Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

indymedia & προβληματισμοι...

 

good one mate.jpg

Το ξερα γιαυτο ζητησα στοιχεια :P

 

Ρε συ Τολη, απτη μια μου μιλας για plain text, photoshoπιες και προπαγανδα/συγκαλυψη της ΕΛΑΣ και απτην αλλη μου παραθετεις το αντιβαρο (της ΕΛΑΣ) σε επιπεδο προπαγανδας, ψεματος και παπατζας? Ποιο αντιβαρο δηλαδη, δεδομενης και της ανωνυμιας εχμ...Βγαινει ο καθε midi miliz παριστανει τον γιατρο/αυτοπτη μαρτυρα/ημουν κι εγω στο κοτερο και λεει την φανταστικη του ιστορια με μοναδικο-ΜΟΝΑΔΙΚΟ εμπνευστη ουτε καν την πολιτικη του ιδεολογια αλλα ενα αοριστο μισος προς τους μπατσους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το ξερα γιαυτο ζητησα στοιχεια :P

 

Ρε συ Τολη, απτη μια μου μιλας για plain text, photoshoπιες και προπαγανδα/συγκαλυψη της ΕΛΑΣ και απτην αλλη μου παραθετεις το αντιβαρο (της ΕΛΑΣ) σε επιπεδο προπαγανδας, ψεματος και παπατζας? Ποιο αντιβαρο δηλαδη, δεδομενης και της ανωνυμιας εχμ...

Το θέμα σου είναι όσον αφορά το site; Αν ήταν γραμμένο αλλού δηλαδή θα έδινες βάση στα παράδοξα με το ρολόι και τα metadata; Αλλά τι λέω, εδώ καταδικάσαμε σε φυλάκιση μια ζαρντινιέρα, εκεί θα κολλήσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα σου είναι όσον αφορά το site; Αν ήταν γραμμένο αλλού δηλαδή θα έδινες βάση στα παράδοξα με το ρολόι και τα metadata; Αλλά τι λέω, εδώ καταδικάσαμε σε φυλάκιση μια ζαρντινιέρα, εκεί θα κολλήσουμε;

Καταρχην μην μου φερνεις το θεμα της ζαρτινιερας, το εθιξα και μονος παραπανω, δεν εχω κανα ερωτα με τους μπατσους, ουτε τους στηριζω or something.

Και δευτερον, προφανως και το σαιτ ειναι το θεμα μου. Αν δεν μετρα η πηγη τοτε τι μετραει? Θες δηλαδη, να αρχισω να googlarw για ακροδεξια σαιτ και να σου κοπιαρω λινκς για να κανω "παραγωγικο αντιλογο"? Να σου πλασαρω κατευθειαν κανα λινκ με το "Mein Kampf" να κανετε παραγωγικο διαλογο απευθειας? Αλλα μη μου πεις οτι ειναι γελοια τα σαιτ αυτα γιατι θα σου πω το ευφυολογημα με το ρολοι και τα metadata κι εγω...

 

ΥΓ. Καμια σχεση με τα πιστευω μου τα Mein Kampf κλπ απλα σε φερνω στην αντιστοιχη θεση για να σκεφτεις οτι η πηγη ειναι το πρωτο και το σημαντικοτερο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην μην μου φερνεις το θεμα της ζαρτινιερας, το εθιξα και μονος παραπανω, δεν εχω κανα ερωτα με τους μπατσους, ουτε τους στηριζω or something.

Και δευτερον, προφανως και το σαιτ ειναι το θεμα μου. Αν δεν μετρα η πηγη τοτε τι μετραει? Θες δηλαδη, να αρχισω να googlarw για ακροδεξια σαιτ και να σου κοπιαρω λινκς για να κανω "παραγωγικο αντιλογο"? Αλλα μη μου πεις οτι ειναι γελοια τα σαιτ αυτα γιατι θα σου πω το ευφυολογημα με το ρολοι και τα metadata κι εγω...

Αυτό δεν βγάζει καν νόημα. Θα είχες δίκιο αν λέγαμε απόψεις, συζητάγαμε ιδεολογικά, φιλοσοφικά, ή οτιδήποτε. Τότε θα μπορούσες άνετα να μου πεις ότι δεν είναι θεμιτό να φέρνω ακροαριστερό site στην κουβέντα, γιατί θα ήταν προκατηλημμένο. Αυτή τη στηγμή μιλάμε απλά για το παράδοξο του ρολογιού και των metadata. Απλά έτυχε, να τα βρω όλα εκεί συγκεντρωμένα, υπάρχουν και σε άλλα sites, ίσως και σε επαγγελματικά (πχ zougla), αλλά διάσπαρτα.

