Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη ειμαι ακομα στο Wild Hunt και το απολαμβανω σιγα σιγα, με τα expansion τι παιζει? Ειναι νεες ιστοριες πανω στον ιδιο χαρτη ή εχει και νεους χαρτες και αν ναι τι μεγεθους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι αν θα το παίξω με την 970 ή μήπως είναι καλύτερα να πάρω την νέα GPU και μετά..Μπας και βγει και κάνα mod στην πορεία, φαντάζομαι θα πρέπει να τα φτιάξουν για τις νέες περιοχές του expansion. Πάντως από τις 20 ώρες που είχαν πει αρχικά, πήγαμε στις 30..Άψογοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ακομα στο Wild Hunt και το απολαμβανω σιγα σιγα, με τα expansion τι παιζει? Ειναι νεες ιστοριες πανω στον ιδιο χαρτη ή εχει και νεους χαρτες και αν ναι τι μεγεθους?

Το Heart of Stone ειναι δεξιά από την Oxenfurt. 10 ώρες παιχνιδιου

 

Το Blood and Wine θα ειναι νέο region. 30 ώρες 

 

Ναι είναι διαφορετικές ιστορίες.

Σκέφτομαι αν θα το παίξω με την 970 ή μήπως είναι καλύτερα να πάρω την νέα GPU και μετά..Μπας και βγει και κάνα mod στην πορεία, φαντάζομαι θα πρέπει να τα φτιάξουν για τις νέες περιοχές του expansion. Πάντως από τις 20 ώρες που είχαν πει αρχικά, πήγαμε στις 30..Άψογοι..

Παιξε τώρα αν εχεις χρονο και μόλις το ξεχασεις το παιχνίδι και αναβαθμίσεις το εργαλείο, ξεκινα ng+ με ultra ολα 

 

Αυτο θα εκανα εγώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ακομα στο Wild Hunt και το απολαμβανω σιγα σιγα, με τα expansion τι παιζει? Ειναι νεες ιστοριες πανω στον ιδιο χαρτη ή εχει και νεους χαρτες και αν ναι τι μεγεθους?

Το hearts of stone ενσωματώνεται στο χάρτη του novigrad-velen και είναι γύρω στις 10 ωρες επιπλέον.. Το blood and wine θα έχει δικό του ξεχωριστό χάρτη μιας που είναι αρκετά πιο νότια στο continent..ξεχωριστές ιστορίες και τα δύο..

Σκέφτομαι αν θα το παίξω με την 970 ή μήπως είναι καλύτερα να πάρω την νέα GPU και μετά..Μπας και βγει και κάνα mod στην πορεία, φαντάζομαι θα πρέπει να τα φτιάξουν για τις νέες περιοχές του expansion. Πάντως από τις 20 ώρες που είχαν πει αρχικά, πήγαμε στις 30..Άψογοι..

Σιγά μην κρατηθείς.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορεί να είναι αλήθεια αυτά που γράφει.. Δλδ τι θέλουν,να μη βγω από το σπίτι καλοκαιριάτικα..

Επίσης πρώτη καλεσμένη στο σπίτι η Saskia.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παιξεις τα εξπανσιονς χρειαζεται να εχεις εγκατεστημενο και το πρωτο παιχνιδι?η ειναι αυτονομα και τα 2?

Το γραφει πανω στο κουτι https://www.skroutz.gr/s/7436736/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Hearts-of-Stone-Expansion-PC.html

 

requires base game

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι αν θα το παίξω με την 970 ή μήπως είναι καλύτερα να πάρω την νέα GPU και μετά..Μπας και βγει και κάνα mod στην πορεία, φαντάζομαι θα πρέπει να τα φτιάξουν για τις νέες περιοχές του expansion. Πάντως από τις 20 ώρες που είχαν πει αρχικά, πήγαμε στις 30..Άψογοι..

Φίλος που το τρέχει με 380Χ είναι χάρμα οφθαλμών. Και νομίζω είναι maxed out (εκτός απο φίλτρα).

Δε νομίζω να σε απογοητεύσει και χωρίς mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες κάθισα κατέγραψα  την αποδοση της Fury στο σύστημα της υπογραφής σε 2160p και 1440p  . το sweet spot παντως βρίσκεται άνετα σε όλες τις αναλύσεις και το παιχνίδι δείχνει υπέροχο όπως και να'χει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, θέλω να κάνω format το pc και δεν θέλω να χάσω την πρόοδο μου στο παιχνίδι. Ξέρει κανείς αν απλά πάρω τα αρχεία από εδώ C:\Users\Constantinos\Documents\The Witcher 3 και το βάλω στον καινούριο φάκελο θα δουλέψει; Υπάρχει κάποιος άλλος "επίσημος" τρόπος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν θα έχει καινούργια κουρέματα, μισές δουλειές αλήτες... :P

 

p.s. επίσης κάτι μου λέει με όλες αυτές τις core αλλαγές παίζει το expansion να είναι η ΕΕ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...