Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολη την παρεα. Καινουργιος στο φορουμ, καινουργιος και στο φιφα 14, επιστρεφοντας στο τιτλο μετα απο 12 χρονια. Επειδη ασχολουμαι κυριως με offline gameplay, θα ηθελα να με κατατοπισετε σχετικα με το career mode και ειδικοτερα, για την περιπτωση που επιλεγεις μια ομαδα και ανεβαινεις σταδιακα κατηγοριες, οταν φτασεις στη πρωτη, και πρωταγωνιστησεις, υπαρχει δυνατοτητα να βγεις την επομενη σεζον, σε καποια ευρωπαικη διοργανωση (οτι γινεται δηλαδη στο master league του pes), ή απλα αρκεισαι στους εγχωριους τιτλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σε ολη την παρεα. Καινουργιος στο φορουμ, καινουργιος και στο φιφα 14, επιστρεφοντας στο τιτλο μετα απο 12 χρονια. Επειδη ασχολουμαι κυριως με offline gameplay, θα ηθελα να με κατατοπισετε σχετικα με το career mode και ειδικοτερα, για την περιπτωση που επιλεγεις μια ομαδα και ανεβαινεις σταδιακα κατηγοριες, οταν φτασεις στη πρωτη, και πρωταγωνιστησεις, υπαρχει δυνατοτητα να βγεις την επομενη σεζον, σε καποια ευρωπαικη διοργανωση (οτι γινεται δηλαδη στο master league του pes), ή απλα αρκεισαι στους εγχωριους τιτλους?

 

Καλορίζικος στο φορουμ!!! Αλλά καλύτερα μιας καιο αναφέρεσαι στο fifa 14 να γράψεις εδώ http://www.insomnia.gr/topic/479210-fifa-14/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα αξιζει το online ?

Για αγορα απο που προτεινετε ?

http://www.skroutz.gr/s/3556311/Pro-Evolution-Soccer-2014-PC.html?keyphrase=pro+evolution+soccer+2014

 

Αν παρω το Αγγλικο και και του αλλαξω τα αρχεια γλωσσας με του Ελληνικου που εχει ενας φιλος μου θα εχω προβλημα με το online ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μολις το εβαλα στο pc...Ρε παιδια εχω κανει καποιο λαθος ή οντως τα γραφικα ειναι τοσο χαλια απο μονα τους? Λες και παιω το Pro  στο playstation 1 ειναι. Επισης εκτος απο μερικους γνωστους παιχτες,ολοι οι αλλοι εχουν την ιδια φατσα...

 

Υπαρχει κανενα patch που να τα διορθωνει αυτα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μολις το εβαλα στο pc...Ρε παιδια εχω κανει καποιο λαθος ή οντως τα γραφικα ειναι τοσο χαλια απο μονα τους? Λες και παιω το Pro  στο playstation 1 ειναι. Επισης εκτος απο μερικους γνωστους παιχτες,ολοι οι αλλοι εχουν την ιδια φατσα...

 

Υπαρχει κανενα patch που να τα διορθωνει αυτα???

αν βρεις τιποτα πες και σε 'μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ χρησιμοποιώ το pesedit 2014 0.2 το οποίο διορθώνει ομάδες ονόματα αλλά στα επόμενα θα διορθώνει και πρόσωπα.

 

Βάλτε το  PES 2014 File Loader 1.0.0.8 Beta Fix by Jenkey1002 και θα δείτε διαφορά. Εγω πάντως είδα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

pagratios το Jenkey το εβαλες ενω χρησιμοποιεις το pesedit 2014 0.2??????

ρωταω για να μην μπουρδουκλωθει το πραγμα.....

 

Μαζί τα έχω. Μέσα στο συμπιεσμένο αρχείο έχει οδηγίες με εικόνες.

Επεξ/σία από pagratios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εθαβα.

Το έβριζα.

Το υποτιμούσα

 

Όμως.......

 

Χτες βράδυ έπαιξα διπλό σε φίλο με σοβαρό μηχάνημα όπου πηγαίνει smooth.

 

Ερωτεύτηκα.

Τα παίρνω όλα πίσω...

 

Είναι μεγάλη και δύσκολη η αλλαγή αλλά το παιχνίδι αν βελτιώσει λίγο την ανταπόκριση θα είναι ότι πιο κοντινό έχω δει στα κοντά 40 μου χρόνια στο αληθινό ποδόσφαιρο.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια πως περνιουνται τα pach τα ελληνικα σε αγγλικο pro 2014;Τα αρχεια ειναι cpk. κ εχουν περιγραφη μενου κτλ στα ελληνικα.Για το ps3 λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...