Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν ειχε βγει το 1ο expansion (σε digital μονο μορφη) ειχε βγει ανακοινωση οτι οσοι το εχουν κανει pre-order μπορουσαν να συμπληρωσουν την ταδε φορμα (αν θελουν) για να τους στειλουν τις καρτες με καποια μικρη χρεωση .Αυτο εκανε και ενας φιλος και πηρε τις πρωτες. Δεν ξερω αν ισχυει ακομα ή αν θα κανουν το ιδιο για το 2ο

 

 

Για το 1ο expansion πλέον δεν ισχύει. Ουσιαστικά πλήρωνες μόνο τα μεταφορικά. Για το 2ο νομίζω ότι θα ισχύσει αλλά για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

 

 

Οχι ρε φιλε... Μπορουσα δλδ να παρω τις καρτες επειδη ειχα κανει preorder?

 

Ποοοοοοοο.. Ειχα κανει preorder και τα 2 expansion όταν ειχαν ανακοινωθει για 25 ευρώ

 

 

Για δες εδώ μήπως μπορείς να τις πάρεις τώρα τουλάχιστον για το blood and wine.

 

http://redeemgwent.com/

 

Πόσο, μα πόσο μ.κας νιώθω αυτή τη στιγμή!

 

Χαμπάρι δεν είχα πάρει και το έχω προπληρώσει όλο το πακέτο στο GoG μήνες τώρα...από την 1η μέρα που έγινε διαθέσιμο.

 

@th_nikos, ευχαριστώ για την πληροφορία...έστειλα ήδη τη φόρμα και ελπίζω.

 

Να δω τί θα κάνω και με τις κάρτες του Hearts :(

 

Όποιος έχει παραπάνω πληροφορίες, plz ΡΜ ή και στο θέμα αυρό μη σωθεί και κανένας άλλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ανησυχίσω που δε βλέπω preorder τη retail από ελληνικά μαγαζιά; Θυμάμαι το HoS το είχα παραγγείλει αρκετό καιρό πριν.

Και γω έψαξα σήμερα δε βρήκα κάτι..πηρα και τηλέφωνα δεν γνώριζαν (public κλπ)..ειναι νωρίς πιστευω ακόμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω,και στο heart of stone εγιναν αλλαγες απλα τωρα ειχαν περισσοτερο developing time.Απλα θεωρω οτι ταυτοχρονα δουλευουν και στην EE και τα βγαζουν σιγα σιγα στην φορα,τουλαχιστον οσα features εχουν ετοιμα,αφου ουτως η αλλως με patch θα ριξουν την EE οπως εγινε και στο W2 

 

 

Μακάρι αλλα δεν νομίζω, πιστεύω το expansion θα είναι το τελευταίο άντε και κάνα patch ακόμα, στα προηγούμενα δεν έπαιξαν expansions για αυτό και βγάλαν ΕΕ, και φυσικά δεν είχαν ένα project που λέγεται Cyberpunk :P υποθέσεις όλα είναι αλλα δυστυχώς χλωμό το κόβω, πιο λογικό μια GOTY να βγάλουν με όλα μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα patch πάντως θα σκάσει μύτη με την κυκλοφορία του Expansion, το έχουν αναφέρει στα forum. Όσο για EE δεν επιβεβαιώνουν αλλά ούτε διαψεύδουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η GOTY παιζει να ειναι το VFM της χρονιας , μακαρι να προχωραει το Cyberpunk γιατι μας τα σκατωσαν οι αλλοι με το deus ex

Νταξ ωραια η τραπουλα αλλα ποιον να βρεις να παιξετε Gwent σε καφε , κανεναν dwarf ; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τελικα παρελαβα απο κοντινο Media markt και με λυπη ειδα οτι πλεον μονο 1 καταστημα εχει πλεον το Hearts of stone στο pc το οποιο ουτε καν την εκδοση με τις καρτες δινει αλλα απλα τον κωδικο(σκετη αλητεια αλλα τελος παντων).

 

https://www.skroutz.gr/s/7436736/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Hearts-of-Stone-Expansion-PC.html

 

Σε αντιθεση στην εκδοση για ps4 εξακολουθουν να την φερνουν οι γνωστες αλυσιδες οπως και το Πλαισιο

https://www.skroutz.gr/s/7436576/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Hearts-of-Stone-Expansion-PS4.html?from=catspan

 

Δεν ξερω αν τωρα με το expansion δουμε και ξαναφερουν την εν λογω εκδοση(μακαρι δηλαδη)ή κυκλοφορησει καποιο ειδικο πακετο με τα 2 dlc οπως και τις καρτες για αυτο το λογο.

 

Και στην περιπτωση της Goty(αν οντως υπαρξει)ελπιζω να εχει μεσα τις καρτες γιατι αν δεν τις εχει δεν θα αξιζει δυστηχως(απο πλευρας συλλογης περισσοτερο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η GOTY παιζει να ειναι το VFM της χρονιας , μακαρι να προχωραει το Cyberpunk γιατι μας τα σκατωσαν οι αλλοι με το deus ex

Νταξ ωραια η τραπουλα αλλα ποιον να βρεις να παιξετε Gwent σε καφε , κανεναν dwarf ; :P

 

VFM της δεκαετιας θες να πεις.

 

 

Οσον αφορα την GOTY,στο νεο expansion βαζουν και skellige deck ingame οποτε το βλεπω να το δινουν σε physical μαζι με την GOTY/Enhanced στο τελος του ετους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Gog galaxy για ψηφιακη αγορα το δευτερο expansion παντως ειναι στα 18ευρω (10% προσφορα απο τα 20ευρω)αρα εχω περιεργεια να δω ποσο θα κοστιζει σε φυσικη μορφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα την απόδειξη του preorder του expansion pass στο λινκ που έστειλε καποιος πιο πανω για να μου στειλουν τις καρτες και σημερα μου στειλανε σε ιμέιλ τον κωδικό (redeem code)

Πηγα Link.png Site: ΕΔΩ και είναι 9.99$ για καθε ενα expansion.  

Για όλα τα σετ καρτων μου βγαινει 18.32Ε + 8.56Ε (Economy International) = 26.88Ε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...