Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως ειναι ενας για Steam και ενας για GoG ; (ωστε να επιλεξεις που το θες)

Ακριβώς αυτό είναι θα χρησιμοποιήσεις τον ένα από τους δύο είτε για gog είτε για steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακριβώς αυτό είναι θα χρησιμοποιήσεις τον ένα από τους δύο είτε για gog είτε για steam.

Όχι είναι 2 ολόιδια χαρτιά και το μόνο που αλλάζει είναι ο κωδικός. Γράφει και στα 2 ότι το κάνεις reddem όπου θες εσύ. Steam,GOG,Origin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι είναι 2 ολόιδια χαρτιά και το μόνο που αλλάζει είναι ο κωδικός. Γράφει και στα 2 ότι το κάνεις reddem όπου θες εσύ. Steam,GOG,Origin.

Λοιπόν μόλις κοίταξα τη συσκευασία που είχα αγοράσει όταν είχε πρωτοβγει το expansion και εμένα έχει ένα χαρτί με κωδικό όπου ήταν redeem για GOG. Επίσης εάν ήθελες πήγαινες σε ένα άλλο site http://thewitcher.com/en/exchange. Και ουσιαστικά άλλαζες το κωδικό για πλατφόρμα steam ή Origin. Μάλλον ίσως καταλάθος σε εσένα βάλανε 2 χαρτιά με κωδικούς. Παρασκευή και 13 σήμερα και μόνο τύχη σου έφερε :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ κωδικό έχω όμως απορίες.

 

1) Μόνο απο Αμερική στέλνει;

2) Στο καλάθι έχω βάλει τις κάρτες του 1ου dlc αλλά πάνω πάνω στη σελίδα του checkout γράφει οτι ο κωδικός είναι για το blood and wine. Δεν μου βγάζει κανένα μήνυμα βέβαια. Θα δουλέψει για τις κάρτες του Hearts of Stone;

 

post-202580-0-76929200-1463169684_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gentleman88, τελικα εισαι κωλοφαρδος αποτι φαινεται γιατι μαλλον σου δωσαν 2 κλειδια καταλαθος...Δωστο σε καναν φιλο σου η κανε κανα ψυχικο σε κανεναν συμφορουμιτη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όποιον ενδιαφέρεται, παίζει ακόμα το story και δεν χρησιμοποιεί mod, το collect them all των καρτών  δεν θα ολοκληρωθεί εάν έχεις χάσει μόνο ένα τουρνουά (για αυτό προσοχή στο Vegelbud)..οι υπόλοιπες κάρτες που χάνεις κατά την διάρκεια των Quests ,μέσα από τα update που εγιναν, μπορείς να τις βρεις random κάνοντας explore ή google φυσικά..

Ευελπιστώ σε κάποιο patch για τις τελευταίες τρεις κάρτες από το πάρτι στο Vegelbud (μάλλον κοιτούσα να ξεμοναχιάσω την Triss :P )

Μπορεί να έχει ειπωθεί το ανωτερω..εάν εχει καποιος κατι νεοτερο να ενημερωσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι quest υπάρχει για gwent ειναι μοναδικό. Μια φορά γίνεται.

Πάντα explore όταν βρεθεί η ευκαιρία. Ποτέ δε ξέρεις τι μπορεί να βρεις σ' αυτό το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ κωδικό έχω όμως απορίες.

 

1) Μόνο απο Αμερική στέλνει;

 

Οχι στέλνουν και Ελλάδα. Οπως εχω αναφέρει τις εχει παρει με αυτον τον τροπο φιλος μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι στέλνουν και Ελλάδα. Οπως εχω αναφέρει τις εχει παρει με αυτον τον τροπο φιλος μου

 

Εννοώ αν έχει ευρωπαική αποθήκη.

Τελικά έκανα την αγορά. Αν έχουν θέμα πιστεύω θα επικοινωνήσουν.

Αγόρασα επίσης και αυτή την κούπα.

Πάντως είχα θέμα με την visa electron της Κύπρου που έχω, δεν τη δεχόταν. Τελικά χρησιμοποίησα paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ αν έχει ευρωπαική αποθήκη.

Τελικά έκανα την αγορά. Αν έχουν θέμα πιστεύω θα επικοινωνήσουν.

Αγόρασα επίσης και αυτή την κούπα.

Πάντως είχα θέμα με την visa electron της Κύπρου που έχω, δεν τη δεχόταν. Τελικά χρησιμοποίησα paypal.

Γενικα δεν μαζευω πραγματα απο παιχνιδια κτλ αλλα η κουπα ειναι ωραια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όποιον ενδιαφέρεται, παίζει ακόμα το story και δεν χρησιμοποιεί mod, το collect them all των καρτών  δεν θα ολοκληρωθεί εάν έχεις χάσει μόνο ένα τουρνουά (για αυτό προσοχή στο Vegelbud)..οι υπόλοιπες κάρτες που χάνεις κατά την διάρκεια των Quests ,μέσα από τα update που εγιναν, μπορείς να τις βρεις random κάνοντας explore ή google φυσικά..

Ευελπιστώ σε κάποιο patch για τις τελευταίες τρεις κάρτες από το πάρτι στο Vegelbud (μάλλον κοιτούσα να ξεμοναχιάσω την Triss :P )

Μπορεί να έχει ειπωθεί το ανωτερω..εάν εχει καποιος κατι νεοτερο να ενημερωσει..

Θυμάσαι πια κάρτα ήταν, αν και νομίζω τον είχα νικήσει τον τύπο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάσαι πια κάρτα ήταν, αν και νομίζω τον είχα νικήσει τον τύπο ;

Dandelion,vampire bruxa και milva..οι 3 κάρτες οι οποίες είναι missable..εάν τις χάσεις εκεί δεν εμφανίζονται ξανά στο παιχνίδι και δε μπορεις να ολοκληρωσεις το collect them all..εκτός εάν τις έχει βρει κάποιος κάπου αλλού,να με ενημερωσει άμεσα αλλά δεν νομίζω.. Ενώ φτιάξανε patch για όλες(ακόμη και αυτές που έχεις χάσει) να τις βρίσκεις randomly,αυτές τιποτα..

η μόνη ένσταση μου για το game είναι αυτή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βρήκα το potion που σου κάνει reset τα skill points. Στα skills τα έχω κάνει λίγο μπάχαλο  :-) . Λέω να ρίξω βάρος σε

  • fast attack +++
  • strong attack ++
  • quen +++
  • aard ++
  • axii ++
  • cat techniques
  • focus

Σας φαίνεται καλό το skill tree;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...