Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

" H βια δεν αποτελει αναγκαιοτητα για να λειτουργησει μια κοινωνια ωστοσο δεν μπορει να λειτουργησει μια κοινωνια χωρις εστω αναφορά στην βία"..Παντου υπάρχει η λεξη βια αλλο που στις εποχές μας εχει ξεφυγει σε ορισμενες περιπτωσεις.Σε αυτη την περιπτωση η βια που ασκηθηκε πανω τους πραγματικα την κρινω απαραίτητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότερο από τα ασπόνδυλα που αναφέρομαι, σίγουρα.

E πες τους αμοιβαδες να μαστε σωστοι! :-D

Ελπιζω να μην εχουν και αυτες μυαλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Aν ηταν αληθινοι επαναστατες και οχι παιδακια που παιζουν δεν θα φωναζαν τωρα μαμα με χτύπησαν κτλ ουτε θα εμπαιναν στην διαδικασια μεγαλοδικηγοροι..και οσο για τα χτυπηματα σε αυτη την περιπτωση οπου αν οντως εβαλαν αυτοι την φωτια στο μολ οπου δεν

όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος

Ας πάμε και σε αυτό το κομμάτι, αν και απέφευγα να το σχολιάσω. Που ακριβώς φώναξαν "μαμά με χτύπησαν" και που ενεπλάκησαν μεγολοδικηγόροι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να οφείλεται στο γεγονός ότι τα χαρακτηριστικά μου μοιάζουν με αυτά της αριας φυλης ή ίσως στο ότι δεν συνηθιζω να κυκλοφορώ φορώντας full face ή κράνος και να κουβαλάω μαζί μου μολότοφ και μαδέρια.

 

Ποια είναι αυτά τα χαρακτηριστικά; Να ξέρω δηλαδή αν πρέπει να φοβάμαι ή όχι καθώς μαυρίζω λίγο τα καλοκαίρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω για σας, εγώ πάντως νιώθω πια ασφαλής και ήρεμος, έχω ξαναβρεί τον εαυτό μου από την ημέρα της σύλληψης των τρομοκρατών. Μέχρι τότε, ξυπνούσα και κοιμόμουν με αυτή την αγωνία, θα τους πιάσουν, δε θα τους πιάσουν; Όπου και να πήγαινα, για τη τρομοκρατία μου μιλούσαν. "Δε μπορούμε να βγούμε έξω από τα σπίτια μας, φοβόμαστε, το μέλλον μοιάζει αβέβαιο, σκεφτόμαστε να φύγουμε από τη χώρα" και τέτοια. Το ένα μετά το άλλο τα καταστήματα έκλειναν και πολυσύχναστοι εμπορικοί δρόμοι ερήμωναν, ειδικά μετά την έκρηξη στο Mall. Καθημερινά διάβαζα για αυτοκτονίες συμπολιτών μας που προτίμησαν να δώσουν τέλος στη ζωή τους παρά να ζήσουν με το φόβο. Όμως όλα αυτά πέρασαν, η Ελλάδα μπορεί πια να ανασάνει ελεύθερα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίδιο πράγμα η ανθρωπιά και η αλληλεγγύη με το φυλετικό μίσος. ότι πεις.

που την την ανθρωπια και την αλληλεγγυη απο την ακρα αριστερα οταν σπαει μαγαζια και ευχεται να πτωχευση η επιχηρειση του πατερα μου λεγοντας κατω το κεφαλαιο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι αυτά τα χαρακτηριστικά; Να ξέρω δηλαδή αν πρέπει να φοβάμαι ή όχι καθώς μαυρίζω λίγο τα καλοκαίρια.

 

Στάδιο 1. Καταρχήν κάτι πρέπει να κάνεις με την παντελή έλλειψη ικανότητας να διακρίνεις το ειρωνικό ενός σχόλιου.

 

Στάδιο 2. Όσο αφορά το ερώτημά σου, πάντα πρέπει να φοβάσαι, ακόμα και τώρα το χειμώνα, γιατί ως γνωστόν οι μπάτσοι τους δέρνουν όλους στα καλά καθούμενα. (προϋποθέτει να έχεις περάσει το στάδιο 1)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω για σας, εγώ πάντως νιώθω πια ασφαλής και ήρεμος, έχω ξαναβρεί τον εαυτό μου από την ημέρα της σύλληψης των τρομοκρατών. Μέχρι τότε, ξυπνούσα και κοιμόμουν με αυτή την αγωνία, θα τους πιάσουν, δε θα τους πιάσουν; Όπου και να πήγαινα, για τη τρομοκρατία μου μιλούσαν. "Δε μπορούμε να βγούμε έξω από τα σπίτια μας, φοβόμαστε, το μέλλον μοιάζει αβέβαιο, σκεφτόμαστε να φύγουμε από τη χώρα" και τέτοια. Το ένα μετά το άλλο τα καταστήματα έκλειναν και πολυσύχναστοι εμπορικοί δρόμοι ερήμωναν, ειδικά μετά την έκρηξη στο Mall. Καθημερινά διάβαζα για αυτοκτονίες συμπολιτών μας που προτίμησαν να δώσουν τέλος στη ζωή τους παρά να ζήσουν με το φόβο. Όμως όλα αυτά πέρασαν, η Ελλάδα μπορεί πια να ανασάνει ελεύθερα...

Kαι εγω το ίδιο.

Αντίθετα οι χιλιάδες ασύλληπτοι κλέφτες, βιαστές, που μπουκάρουν στα σπίτια δεν αποτελούν κίνδυνο για τον πολίτη.

Τόσο ώστε η αστυνομία να χρησιμοποιεί 30 περιπολικά για όλη την Αττική από τις 7 το απόγευμα έως τις 6 το πρωί!!!!!

Ουάο!!! Για τους "τρομοκράτες" κινήθηκε ολη η αστυνομία, για τα κλεφτρόνια με τα μαχαίρια, απλά έρχονται και καταγράφουν το γεγονός.

 

Μακάρι κάποια στιγμή το κράτος να δείξει την ίδια ευαισθησία και στη καθημερινή ζωή του πολίτη και όχι μόνο όταν κινδυνεύουν τραπεζικοί λογαριασμοί ή ζωές πολιτικών, δημοσιογράφων και μεγαλοβαρώνων.

 

Να κοιτάχτε πόσο κινηθηκε ο κρατικός μηχανισμός και τα κανάλια για τη ληστεία εις βάρος ηλικιωμένης σημερα.

http://www.tvkosmos.gr/details.aspx?id=992066#.URUHFmfsF38

χαμός λέμε.

Αλλά ξέχασα. Οι συγκεκριμένοι δεν έχουν σχέση με τη τρομοκρατία.

 

Ποσο υποκριτικά δείχνουν τελικά κάποια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στάδιο 1. Καταρχήν κάτι πρέπει να κάνεις με την παντελή έλλειψη ικανότητας να διακρίνεις το ειρωνικό ενός σχόλιου.

 

Στάδιο 2. Όσο αφορά το ερώτημά σου, πάντα πρέπει να φοβάσαι, ακόμα και τώρα το χειμώνα, γιατί ως γνωστόν οι μπάτσοι τους δέρνουν όλους στα καλά καθούμενα. (προϋποθέτει να έχεις περάσει το στάδιο 1)

Δεν σε ξέρω καλά για να διακρίνω την ειρωνεία σου. Πάσο, και πάμε παρακάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...