Τουλάχιστον για εμένα, σε μια υπόθεση που οι πλειοψηφία των προηγούμενων έχουν συγκαληφθεί, θα έπρεπε να μου παρουσιάσουν στοιχεία στα οποία να ξεσκιστώ να βρω ατέλεια και να μην βρίσκω. Όχι να υπάρχουν από την πρώτη μέρα 5-6 ατέλειες που δείχνουν αλλοιωση, βαφτισμένες σαν "ατυχείς συγκυρίες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι του φανει του Λολοστεφανη...

Θα σταθω μονο σε ενα που λες, διοτι τα αλλα που μου προσαπτεις ειναι απλως αυθαιρετα και βαριεμαι να εξηγω.

Λοιπον εξυπνοπουλι μου, ξαναρωταω και στο κανω και πιο λιανα: εφοσον οι μπατσοι τους βασανισαν οπως λετε με πρακτικες SS, ο 4ος γιατι δεν εχει αμυχη; Τελικα αποδεχεστε οτι το ξυλο το φαγανε στη συλληψη; Προοδευετε. Για πειτε μας και κανα πιθανο λογο για τον οποιο μπορει καποιος να χτυπηθει κατα την ωρα της συλληψης του, ΑΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΕΑ και οχι στα μουλωχτα μεσα σε κρατητηριο που "κανεις δεν βλεπει τι γινεται".

 

Τι ξαναρωτάς; Διάβασες καθόλου την απάντηση μου;

 

Χθες το επιχείρημα σου ήταν ότι εφόσον και ο τέταρτος ήταν στην ίδια σύλληψη γιατί δεν έφαγε κι αυτός ξύλο:

Στην ιδια συλληψη δεν ηταν και ο 4ος? Τι διαολο βρηκε καμια τρυπα και κρυφτηκε οσο τρωγαν τις "αδεσποτες" οι "ατυχοι"?

 

Σε πείραξε η παρακάτω διόρθωση;

Δεν ήταν στην ίδια σύλληψη αλλά σε τελείως διαφορετικό σημείο και προφανώς συνελήφθη από διαφορετικούς αστυνομικούς...

Δεν έχεις ιδέα τι παίχτηκε αλλά παρ' όλα αυτά θες με το ζόρι να αθωώσεις την ενδεχομένως παράνομη βία της αστυνομίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα χα χα ... μου θυμίζει το κλασσικό βίντεο με τον άλλο που κάνει τα καρατερίστικα σε μια ταινία σε κάποιον και ο άλλος τον σαπίζει με μια μπουνιά. χα χα χα

 

Αυτό λες? Καλούτσικη ταινία ήταν

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZSCyQEhf1XU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λιγες φαγανε.Θα πρεπε οι γονεις των 《παιδιων》 (αληθεια εσεις που τα ονομαζετε ετσι στα 30 ενηλικιωνεστε?)να ειναι πολυ ευχαριστημενοι που τα καλασνικοφορα φυντανια τους βγηκαν απο αυτη την περιπετεια ζωντανα και οχι να βγαινουν και να ζητουν και τα ρεστα.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκε οτι ο Ρωμανός επιτέθηκε στους μπάτσους με Muay Thai, γι' αυτό έφαγε και τις περισσότερες. Προφανώς αν ήθελαν να τους βασανίσουν θα το έκαναν σε όλους, γιατί ο ένας απο τους 4 δεν έχει ούτε γρατσουνιά.

 

χα χα χα ... μου θυμίζει το κλασσικό βίντεο με τον άλλο που κάνει τα καρατερίστικα σε μια ταινία σε κάποιον και ο άλλος τον σαπίζει με μια μπουνιά. χα χα χα

 

Όπως αποδεικνύεται, αν σου τη πέσουν μπάτσοι και βασίζεσαι στο ότι ξέρεις Muay Thai, μετά τη λήξη του «πεσίματος» θα προτιμούσες να είχες 10 νταν στη ...ντάμα. Περισσότερο «θανατηφόρος» θα ήσουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...