Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδη Παναγό θες να πεις οτι εδώ και 45 σελίδες δεν συμφωνούν όλοι μαζί σου; Δηλαδή...;

Παναγό; Παναγό.. seriously dude. On topic, προφανώς και όχι. δηλαδή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά χανόμαστε στη μετάφραση. Ή θα πρέπει να πηδάμε ασάλιωτα τους συλληφθέντες ή να τους φτιάχνουμε αγάλματα. Μέση λύση δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, πρόσεξε κανείς ότι το ρολόι στη δεύτερη φωτογραφία δείχνει 08:25; (κι εγώ δεν το είχα προσέξει, αλλού το είδα γραμμένο)

 

Πολύ πιθανόν να μην είχε μπαταρία το ρολογάκι :lol:

 

Άμεσα κονδύλι για "αντικατάσταση φθαρμένων μπαταριών στα ΑΤ"!!!

 

 

Documents and settings?????? XP το 2013???????

Για ονομα....

 

Σςςςςςςςςςςςςςς μην τα λες αυτά. Τι θες δηλαδή τώρα να κλείσουνε καμιά συμφωνία αναβάθμισης του λογισμικού και να την επωμιστούμε εμείς οι μαλάκες;

 

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΕΡΩΝΩ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΧΙ ΤΟΝ ΓΚΕΙΤΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lucifer προς τη τοση υπερασπιση .Λαθος για εσενα για εμενα οχι που εριξε ξυλο στα παιδια ΑΛΛΑ ειναι η δεν ειανι κωλοπαιδα?

 

Ποια υπεράσπιση μωρέ, να σαπίσουν μέσα. Στα παπάρια μου αν είναι 15, 18, 20, 50 χρονών, αν πεινάνε, αν δεν πεινάνε, αν το έκαναν για τα λεφτά ή για την Ιδέα. Ποτέ δεν είπα πως δεν είναι μαλακισμένα. Αυτονόητο είναι, οποιοσδήποτε σηκώνει όπλο εναντίον κάποιου που δεν είναι εισβολέας ή τύραννος (μην αρχίσετε, δε θα εξισώσω τον Παναγούλη και τον Τσε με τα πιτσιφρίγκια) είναι ανεπαρκής ως άνθρωπος και βλάκας.

 

Η διαμαρτυρία μου είναι ακριβώς αυτό που λέει ο πανάγος. Αντιστέκεσαι στη σύλληψη; Λάμες στα πόδια. Σε πιάσαμε και είσαι δεμένος; Πολιτισμός.

Δηλαδή οι Νορβηγοί τον πραγματικό τρομοκράτη που ξεκλήρισε τόσες οικογένειες, είναι μαλάκες ή φλώροι που του φέρονται ανθρώπινα;

 

btw, φέρομαι ανθρώπινα = φέρομαι ως άνθρωπος, όχι ως προς σε ανθρώπους.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οι Νορβηγοί τον πραγματικό τρομοκράτη που ξεκλήρισε τόσες οικογένειες, είναι μαλάκες ή φλώροι που του φέρονται ανθρώπινα;

 

btw, φέρομαι ανθρώπινα = φέρομαι ως άνθρωπος, όχι ως προς σε ανθρώπους.

 

Οι Νορβηγοί είναι άνθρωποι, όχι ζώα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άκουσα στον ραδιόφωνο πως κάποιος καταστηματάρχης, παρόν στην σύλληψη, επιβεβαιώνει τα λεγόμενα της αστυνομίας. Ισχύει;



 Η διαμαρτυρία μου είναι ακριβώς αυτό που λέει ο πανάγος. Αντιστέκεσαι στη σύλληψη; Λάμες στα πόδια. Σε πιάσαμε και είσαι δεμένος; Πολιτισμός.
Δηλαδή οι Νορβηγοί τον πραγματικό τρομοκράτη που ξεκλήρισε τόσες οικογένειες, είναι μαλάκες ή φλώροι που του φέρονται ανθρώπινα;


TBH αυτοί το μαμήσανε εντελώς.Έγινε θέμα που είχε κρύο τον καφέ αν δεν κάνω λάθος. Νομίζω πως ούτε τα νομικά εργαλεία δεν είχαν για τέτοιου είδους έγκλημα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που θα τα πάρει όλα πίσω, διότι δε θα γουστάρει να κατέβει Αθήνα/Σαλονίκη/κλπ για 3-4 τριήμερα να καταθέσει στις δίκες. Η γυναίκα του είναι ξαδέρφη μπάτσου. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πιθανόν να μην είχε μπαταρία το ρολογάκι :lol:

 

Άμεσα κονδύλι για "αντικατάσταση φθαρμένων μπαταριών στα ΑΤ"!!!

Σε μια υπόθεση που μύριζε από την αρχή συγκάλυψη, μου φαίνονται πολύ ύποπτες τέτοιες ατυχίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...