Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανεφερε καποιος πριν το αρθρο του Κασιματη με θεμα ''Οσοι πιστεύουμε στην δημοκρατία οφείλουμε ένα μεγάλο «ευχαριστώ» στην Χρυσή Αυγή - και σοβαρολογώ απολύτως.''

Δεν το ειχα διαβασει. Μολις τωρα το εκανα και μπορω να πω πως συμφωνω σχεδον σε ολα.

 

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_columns_1_16/09/2012_495776

 

Α! Λες για εκείνο το άρθρο από το οποίο ένας πανέξυπνος, δικαιολογώντας το - καινούργιο... - nick του, παρέθεσε μόνο τη συγκεκριμένη φράση για να δημιουργήσει τις εντυπώσεις που τον βολεύουν και, όταν τού επισημάνθηκε ότι η συνέχεια είναι που αποδίδει το νόημα, 'ξηγήθηκε ψιλοκομμένο τουμπεκάκι, μούγκα στη στρούγκα και τα σχετικά... :D   :D  :D

 

btw κι εγώ συμφωνώ με τα περισσότερα που γράφει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ διαφωνώ. Κρίμα που δε μπορούμε να το μιλήσουμε, μιας και θα ήταν πολιτική συζήτηση επί ενός άρθρου που μόνο με πολιτική συζήτηση μπορεί να αποπειραθεί κανείς να συνδέσει (με το στανιό) με το θέμα του θρεντ.

 

Δε σβήνω ποστ για να φαίνεται το λινκ, με βοηθάει να ξεχωρίζω ποιος και τι, αλλά δε μιλάμε για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δε μπορούμε να το μιλήσουμε, μιας και θα ήταν πολιτική συζήτηση επί ενός άρθρου που μόνο με πολιτική συζήτηση μπορεί να αποπειραθεί κανείς να συνδέσει (με το στανιό) με το θέμα του θρεντ.

 

Ε λε πουλ,κάντε κάτι είπαμε.Αλλάξτε policy.Μη τα λέμε συνέχεια.Οκ θα έχετε πιο πολύ δουλειά δε ξέρω αλλά πολιτική πρέπει να συζητάται κ στο ινσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάτσεις εσύ να κάνεις το συντονιστή. Βλάκα. Δε ντρέπεσαι λίγο, έχω στάξει τα νιάτα μου εδώ μέσα για να μου φορτώσεις εσύ κι άλλη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω φαντασου πως λεει κάποιος οτι ήταν υπερβολική η χρήση βίας στους συλληφθέντες, μια που στο φινάλε δε σκότωσαν και τον λένε αριστερό :P

Αμα πετάξεις μάλιστα σαν επιχείρημα, οτι του βιαστή της Πάρου δε του μαύρισαν το μάτι, θα σε πουν ακροδεξιό.

Και θέλετε πολιτική συζήτηση??

 

Όταν μάθουμε να μην βαφτίζουμε τους άλλους κομματικά για να κερδίσουμε εντυπώσεις και να πάρουμε "like", θα μπορουμε να κάνουμε πολλές συζητησεις...

 

Πρόσφατα μίλαγα με ένα παλικάρι εδω, οπου εν τέλη αποδείχθηκε οτι έχουμε τις ίδιες πολιτικές πεποιθήσεις. Κιόμως, έχοντας πεισθεί απο 2-3 άλλους που επιμένουν να βαφτίζουν, διαφωνούσε ακόμα και αν του έλεγα οτι τη νύχτα υπάρχει σκοτάδι :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι απλά τα πράγματα μπράβο στην αστυνομία που έκανε το έργο της και τους συνέλαβε αφού παρανόμησαν και γενικά είναι άτομα που εντάσσονται κατά της φιλελεύθερης δημοκρατίας αλλά προσωπικά καταδικάζω και θα έπρεπε όλοι να το κάνουμε κάθε μορφή βίας από όπου και αν προέρχεται.Δεν νομίζω το σύνταγμα να έχει κάποιο νόμο που να επιτρέπει το ξύλο μετά την σύλληψη,είναι λογικό να πέσουν κάποιες "ψιλές" μόνο κατά την διάρκεια της.Απλά είναι γνωστό εδώ και χρόνια το μίσος της ελ.ας κατά ατόμων συγκεκριμένης πολιτικής ιδεολογίας και αντίθετα οι φιλίες οργάνων του νόμου με άτομα άλλου πολιτικού χώρου και ιδεολογίας.

 

Αυτοί δηλαδή έφαγαν πολύ ξύλο στα κρατητήρια; http://directnews.gr/greece/23424-melh-ths-xrushs-aughs-sunelhfthhsan-me-opla-kai-stileta.html

 

Αντιμετώπιση συναδέλφων που αντιμετωπίζουν βαριές κατηγορίες για συμμετοχή σε κύκλωμα διακίνησης ναρκωτικών.

http://tvxs.gr/news/ellada/astynomikon-allileggyi-stoys-syllifthentes-gia-kykloma-narkotikon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να φαγανε μπάτσες

 

α) για να τους πούνε που είναι οι γιάφκες

 

β) με τη νέα φορολογικη κλίμακα μειωθήκανε και αλλο τα εισοδήματα και κάποιος πρέπει να την πληρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί δηλαδή έφαγαν πολύ ξύλο στα κρατητήρια; http://directnews.gr/greece/23424-melh-ths-xrushs-aughs-sunelhfthhsan-me-opla-kai-stileta.html

 

Αντιμετώπιση συναδέλφων που αντιμετωπίζουν βαριές κατηγορίες για συμμετοχή σε κύκλωμα διακίνησης ναρκωτικών.

http://tvxs.gr/news/ellada/astynomikon-allileggyi-stoys-syllifthentes-gia-kykloma-narkotikon

Oχι απλά δεν τυγχανουν αυτά τα νέα της ιδια προβολής από τα κανάλια και της ιδια συμπεριφοράς.

Ας πούμε τι έγινε τελικά με τους μπλεγμενους σε κυκλωμα με ναρκωτικά, αστυνομικους?

Είναι αθώοι, είναι ένοχοι?

Ειμαι σιγουρος οτι θα ειπωθεί σε μια εφημερίδα με μικρά γράμματα. Κιόμως αν όντως ειναι ένοχοι, το έγκλημά τους θα ειναι τεράστιο και φυσικά χειρότερο από μια ένοπλη ληστεία.

Απλά τα εγκλήματα που εχουν και πολιτικο ή αντιεξουσιαστικό υποβαθρο, προβάλλονται περισσότερο από τα κανάλια για διάφορους λόγους που δε μπορω να αναπτύξω γιατι πάει στο πολιτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oτι ειναι απλα τα πραματα, ειναι.

εχεις μια σαπια κοινωνια που συντηρει ενα διαφθαρμενο κρατος. ολα αυτα τα ασχημα που συμβαινουν δεν ειναι τιποτα αλλο παρα συμπτωματα αυτης της αρρωστημενης καταστασης.

αυτο που ζουμε τωρα δεν ειναι κριση. ειναι απλως η ελληνικη πραγματικοτητα οπως ηταν εδω και 40 χρονια. με τη διαφορα οτι πλεον οι μασκες και τα προσχηματα πεφτουν αφου οι κωλοι εχουν αρχισει να σφιγγουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...