Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγκτέστησα το pes 2014 σε να υπολογιστή λαπτοπ τριετίας με χαρακτηριστικά όπως 4gb μνημη και κάρτα γραφικών μια απλή της intel onbard και 2,2 επεξεργαστη διπύρηνο σε windows 8 x64 και το παιχνίδι πάει πολύ άργά και δεν έχει ήχο...τι μπορώ να κάνω; ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγκτέστησα το pes 2014 σε να υπολογιστή λαπτοπ τριετίας με χαρακτηριστικά όπως 4gb μνημη και κάρτα γραφικών μια απλή της intel onbard και 2,2 επεξεργαστη διπύρηνο σε windows 8 x64 και το παιχνίδι πάει πολύ άργά και δεν έχει ήχο...τι μπορώ να κάνω; ευχαριστώ

 

Φίλε μου εδώ δεινοπαθούμε να το παίξουμε αξιοπρεπώς σε πολύ καλύτερο μηχάνημα κι εσύ περιμένεις να το παίξεις με onboard κάρτα γραφικών;;;

 

Δε νομίζω...

Καλησπέρα παιδιά.Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος πως στο καλό θα το εγκαταστήσω το pro 14...; Έχω κατεβάσει το Pro.Evolution.Soccer.2014-RELOADED.

 

τρόλ ή όχι, αυτά δε τα ρωτάμε φίλε φάτσα φόρα στα φόρα,

τα ψάχνουμε με τη μαγική μηχανή του Google...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αλλο παιχνιδι παιζετε ?σε τι ρυθμισεις στο high κ εχει φοβερη αναλυση κ γραφικα σε full hd .Επισης αλλο τα γραφικα κ αλλο τα προσωπα ,τα προσωποα πολλα τα εχοπυν αφησει στην τυχη τους αλλα εχουν ηδη βγει patches οπως το psedit Που τα εχουν φτιαξει τα προσωπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα γραφικα......κι ομως παλια δεν μας ενοιαζαν τα γραφικα σωστα? μπαλιτσα να ηταν και οτι ηταν...χαχαχα  παραθετω σχετικο videaki!  :-D ενδοξες εποχες!

 

 http://www.youtube.com/watch?v=kL2T4Yn2Tq8   

 

Το gameplay στο pes14 με εχει εντυπωσιασει φετος χωρις αυτο να σημαινει οτι ΔΕΝ χωραει βελτιωσεις ΠΑΝΤΟΥ....αλλωστε αυτοι να πουλανε θελουν καθε φορα αλλα ειναι λογικο επισης να μην  μπορουν να μας δωσουν το τελειο με τη μια, δεν ειναι θεοι.

Βελτιωνονται και αυτοι στη δουλεια τους καθε φορα ....

 

Σιγουρα δεν περιμενα τα Αμερικανακια να ερθουν πρωτοι σε αυτο το εγχειρημα....πχ δεν ειναι τυχαιο που εχουν βγαλει πολυ καλο (δεν εχω παιξει αλλα διαβαζω τα καλυτερα) παιχνιδι basket αλλα στο ποδοσφαιρο ακομα δεν εχουν ``πιασει`` το σπιριτ ....

 

Πολυ καλο το φιφα δεν λεω μου αρεσει κι αυτο (ισως τελικα για αλλους λογους)  ΑΛΛΑ φετος το προ εχει αυτο το κατι που ΟΛΟΙ μας ελπιζαμε να παιξουμε στην οθονη μας!  B) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!Εχω το προ σε pc!!Eιναι αληθεια πως δυσκολευομαι να παιξω παταω τωρα τη πασα η το σουτ και σουταρει μετα απο λιγο ....το επαιξα σε ps3 και ειναι σχετικα μια χαρα καλυτερα απο το pc!!Επισης και στο 13 ειχα αλλο gameplay στο pc σε σχεση με το ps3!!! υπαρχει διαφορα σε pc με ps3 η παιζει να φταινε τα χειριστηρια του pc μου.????ειναι ασυρματα logitech τα ειχα παρει 49ε το ενα !!!λετε να ναι μαπα να μη πιανουν καλα η να μη δινουν σωστες εντολες.???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!Εχω το προ σε pc!!Eιναι αληθεια πως δυσκολευομαι να παιξω παταω τωρα τη πασα η το σουτ και σουταρει μετα απο λιγο ....το επαιξα σε ps3 και ειναι σχετικα μια χαρα καλυτερα απο το pc!!Επισης και στο 13 ειχα αλλο gameplay στο pc σε σχεση με το ps3!!! υπαρχει διαφορα σε pc με ps3 η παιζει να φταινε τα χειριστηρια του pc μου.????ειναι ασυρματα logitech τα ειχα παρει 49ε το ενα !!!λετε να ναι μαπα να μη πιανουν καλα η να μη δινουν σωστες εντολες.???

μια καθυστερηση στην αποκριση των παιχτων την εχει.

 

....περαν τουτου θα σου πω τι επαθα με το Logitech μου....

 

Εχω το f510 ενσυρματο (παιζει και σε ps3) ....σχεδον καινουριο παρουσιασε προβλημα το RT/R2 ,κολλαγε δλδ χωρις να το παταω καθολου λειτουργουσε μονο του και μου δημιουργουσε προβλημα στην κινηση (οταν δεν ετρεχα με R1/RB) καθως και στις πασες αλλα και στα σουτ. Μεχρι που μου κοψε, πηγα στα settings και τοτε καταλαβα!!!!!!αναβε, εσβηνε, ξαναναβε χωρις να πατιεται ....

 

κανε εναν ελεγχο γιατι απο την χρηση κι αυτα τα βλεπουν ολα!  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σορρυ αλλα εγω σε ενα παλιο αταρι ενος φιλου μονο ενα παιχνιδι με κατι τελειες ειχα παιξει....gia 2 lepta!  :-D

 

ΑMIGA σε εναν φιλο  λιωναμε (εγω ειχα εναν εγχρωμο AMSTRAD 6128 :-( )  καθως και στα λεγομενα...αμιγαδικα!!!!kick off και ξερο ψωμι!πενηνταρικα 100σταευρα δεν θυμαμαι τι διναμε....παντως ηταν κερμα και μεγαλουτσικο!χαχαχα 

 

νταξ καθε εποχη ειχε και ...το ΤΟΡ παιχνιδι της...τοτε μας φαινοτανε ΤΡΟΜΕΡΟ (sensible, kick off 2, fifa 99)...

 

 Εχει βαλει καποιος κανα patch cameras???  κατεβασα ενα αλλα δεν μπορω να το κανω να δουλεψει....μηπως φταιει που εχω ηδη πατσαρισμενο το παιχνιδι (με σωστα ονοματα, Budensliga κλπ)???????

 

H λαλακια ειναι οτι μονο η καμερα blimp με βολευει γιατι βλεπω πολυ γηπεδο αλλα ΔΕΝ βλεπω τις γωνιες κατω στα κορνερ!!!! :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...