Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιξε τώρα αν εχεις χρονο και μόλις το ξεχασεις το παιχνίδι και αναβαθμίσεις το εργαλείο, ξεκινα ng+ με ultra ολα 

Αυτο θα εκανα εγώ.

 

Εγω το εχω βγαλει και με NG+. Περιμενω πως και πως το expansion.. Ειναι απο τα λιγα games που απολαμβανω με ολα τα bells & whistles ευτυχως και μοντιες σε 4k.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το hearts of stone ενσωματώνεται στο χάρτη του novigrad-velen και είναι γύρω στις 10 ωρες επιπλέον.. 

 

Λίγες δεν είναι 10 ώρες; Δεν αξίζει τα 17€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

200_s.gif


Λίγες δεν είναι 10 ώρες; Δεν αξίζει τα 17€...

 

10 ωρες ειναι σε run,δεν φανταζομαι να παιζεις ετσι W3.. Αν το παιξεις χαλαρα βγαζεις ενα 20αρι.. Και ναι τα αξιζει και με το παραπανω..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγες δεν είναι 10 ώρες; Δεν αξίζει τα 17€...

Εγώ το έβγαλα σε 25-30 ώρες άλλα με πολύ ψάξιμο όλο το χάρτη και χαλαρό gaming. Η CD Project πάντα δίνει το χρόνο του gameplay μικρότερο από το πραγματικό. Πάντως εάν το πάρεις retail όπως έκανα εγώ αξίζουν πάρα πολύ οι κάρτες gwent. Το ίδιο θα κάνω και με το 2ο expansion.

Μεγάλη εντύπωση μου έκανε ότι το 2ο expansion θα έχει 90 quests! Θα το ευχαριστηθούμε το τέλος της ιστορίας του Geralt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, θέλω να κάνω format το pc και δεν θέλω να χάσω την πρόοδο μου στο παιχνίδι. Ξέρει κανείς αν απλά πάρω τα αρχεία από εδώ C:\Users\Constantinos\Documents\The Witcher 3 και το βάλω στον καινούριο φάκελο θα δουλέψει; Υπάρχει κάποιος άλλος "επίσημος" τρόπος; 

 

Κανονικά θα δουλέψει, χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Στήσε το μηχάνημά σου, εγκατέστησε το παιγνίδι (για την ακρίβεια, αν το έχεις σε GOG Galaxy μην το εγκαταστήσεις από την αρχή. Απλά πάτα add game και πήγαινε στο φάκελο που το έχεις εγκαταστήσει-σε άλλο δίσκο από αυτόν του συστήματος ή να τον έχεις κρατήσει κάπου, μην το κατεβάζεις όλο από την αρχή),  βάλε τον παραπάνω φάκελο από το Documents αυτούσιο στην ίδια θέση όπως το αναφέρεις και όλα θα είναι έτοιμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα το Hearts of Stone ηλεκτρονικά απο το gog, δεν ήξερα οτι δίνανε φυσικές κάρτες. Θα ήθελα να το πάρω δεύτερη φορα για τις κάρτες αλλά δεν δίνω 17€ που έχει. Παίζει να βρώ τις κάρτες ξεχωριστά με κάνα 5€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα το Hearts of Stone ηλεκτρονικά απο το gog, δεν ήξερα οτι δίνανε φυσικές κάρτες. Θα ήθελα να το πάρω δεύτερη φορα για τις κάρτες αλλά δεν δίνω 17€ που έχει. Παίζει να βρώ τις κάρτες ξεχωριστά με κάνα 5€;

 

Οταν ειχε βγει το 1ο expansion (σε digital μονο μορφη) ειχε βγει ανακοινωση οτι οσοι το εχουν κανει pre-order μπορουσαν να συμπληρωσουν την ταδε φορμα (αν θελουν) για να τους στειλουν τις καρτες με καποια μικρη χρεωση .Αυτο εκανε και ενας φιλος και πηρε τις πρωτες. Δεν ξερω αν ισχυει ακομα ή αν θα κανουν το ιδιο για το 2ο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ειχε βγει το 1ο expansion (σε digital μονο μορφη) ειχε βγει ανακοινωση οτι οσοι το εχουν κανει pre-order μπορουσαν να συμπληρωσουν την ταδε φορμα (αν θελουν) για να τους στειλουν τις καρτες με καποια μικρη χρεωση .Αυτο εκανε και ενας φιλος και πηρε τις πρωτες. Δεν ξερω αν ισχυει ακομα ή αν θα κανουν το ιδιο για το 2ο

Για το 1ο expansion πλέον δεν ισχύει. Ουσιαστικά πλήρωνες μόνο τα μεταφορικά. Για το 2ο νομίζω ότι θα ισχύσει αλλά για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγες δεν είναι 10 ώρες; Δεν αξίζει τα 17€...

 

Μα δεν κανει 17 ευρω βρε ανθρωπε μου.17 κανει το retail γιατι εχει μεσα και καρτες gwent που κοστιζουν ενα 10αρι παραπανω.Το dlc καθε αυτου το βρισκεις 10 ευρω σε steam kai gog,φθηνοτερο σε κλειδαδικα.

 

p.s. επίσης κάτι μου λέει με όλες αυτές τις core αλλαγές παίζει το expansion να είναι η ΕΕ.

 
δεν νομιζω,και στο heart of stone εγιναν αλλαγες απλα τωρα ειχαν περισσοτερο developing time.Απλα θεωρω οτι ταυτοχρονα δουλευουν και στην EE και τα βγαζουν σιγα σιγα στην φορα,τουλαχιστον οσα features εχουν ετοιμα,αφου ουτως η αλλως με patch θα ριξουν την EE οπως εγινε και στο W2 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγες δεν είναι 10 ώρες; Δεν αξίζει τα 17€...

Αυτο το πραγμα που ορισμενοι βγαζουν το πορισμα ρε γμτ γρηγορα γρηγορα χωρις να εχουν ιδεα(ή να εχουν λιγο ψαξει εστω)με ξεπερναει ωρες ωρες.

 

Εκτως του γεγονοτος οτι μιλαμε για οντως 10ωρες τουλαχιστον(και οχι 10ωρες να σου δηλωνουν και στην πραξη να ειναι και λιγοτερο)σου δινει μεχρι και gwent καρτες δωρο,δηλαδη κατι σαν limited edition για Dlc ενα πραγμα που δεν εχουμε ξαναδει(απο οσο θυμαμαι)τα τελευταια χρονια κατι αναλογο.

Και μιλαμε για τοσο χαλια Dlc κιολας

http://www.metacritic.com/game/pc/the-witcher-3-wild-hunt---hearts-of-stone

Για δες και τι περιεχει το κουτατο Dlc μεσα και μετα ξανασκεψου αν αξιζει ή οχι....

 

Και να μην σε ενδιαφερουν τα παραπανω,σε κλειδαδικο το βρισκεις αρκετα φθηνοτερα 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-witcher-3-wild-hunt-hearts-of-stone-cd-key-compare-prices/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε φιλε... Μπορουσα δλδ να παρω τις καρτες επειδη ειχα κανει preorder?

Ποοοοοοοο.. Ειχα κανει preorder και τα 2 expansion όταν ειχαν ανακοινωθει για 25 ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε φιλε... Μπορουσα δλδ να παρω τις καρτες επειδη ειχα κανει preorder?

 

Ποοοοοοοο.. Ειχα κανει preorder και τα 2 expansion όταν ειχαν ανακοινωθει για 25 ευρώ

Για δες εδώ μήπως μπορείς να τις πάρεις τώρα τουλάχιστον για το blood and wine.

 

http://redeemgwent.com/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...