Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ήταν στην ίδια σύλληψη αλλά σε τελείως διαφορετικό σημείο και προφανώς συνελήφθη από διαφορετικούς αστυνομικούς...

Δεν έχεις ιδέα τι παίχτηκε αλλά παρ' όλα αυτά θες με το ζόρι να αθωώσεις την ενδεχομένως παράνομη βία της αστυνομίας.

 

 

 

Μέσα στην ίδια παράγραφο που αρχικά εκφράζεις την αγωνία σου για ενδεχόμενη μη εφαρμογή του νόμου τελικώς καταλήγεις να επικροτείς μια παράνομη πράξη...

Οτι του φανει του Λολοστεφανη...

Θα σταθω μονο σε ενα που λες, διοτι τα αλλα που μου προσαπτεις ειναι απλως αυθαιρετα και βαριεμαι να εξηγω.

Λοιπον εξυπνοπουλι μου, ξαναρωταω και στο κανω και πιο λιανα: εφοσον οι μπατσοι τους βασανισαν οπως λετε με πρακτικες SS, ο 4ος γιατι δεν εχει αμυχη; Τελικα αποδεχεστε οτι το ξυλο το φαγανε στη συλληψη; Προοδευετε. Για πειτε μας και κανα πιθανο λογο για τον οποιο μπορει καποιος να χτυπηθει κατα την ωρα της συλληψης του, ΑΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΕΑ και οχι στα μουλωχτα μεσα σε κρατητηριο που "κανεις δεν βλεπει τι γινεται".

 

Fact 1 λοιπον, δεν εχουμε βασανιστηρια οπως μας λετε 49 σελιδες (εκτος αν εχουν φορητο θαλαμο αεριων, φορητο προβολεα 50kwatt, φορητο δωματιακι μισου τετραγωνικου, φορητο στερεοφωνακι με κασσετα που σου τρυπα το αυτι και τον ταξιαρχο Θεοχαρη αποικο κλπ)..

Μιλαμε για ξυλο που επεσε την ωρα της συλληψης. Αλλο πραμα το ξυλο στο δρομο μπροστα σε αλλους και αλλο το βασανιστηριο που παραπεμπει αλλου.

Προοδος στην κουβεντα επειτα απο 50 σελιδες, ζητω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

προφανώς δεν μπορείς να καταλάβεις ότι η διαφορετική σύλληψη έγινε από διαφορετικούς αστυνομικούς σε διαφορετικό νομό και οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν σε διαφορετικές αστυνομικές διευθύνσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς δεν μπορείς να καταλάβεις ότι η διαφορετική σύλληψη έγινε από διαφορετικούς αστυνομικούς σε διαφορετικό νομό και οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν σε διαφορετικές αστυνομικές διευθύνσεις

Οκ.

Αυτο το επιχειρημα ομως δεν βοηθα τη λογικη τσουβαλιασματος που διαβαζουμε εδω και 50 σελιδες (οι μπατσοι ειναι ετσι γιουβετσι κλπ) . Βλεπεις οταν καποιοι προτιμουν να Γκεμπελιζουν και παραλληλα τσουβαλιαζουν, πρεπει να συζητουμε για τα αυτονοητα.

 

Επιπλεον οι φωτος την ωρα της συλληψης αποδεικνυουν του λογου το αληθες. Τα μπουνιδια τα φαγαν σε εξωτερικο χωρο την ωρα της συλληψης. Αν δεν απατωμαι υπαρχει και μαρτυρας που λεει οτι προεβαλλαν αντισταση και συνεπλακησαν. Για το λογο αυτο να μην μπλεκουμε τη διαδικασια συλληψης ληστων με τα βασανιστηρια δηθεν αντισυστημικων...οσο κι αν βολευει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις μια σαπια κοινωνια που συντηρει ενα διαφθαρμενο κρατος. ολα αυτα τα ασχημα που συμβαινουν δεν ειναι τιποτα αλλο παρα συμπτωματα αυτης της αρρωστημενης καταστασης.

Θα επιμείνω μέχρι να απαντήσεις στην ερώτηση που σου έκανα.

