Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, nenela είπε

Εγω 65 + ακόμα δεν κουνάει...

Ωπ παλιοσειρά και εσύ...??? Εσυ έκλεισες μια ολόκληρη εποχή και πας για την επόμενη... Και μη χειρότερα ρε φίλε... Υπομονή, θέλω να ελπίζω ότι κοντοζυγώνει η ώρα σου...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η απολυτη ξεφτιλα ειναι πως για αλλο δεμα που ηρθε σε 10 μερες με Sg post αξίας 13€ μου ζητανε αποδειξη αγορας αλλα το statement με τη χρεωση δεν εχει εκδοθει ακομα... τι κανω? ξερεις καμμια παλιοσειρα να μου πει γιατι με τη φορα που εχει παρει η γετα θα πληρωνουμε για τα παντα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nenela είπε

Η απολυτη ξεφτιλα ειναι πως για αλλο δεμα που ηρθε σε 10 μερες με Sg post αξίας 13€ μου ζητανε αποδειξη αγορας αλλα το statement με τη χρεωση δεν εχει εκδοθει ακομα... τι κανω? ξερεις καμμια παλιοσειρα να μου πει γιατι με τη φορα που εχει παρει η γετα θα πληρωνουμε για τα παντα... 

Τραβα ενα snapshot την σελιδα του προιοντος απο εκει που το αγορασες και στειλτους την. Αν και με αυτο σου πουν μα και μου και δεν εχεις web banking πας στην τραπεζα και σου δινουν χαρτι με τις κινησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όντως οι παραγγελίες του Νοεμβρίου έχουν πάει πίσω και προχωράνε του Δεκεμβρίου....

 

Ρε πάνε καλά; Με όποια σειρά να ναι προχωράει το θέμα,όχι από το παλαιότερο προς το πιο πρόσφατο.

 

😒☹️

 

 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Εχει αγορασει κανεις απο το alternate;Θελω να αγορασω καρτα γραφικων και βλεπω οτι εχει μεταφορικα 6€.Πρωτη φορα αγοραζω απο εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, tornado είπε

TAicXN.jpg

μαλλον εγω αργω ε?

Εδώ μιλάμε για 58 μέρες, 65, 70+ ο φίλος παραπάνω, έχεις πολύ δρόμο ακόμη, άραξε να πάρουν σειρά οι παλιοί....

Επεξ/σία από flogerakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 1988panos2171 είπε

Μήπως γνωρίζετε αν το συγκεκριμένο site είναι αξιόπιστο;

www.timberlandoutlet.uk.com

Το μονο αξιοπιστο ειναι οτι θα πετάξεις τα λεφτά σου

https://uk.trustpilot.com/review/www.timberlandoutlet.uk.com

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Τι σημαίνει όταν η τελευταία ενημέρωση στο tracking είναι GR, Loaded to movement / tour vehicle ;

Έχει περάσει μήνας από τότε αλλά δεν υπάρχει καμία ενημέρωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, nenela είπε

Σημαινει περιμενε μεχρι να ερθει...ποτε αγνωστο! Εγω περιμενω 67+ μερες.Screenshot_2019-01-19-18-31-03.png.7bcf4d5f90a3c39eabff14ccccc7af14.png

Εμενα του Οκτώβρη έγιναν πλεον ολα refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Panos Vl είπε

Καλημερα.Εχει αγορασει κανεις απο το alternate;Θελω να αγορασω καρτα γραφικων και βλεπω οτι εχει μεταφορικα 6€.Πρωτη φορα αγοραζω απο εξωτερικο.

1 φορα πριν πολλα πολλα χρονια, για το Γερμανικο δεν λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...