Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μωρε ωραια σουτ κανω, μεσα δεν μπαινουν(εκτος περιοχης)...

 

τα φαουλ μπαινουν ψιλοευκολα, αν και μαλλον το σωζεις τραβωντας παιχτη στη γραμμη, ουσιαστικα ειναι θεμα ταχυτητας να προλαβεις να βαλεις παιχτη στη γραμμη...τεσπα, αν δω οτι κατανταει πολυ ευκολο, θα καταργησω το στοχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε μαγκες μια ερωτηση...

ΠΟΙΟΣ απο δω μέσα έχει βάλει γκολ-σουτ εκτός περιοχής?????

(φάση roberto carlos και με superstar δυσκολία)

Eγω εχω βαλει 2,1 με ροναλντο και 1 με μποατενγκ της σαλκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο ένα σημαντικό χρόνο απασχόλησης με το παιχνίδι βάζοντας ότι

-έβγαλα ολόκληρο champions league σε ένα στάδιο

-δεν κατάφερα με τι manual τι advance τι basic να μην βάλω ένα γκολ εκτός περιοχής

-να μην έχει φάει κίτρινη κανένας αντίπαλος

-να μου είναι πιο εύκολο να σκοράρω με αμυντικό παρά να βάλω πέναλτι

-να βλέπω μόνο Hipsteria στις κερκίδες 

-να παίζεις το παιχνίδι κρατημένο συνέχεια το L1

-..... και άλλα τόσα που μπορώ να γράφω με ώρες

Οτι είναι το χειρότερο pes που έχω παίξει ποτέ μου..

 

Είναι στο σωστό δρόμο και χαίρομαι για αυτό..και είμαι σίγουρος οτι το 15 θα είναι καταπληκτικό αλλά φέτος δυστυχώς δεν θα το αγοράσω ( ελπίζω να βγει σοβαρό patch και να με βγάλει ψεύτη)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σουτάρεις και ο τερματοφύλακας αποκρούσει αλλά μείνει η μπάλα μπροστά του δεν πέφτει να την πιάσει. Επίσης υπάρχει μία αδυναμία στους τερματοφύλακες αν σουτάρεις ψιλοκρεμαστό L1+τετράγωνο.

 

Για την πάσα λες και δεν έχουν one touch play συμπεριφέρονται όπως και σαν καθυστερημένοι.

 

Μάλλον βιάστηκαν να το βγάλουν στην αγορά χωρίς να είναι έτοιμο ακόμα. Ελπίζω να υπάρξει ένα σοβαρό patch με πολλές διορθώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δυστυχως για εμενα ειναι τεραστια απογοητευση. Σχεδον unplayable. Πολυ μεγαλη καθυστερηση σε καθε αλλαγη εντολης. Μαλλον θα πρεπει να αρχισω να μαθαινω φιφα το οποιο ποτε δεν μου εδινε τξν ευχαριστηση του pro

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σουτάρεις και ο τερματοφύλακας αποκρούσει αλλά μείνει η μπάλα μπροστά του δεν πέφτει να την πιάσει. Επίσης υπάρχει μία αδυναμία στους τερματοφύλακες αν σουτάρεις ψιλοκρεμαστό L1+τετράγωνο.

 

Για την πάσα λες και δεν έχουν one touch play συμπεριφέρονται όπως και σαν καθυστερημένοι.

 

Μάλλον βιάστηκαν να το βγάλουν στην αγορά χωρίς να είναι έτοιμο ακόμα. Ελπίζω να υπάρξει ένα σοβαρό patch με πολλές διορθώσεις

+1 για το ψιλοκρεμαστό σουτ διοτι εβαλα γκολαρα καπως ετσι και απο αρκετα μακρινη αποσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες δυστηχως με μια λεξη μονο μπορω να πω πως το παιχνιδι ειναι μια τεραστια απογοητευση...βλεπουν το δεντρο και οχι το δασος...μεγαλη καθυστερηση σε ολα...αφου για μια στιγμη νομιζα πως φταιει το πσ μ αλλα και στην κονσολα το ιδιο..δυστηχως θα ξεκινησω παλι το 13..εκτος και αν βγει πατς που να τα διορθωνει ολα..αλλα για να γινει αυτο με ενα πατσ δν το νομιζω..θα φτασουμε παλι στον επομενο σεπτεμβριο και δεν θα εχουν ολοκληρωθει ουτε τα μισα...προ 13 4ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίξτε φιφα και δεν θα θελετε να ξαναπαιξετε προ σαςμμιλάει πρώην φαν του Προ απλά αφιερώστε λίγο χρόνο στο φιφα γιατί στην αρχή θα σας φανεί μακακια αλλά μετά θα λέτε σαν εμένα τι παιχνιδαρα είναι ...Άσε που αυτοί από ότι διάβασα άμα δουν ότι έχει ζήτηση στην Ελλάδα θα βάλλουν και ελληνικό πρωτάθλημα....Ήδη φέτος βάλανε αλλά 5 πρωταθλήματα και πάμε σε σύνολο πρωταθλημάτων περίπου 35 με 40....Απλά αφιερώστε χρόνο στην αρχή και η υπόσχεσή μου είναι ότι θα κολλήσετε...Αυτά είχα να πω οποίος θέλει δοκιμάζει

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δυστυχως για εμενα ειναι τεραστια απογοητευση. Σχεδον unplayable. Πολυ μεγαλη καθυστερηση σε καθε αλλαγη εντολης. Μαλλον θα πρεπει να αρχισω να μαθαινω φιφα το οποιο ποτε δεν μου εδινε τξν ευχαριστηση του pro

Πολυ σωστος φιλε μου!!! Σκετη αποτυχια... Απορω πως καταφεραν το νουμερο 1 παιχνιδι, μακραν ολων των αλλων, να το κανουν τοσο χαλια?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νούμερο 1 ήτανε πριν 4 χρόνια και μόνο στο πισι το φιφα δεν περνει άδικα τις καλύτερες κρητικές και κάνει μακράν μεγαλύτερες πωλήσεις .....

PRO 2013 πωλησεις: 1.453.000

FIFA 13 Πωλήσεις 10.567.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...