Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμα είσαι όμως 42 level και κανείς explore τα νησάκια στο skellige και σου έρχεται το griffin το 48 είναι τραγικά δύσκολο..και αυτή είναι η ουσία..

175 hours και συνεχιζουμε μεχρι το expansion..το εχω ξεζουμίσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εριξα παραγγελια απο Media markt για το Hearts of stone αλλα γενικα βλεπω οτι το expansion του παιχνιδιου για pc δεν υπαρχει πλεον(καθαρα παραγγελια για τις καρτες βεβαια).

 

Μεχρι χτες ηταν και το Media Markt και αυτο εξαφανιστηκε 

https://www.skroutz.gr/s/7436736/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Hearts-of-Stone-Expansion-PC.html

Καλα για το πρωτο καταστημα που χρεωνει μονο το παιχνιδι ακριβοτερα απο κλειδαδικα ουτε λογος αλλα τεσπα

 

Ηδη η διαθεσιμοτητα για το απλο παιχνιδι εχει πεσει 

https://www.skroutz.gr/s/4991461/The-Witcher-3-Wild-Hunt-PC.html

 

και το παιχνιδι για pc πλεον κοστιζει ακριβοτερα παρακαλω(εστω και 1 ευρω)απο οτι στο Ps4  :-(

 

Αυτα για οσους περιμενουν να τα παρουν ολα μαζι με το τελευταιο expansion του οποιου εχει αναφερθει η τιμη του μιας και θα ειναι μεγαλυτερο απο το πρωτο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είσαι όμως 42 level και κανείς explore τα νησάκια στο skellige και σου έρχεται το griffin το 48 είναι τραγικά δύσκολο..και αυτή είναι η ουσία..

175 hours και συνεχιζουμε μεχρι το expansion..το εχω ξεζουμίσει..

Εγώ με lvl 40 το εριξα. Είναι το μόνο τέρας που ειναι το πιο δυνατο. Αργότερα θα δεις οτι το παιχνιιδι γινεται ευκολο, γιατι θα βρισκεις χαμηλοτερα λβλ τερατων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με lvl 40 το εριξα. Είναι το μόνο τέρας που ειναι το πιο δυνατο. Αργότερα θα δεις οτι το παιχνιιδι γινεται ευκολο, γιατι θα βρισκεις χαμηλοτερα λβλ τερατων.

Ναι όντως δεν υπάρχει αλλο,πραγματικά έχω πάει σε κάθε γωνιά του χαρτη..

Πιστεύω αυτό και ο caretaker με δυσκόλεψαν πιο πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αμα εισαι 40level και τα τερατα 30 ακομα και σε deathmarch ειναι τραγικά εύκολο

 

Αυτό είναι όμως το λογικό από εάν σημείο και μετά. Πρέπει να φαίνεται η εξέλιξη του χαρακτήρα σου. Άμα γίνεσαι τούμπανο και η δυσκολία δεν αλλάζει τι νόημα έχουν τα καλυτέρα σπαθιά/stats κτλ.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εριξα παραγγελια απο Media markt για το Hearts of stone αλλα γενικα βλεπω οτι το expansion του παιχνιδιου για pc δεν υπαρχει πλεον(καθαρα παραγγελια για τις καρτες βεβαια).

 

Μεχρι χτες ηταν και το Media Markt και αυτο εξαφανιστηκε 

https://www.skroutz.gr/s/7436736/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Hearts-of-Stone-Expansion-PC.html

Καλα για το πρωτο καταστημα που χρεωνει μονο το παιχνιδι ακριβοτερα απο κλειδαδικα ουτε λογος αλλα τεσπα

 

Ηδη η διαθεσιμοτητα για το απλο παιχνιδι εχει πεσει 

https://www.skroutz.gr/s/4991461/The-Witcher-3-Wild-Hunt-PC.html

 

και το παιχνιδι για pc πλεον κοστιζει ακριβοτερα παρακαλω(εστω και 1 ευρω)απο οτι στο Ps4  :-(

 

Αυτα για οσους περιμενουν να τα παρουν ολα μαζι με το τελευταιο expansion του οποιου εχει αναφερθει η τιμη του μιας και θα ειναι μεγαλυτερο απο το πρωτο???

Το τσίμπησα για παν ενδεχόμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον απο Κωτσοβολο μου εμφανιζει παραλαβη απο καταστημα της Ροδου αρα καταφερατε και το πηρατε μαλλον τυχεροι σταθηκατε.

 

Εγω ακομα περιμενω απο Media markt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι όμως το λογικό από εάν σημείο και μετά. Πρέπει να φαίνεται η εξέλιξη του χαρακτήρα σου. Άμα γίνεσαι τούμπανο και η δυσκολία δεν αλλάζει τι νόημα έχουν τα καλυτέρα σπαθιά/stats κτλ.;

Η συνεχής δυσκολία μ' αρεσει εμενα και εβαλα το mod στο NG+, όπου με 2 hit από σπαθιά έχω πεθάνει.

 

Εν τω μεταξύ τα quest που ειναι χαμηλοτερο λβλ σου δινουν 4 exp και δεν ανεβαινεις ετσι. Δεν παιζεις το game όπως θελεις εσυ, αλλά τα lvl των quest σου καθορίζουν πως θα κινηθεις, πραγμα που δε μ' αρεσει.

 

Έτσι, όταν εφτασα 30 lvl και μετά εκανα quest που ηταν χαμηλοτερο επιπεδο και το παιχνιδι ηταν ευκολο παντου.

 

Τώρα στα 70 lvl που ειμαι, ολα ειναι ευκολα παλι. Σε  αυτη την περιπτωση το mod βοηθαει.

 

Επίσης, υπάρχει και mod που ανεβαζει τα boss +5 lvl απο σενα και διάφορα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

“Blood and Wine makes The Witcher 3 complete -- it’s Geralt’s final mission. Containing more than 90 new quests, and over thirty hours of brand new adventures, it’s something that I think gamers will remember for a long time,” said Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD PROJEKT RED. “There’s also a massive amount of features we’re giving gamers with this expansion like a dynamic Point of Interest system, a new GWENT deck, new endgame mutation mechanics, and even a place Geralt can call home.... And it’s all happening in a new region as big as No Man’s Land in the base game,” Tomaszkiewicz adds.

13221403_10153803614469331_5154460316214

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...