονο για τις καρτες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προφανως. Εγω ειχα αγορασει το expansion pass σε digital με το που τελειωσα το main game...

 

Καταφερε κανεις να κανει την αγορα των καρτων? Γιατι εμενα μου την κοβει ο Τσιπρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προφανως. Εγω ειχα αγορασει το expansion pass σε digital με το που τελειωσα το main game...

 

Καταφερε κανεις να κανει την αγορα των καρτων? Γιατι εμενα μου την κοβει ο Τσιπρας

Και εγω έφαγα άκυρο με την κάρτα οπότε το έκανα με το γνωστό κόλπο με το paypal balance και πέρασε κανονικά...

Το μόνο που με ανησύχησε είναι οτι μετά σου βγάζει ενα μεγάλο μεγάλο μήνυμα σχετικά με το ενδεχόμενο κόστος τελωνείου και οτι δεν φέρουν καμιά ευθύνη για οποιοδήποτε τέτοιο έξτρα κόστος και το σκέφτηκα για λίγο αλλά τελικά αποφάσισα να προχωρήσω και οτι γίνει.

Επειδή αγορές απο Αμερική δεν εχω κάνει, αν μπορεί να μας διαφωτίσει κάποιος πιο έμπειρος τι παίζει με τις πιθανότητες για τελωνείο σε ενα πακέτο των 26 ευρώ με απλό ταχυδρομείο και πόσο μπορεί να μας κοστίσει επιπλέον θα ήταν χρήσιμο τουλάχιστον προσωπικά για να μου φύγει ενα βάρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ειδα αυτο το μηνυμα αλλα ειναι μικρο το ποσο δεν εχει τελωνειο. Το κολπο με το paypal balance το ξερω αλλα ηθελα να το αποφυγω γιατι αυξανεται και αλλο το κοστος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τσίμπησα το The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone PC retail. Δεν είμαι σπίτι να κάνω redeem τον κωδικό μου αλλά βρήκα μέσα 2 χαρτάκια με 2 διαφορετικούς κωδικούς . Τι παίζει ; Δίνουν δώρο 2ο κωδικό; Από την CD Projekt όλα τα περιμένω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...