 

Ανήκεις και εσύ σε αυτή τη κοινωνία που χαρακτηρίζεις σάπια ή όχι?

 

Αν εσυ ο ίδιος αποφεύγεις να θέσεις ευθύνες στον εαυτό σου, πως περιμένεις να δεχτούν όλοι οι άλλοι τα περι σάπια κοινωνίας και το γενικό τσουβάλιασμα?

 

Εγω για παράδειγμα πιστεύω οτι δεν ειναι σαπια η κοινωνία αλλά το διοικητικό σύστημα, το οποίοι χιλιάδες, μεταξύ αυτων και εγω, δεν στηρίζουμε.

 

So?

 

Είναι ευκολο να μιλάμε γενικά και αόριστα. Είναι το ίδιο παράδειγμα με τους αστυνομικούς. "Ολοι οι αστυνομικοί ειναι κακοι".

Προφανώς και δεν είναι έτσι τα πράγματα. Οπως τσουβαλιάζει ο ένας για τους αστυνομικούς έτσι κάνεις και εσύ με το γενικό και αόριστο "σάπια κοινωνία".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Cossutious, αλήθεια δεν έχεις καταλάβει ακόμα πως λειτουργεί το bot;

 

Μέχρι και το τελευταίο του update, αλγόριθμος ανάλυσης μιας κουβέντας δεν υπάρχει.

Υπάρχει μία βάση με λέξεις που έχουν διαλεχτεί προσεκτικά, ώστε με λίγη φαντασία να ταιριάζουν σε οποιαδήποτε συζήτηση, (δημοκρατία, νεοέλληνας, σάπια κοινωνία κλπ.).

 

Μετά ακολουθεί ένα pattern, που τις κάνει προτάσεις:

 

-Δημοκρατία δε θέλατε;

-Δε θα μάθει ποτέ ο νεοέλληνας (ή κατά περίσταση) Ξυπνάει ο νεοέλληνας.

-Αυτά συμβαίνουν όταν έχεις μια σάπια κοινωνία.

[..]

-I'm afraid i can't do that Dave..

 

 

Όταν κάνει κάποιος το λάθος να του απαντήσει, θα προσπαθήσει μέσω ενός πιο εξελιγμένου αλγόριθμου να κάνει update, ζητώντας εξήγηση για κάθε λέξη που δεν είναι καταχωρημένη στη βάση του, μέχρι να σε βγάλει τρελλό.

 

Αυτή η πειραματική μορφή νοημοσύνης έχει μάλιστα και θαυμαστές.

Οι επιστήμονες την ντύνουν συνήθως με αβατάρ και υπογραφές γαμίκων του hollywood, ώστε να προσδίδει περισσότερο κύρος στην απολιτίκ μάζα που το φιντάρει με likes και τους ανταποδίδει με bingo.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλεον οι φωτος την ωρα της συλληψης αποδεικνυουν του λογου το αληθες.

Sorry που επεμβαίνω, αλλά μιας που βρισκόμαστε σε τεχνολογικό φορουμ, πως οι φωτογραφίες αποδεικνύουν κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που επεμβαίνω, αλλά μιας που βρισκόμαστε σε τεχνολογικό φορουμ, πως οι φωτογραφίες αποδεικνύουν κάτι;

Είδαμε τις ικανότητες της ΕΛ.ΑΣ. στο GIMPing... :P :P :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που επεμβαίνω, αλλά μιας που βρισκόμαστε σε τεχνολογικό φορουμ, πως οι φωτογραφίες αποδεικνύουν κάτι;

Αν δεν υπονοεις τεχνικες photoshop κλπ, φανταζομαι οτι μια φωτογραφια σου δειχνει τον τοπο (και κατ'επεκταση την χρονικη στιγμη) κατα την οποια συνεβη κατι. Τωρα αν το πας σε θεμα photoshop δεν ειμαι ειδικος πανω σε αυτα, μπορεις να το στοιχειοθετησεις με καποιο επιχειρημα περα απο το "μπατσοι, συγκαλυψη κλπ"? Οχι οτι το θεωρω απιθανο φυσικα ή οτι δεν εχει συμβει ποτε (βλεπε ζαρτινιερες), ισα, ισα. Απλα ρωτω αν παιζει καποια εξτρα πληροφορια που μας οδηγει ηδη σε αυτο το συμπερασμα.

