Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ'αρχήν το γεγονός πως φάγανε ξύλο κατά τη σύλληψη, από πού και ως πού αποκλείει τα μετέπειτα βασανιστήρια.

Ιατροδικαστικό πόρισμα έχουμε ή επειδή τους ανοίξανε το κεφάλι (και) κατά τη σύλληψη τελείωσε εκεί το θέμα;

 

 

 

Στα αρχεία που ανέβασαν οι απίθανοι, φαίνεται πως η ώρα που περάστηκαν οι φωτογραφίες στον υπολογιστή είναι ~ κάνα μισάωρο ..πριν τραβηχθούν.

 

Οι τύποι δεν είναι απλά ερασιτέχνες, είναι πανηλίθιοι.

Στο "Last Written" και "File Created" αναφέρεσαι; Αν ναι τότε δεν υπάρχει θέμα. Το "Last Written" συνήθως είναι ποιο πριν από το "File Created" αφού μας δείχνει τυχόν αλλαγή στα byte αρχείου. Όταν π.χ. δημιουργεί την φωτογραφία το λογισμικό. Όταν εσύ μεταφέρεις μία εικόνα από το κινητό στο pc τότε το "Last Written" θα διαφέρει (προηγείται) του File Created.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Α μωρέ τα καημένα τα παιδάκια.... Ποιός τόλμησε να τα βαρέσει; Δηλαδή τι κακό είχαν κάνει για να αξίζουν κάτι τέτοιο; Απλοί τρομοκράτες ήταν!

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQlobkh44utfS7P4PWglKo

 

 

Και ποιος θα κρίνει αν τους άξιζε ή όχι ρε μπρίκομαν; Εσύ ή το ταγάρι ο μπάτσος;

Δεν τον πληρώνω για να κρίνει ή να δέρνει τον καριόλη, πώς θα γίνει τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι και μετα αν σε πιασουν πχ στον δρομο να εχεις πιει κανενα ποτηρι παραπανω στο αλκοτεστ και επεδη δεν τους αρεσαν τα μουτρα σου σε δειρουν , μην σε ακουσω να παραπονεθεις . Σου αρεσουν αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι και μετα αν σε πιασουν πχ στον δρομο να εχεις πιει κανενα ποτηρι παραπανω στο αλκοτεστ και επεδη δεν τους αρεσαν τα μουτρα σου σε δειρουν , μην σε ακουσω να παραπονεθεις . Σου αρεσουν αυτα..

Δεν θα παραπονεθώ. Ας προσπαθήσουν να με δείρουν. Εάν (ξαναλέω ΕΑΝ) το καταφέρουν, θα μου άξιζε μιας και παρανόμησα με το να κυκλοφορώ πιωμένος (κάτι που δεν πρόκειται να συμβεί).

 

Αλλά πιστεύω ότι έχει διαφορά η τρομοκρατία με το μεθύσι. Λέω εγώ τώρα....

 

Και ποιος θα κρίνει αν τους άξιζε ή όχι ρε μπρίκομαν; Εσύ ή το ταγάρι ο μπάτσος;

Δεν τον πληρώνω για να κρίνει ή να δέρνει τον καριόλη, πώς θα γίνει τώρα;

Κοίτα, εάν ήταν στο χέρι μου να το κρίνω, θα τους έδινα εντολή για άμεση εκτέλεση, αλλά δεν είναι οπότε θα αρκεστώ σε αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, εάν ήταν στο χέρι μου να το κρίνω, θα τους έδινα εντολή για άμεση εκτέλεση, αλλά δεν είναι οπότε θα αρκεστώ σε αυτό.

Αν αρχίζαμε να λέμε το τι θα κάναμε αν είχαμε το νόμο στα χέρια μας, καταλαβαίνεις που θα κατέληγε το τόπικ, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι και μετα αν σε πιασουν πχ στον δρομο να εχεις πιει κανενα ποτηρι παραπανω στο αλκοτεστ και επεδη δεν τους αρεσαν τα μουτρα σου σε δειρουν , μην σε ακουσω να παραπονεθεις . Σου αρεσουν αυτα..

 

Εμένα, αν και το έχω κάνει στο παρελθόν (να οδηγώ με "ένα ποτήρι παραπάνω") δεν θα με χάλαγε καθόλου να αρχήζυον στις ψιλές αυτούς που πίνουν και οδηγούν.

 

Άρα μπορώ να λέω αυτά που δε μπορεί να πει ο brickoman ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αρχίζαμε να λέμε το τι θα κάναμε αν είχαμε το νόμο στα χέρια μας, καταλαβαίνεις που θα κατέληγε το τόπικ, έτσι;

Ναι. Γι' αυτό κι εγώ τα μαζεύω όλα αυτά σε ένα μου ποστ στο oot. :P

 

Άρα μπορώ να λέω αυτά που δε μπορεί να πει ο brickoman ?

Άδεια παραχωρείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως αποδεικνύεται, αν σου τη πέσουν μπάτσοι και βασίζεσαι στο ότι ξέρεις Muay Thai, μετά τη λήξη του «πεσίματος» θα προτιμούσες να είχες 10 νταν στη ...ντάμα. Περισσότερο «θανατηφόρος» θα ήσουν... 

 

Πιο πολύ λυπάμαι όσους πραγματικά ασχολούνται με αυτό ή τον δάσκαλό του (αν πραγματικά έκανε Muay Thai) ... Τι καζούρα θα έχουν φάει δε λέγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα παραπονεθώ. Ας προσπαθήσουν να με δείρουν. Εάν (ξαναλέω ΕΑΝ) το καταφέρουν, θα μου άξιζε μιας και παρανόμησα με το να κυκλοφορώ πιωμένος (κάτι που δεν πρόκειται να συμβεί).

 

Αλλά πιστεύω ότι έχει διαφορά η τρομοκρατία με το μεθύσι. Λέω εγώ τώρα....

 

Κοίτα, εάν ήταν στο χέρι μου να το κρίνω, θα τους έδινα εντολή για άμεση εκτέλεση, αλλά δεν είναι οπότε θα αρκεστώ σε αυτό.

Εαν , εαν αντισταθεις.. θα πας μεσα για επιθεση σε αστυνομικο και αντισταση κατα της αρχης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν , εαν αντισταθεις.. θα πας μεσα για επιθεση σε αστυνομικο και αντισταση κατα της αρχης..

Ναι, αλλά θα δικαιολογηθώ επειδή ήμουν πιωμένος! :P

 

 

Πλάκα-πλάκα ακόμα γίνεται αυτό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εαν , εαν αντισταθεις.. θα πας μεσα για επιθεση σε αστυνομικο και αντισταση κατα της αρχης..

Ναι, αλλά θα δικαιολογηθώ επειδή ήμουν πιωμένος! :P

 

* SPOILER *

Και θα αθωωθεις στο δικαστηριο.Γιατι ως γνωστον ο τρελος και ο μεθυσμενος εχουν το ακαταλογιστο.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...