 

Στο ποστ μου παντως, δεν επικαλεστηκα μοναχα τις φωτογραφιες της ΕΛΑΣ αλλα και μαρτυριες που δοθηκαν. Σε καθε περιπτωση αν ισχυριζεσαι οτι ειμαι ακυρος επικαλουμενος μαρτυριες+φωτο, φανταζομαι οτι εχεις καποια πιο ισχυρα στοιχεια για την υποθεση. Εαν θες μοιρασου τα μαζι μας για να προχωρα και η συζητηση ανευ ασκοπων παρεμβασεων και επεξηγησεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκε οτι ο Ρωμανός επιτέθηκε στους μπάτσους με Muay Thai, γι' αυτό έφαγε και τις περισσότερες. Προφανώς αν ήθελαν να τους βασανίσουν θα το έκαναν σε όλους, γιατί ο ένας απο τους 4 δεν έχει ούτε γρατσουνιά.

 

χα χα χα ... μου θυμίζει το κλασσικό βίντεο με τον άλλο που κάνει τα καρατερίστικα σε μια ταινία σε κάποιον και ο άλλος τον σαπίζει με μια μπουνιά. χα χα χα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπονοεις τεχνικες photoshop κλπ, φανταζομαι οτι μια φωτογραφια σου δειχνει τον τοπο (και κατ'επεκταση την χρονικη στιγμη) κατα την οποια συνεβη κατι. Τωρα αν το πας σε θεμα photoshop δεν ειμαι ειδικος πανω σε αυτα, μπορεις να το στοιχειοθετησεις με καποιο επιχειρημα περα απο το "μπατσοι, συγκαλυψη κλπ"? Οχι οτι το θεωρω απιθανο φυσικα ή οτι δεν εχει συμβει ποτε (βλεπε ζαρτινιερες), ισα, ισα. Απλα ρωτω αν παιζει καποια εξτρα πληροφορια που μας οδηγει ηδη σε αυτο το συμπερασμα.

 

Στο ποστ μου παντως, δεν επικαλεστηκα μοναχα τις φωτογραφιες της ΕΛΑΣ αλλα και μαρτυριες που δοθηκαν. Σε καθε περιπτωση αν ισχυριζεσαι οτι ειμαι ακυρος επικαλουμενος μαρτυριες+φωτο, φανταζομαι οτι εχεις καποια πιο ισχυρα στοιχεια για την υποθεση. Εαν θες μοιρασου τα μαζι μας για να προχωρα και η συζητηση ανευ ασκοπων παρεμβασεων και επεξηγησεων.

Το plain text αποτελεί για εσένα αποδεικτικό στοιχείο, σαν γνώστη πληροφορικής; Αν είναι έτσι, έχει αδιάψευστα στοιχεία ότι χάκαρα τον κεντρικό σερβερ του Cern (σε plain text φυσικά, μπορώ να τα βάλω σε code tags εδώ).

Κατά τα άλλα, αν αγνοήσουμε πως το metadata επιδέχεται edit έτσι κι αλλιώς, οι περισσότεροι προβληματισμοί εδώ:

https://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1455812

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκε οτι ο Ρωμανός επιτέθηκε στους μπάτσους με Muay Thai, γι' αυτό έφαγε και τις περισσότερες. 

 

χα χα χα

 

 

 

χα χα χα

 
 
 
Θέλω video Ρωμανός ft. Black Dragon τώρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το βίντεο της σύλληψης που φαίνεται καθαρά ο ένας να είναι χτυπημένος.

 

http://athensvoice.gr/article/city-news-voices/%CF%83%CF%87%CF%8C%CE%BB%CE%B9%CE%B1/%CE%BF%CE%B9-%CE%AC%CF%81%CF%87%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CF%82-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%BC%CF%85%CE%B3%CF%8E%CE%BD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...