Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια εβδομάδα. Σήμερα με πήραν και απο τη forthnet γιατι το ακυρωσα και μου έδωσαν στα 30 και τα κινητά χωρίς να τους πω κατι εγω. Δυστυχώς ξέχασα να ρωτήσω για κατι καλύτερο στον τομέα της τηλεόρασης πχ sports με καλύτερη τιμη απο τα 20 για να σας ενημερώσω.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hol tv είναι για ένα χρόνο ή 6 μήνες;

Έχω ήδη έκπτωση 30% απο πέρσυ το καλοκαίρι στην hol, μπορώ να κάνω αίτηση φορητότητας ή θα μου πουν απο hol πως πρεπει να πληρώσω ολη την έκπτωση που χω παρει αν φύγω;

Την αίτηση στην φορθνετ την κάνετε σε κατάστημα η τηλεφωνικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο οτι κατάλαβα σε όλες τις εταιρείες πρέπει να κάνουμε στυγνο εκβιασμο για να πετύχουμε μια αξιοπρεπη προσφορα. Ευτυχως ακόμα ειναι μοιρασμένη η πιτα σε πολλους πάροχους και μας παίρνει . Μαθαίνω οτι π.χ η Wind αυξάνει το ποσοστό της στην forthnet ή οτι συζητείται ακόμα η ένωση wind-vodafone και ανατριχιάζω καθως σκέφτομαι οτι μπορει σε κανα δυο χρόνια να υπάρχουν μοναχα 2 πάροχοι στην Ελλάδα. Τότε ουτε και ο εκβιασμός θα πιάνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hol tv είναι για ένα χρόνο ή 6 μήνες;

Έχω ήδη έκπτωση 30% απο πέρσυ το καλοκαίρι στην hol, μπορώ να κάνω αίτηση φορητότητας ή θα μου πουν απο hol πως πρεπει να πληρώσω ολη την έκπτωση που χω παρει αν φύγω;

Την αίτηση στην φορθνετ την κάνετε σε κατάστημα η τηλεφωνικα;

δεν υπαρχει προβλημα οταν περνεις εκπτωση και αναναιωνεις τηλεφωνικος, ειναι σαν να μην εγινε, η αιτηση στην forthnet γινετε στην αρχη προφορικη με τηλεφωνο και την επομενη μερα  ερχετε ο courier με τα συμβολαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο οτι κατάλαβα σε όλες τις εταιρείες πρέπει να κάνουμε στυγνο εκβιασμο για να πετύχουμε μια αξιοπρεπη προσφορα. Ευτυχως ακόμα ειναι μοιρασμένη η πιτα σε πολλους πάροχους και μας παίρνει . Μαθαίνω οτι π.χ η Wind αυξάνει το ποσοστό της στην forthnet ή οτι συζητείται ακόμα η ένωση wind-vodafone και ανατριχιάζω καθως σκέφτομαι οτι μπορει σε κανα δυο χρόνια να υπάρχουν μοναχα 2 πάροχοι στην Ελλάδα. Τότε ουτε και ο εκβιασμός θα πιάνει....

πολλά ακούγονται για τη forthnet με αραβές -wind - vodafone  αλλά τίποτα δεν έχει γίνει ούτε κάποια επίσημη ανακοίνωση έχει βγει από τη forthnet . αν ήταν θα είχε βγει κάτι .  Στην ελλάδα συνεχώς φημολογίες βγαίνουν και στο τέλος τίποτα δεν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι, δεν εχω εκπτωση απο κινητη... 

Off topic

Σκανδαλώδης έκπτωση! :) Μόλις ανανέωσα τηλεφωνικά για 18,5 ευρώ μόνο για τηλέφωνο ιντερνετ..του ζητησα 16 αλλα μου ειπε πως αν παω αλλου θα πληρώσω και το 35αρι και έρχεται στα ίδια κτλ...

Με βλέπω να κάνω αίτηση wind και να περιμένω να με καλέσουν για αντιπροσφορά μπας και πετύχω κάτι παρόμοιο με το δικό σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ανανεωσες τηλεφωνικα δεν προκειται να σε καλεσουν γιατι σε "εδεσαν" για ενα χρονο....θα πρεπει να πληρωσεις για να φυγεις...εκτος και αν δεν το διατυπωσες σωστα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο [email protected] μπορείς να στείλεις mail . Αυτό υπάρχει στο κεντρικό site της forthnet 

 

εστειλα εχτες (λιγο μετα το post σου) και δεν πηρα καμια απαντηση....

 

ομορφα..οτι γουσταρουν κανουν..σε αλλους κανουν εκπτωσεις , σε αλλους οχι....τα ιδια διαβαζω και σε αλλο forum...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί φίλοι

Θεωρώ ότι το τοπίο όπως έχει εξελιχθεί είναι εξευτελιστικό για όλους, τόσο για τους "χρήστες" όσο και για τις εταιρείες.

Κάτι πρέπει να αλλάξει, να μπει ένα φράγμα και τα πράγματα να γίνουν πιο διαφανή!

Αν κάτσει και διαβάσει κανείς το παρόν νήμα, αλλά και άλλα αντίστοιχα, πέφτει από τα σύννεφα.

Δεν νομίζω ότι κανείς εν τέλει, είναι ευχαριστημένος (αν εξαιρέσουμε την πρόσκαιρη και ματαιόδοξη ικανοποίηση που μπορεί να έχει ο καθένας μας όταν θεωρεί πως πετυχαίνει μια καλή προσφορά...). 

Φιλικά

Αρης

ΥΓ Η προσωπική μου εμπειρία είναι ότι κατόπιν χρόνια πελάτης στον ΟΤΕ (καλά μη βαράτε...) τους πήρα τηλέφωνο για να δω -επειδή έχουν βελτιώσει το πρόγραμμα στο οποίο είμαι- αν μπορώ να έχω και γω αυτές τις βελτιώσεις (5 ώρες δωρεάν κινητά από 2). Και η κυρία μου είπε ότι δε γίνεται παρά μόνο ΟΤΑΝ λήξει το συμβόλαιο. ΕΚΕΙΝΗ ακριβώς τη στιγμή εγώ αποφάσισα να φύγω και απορώ γιατί δεν είναι πρωταρχικός στόχος η διατήρηση του πελατολογίου (κανόνας σε άλλους τομείς) παρά κυρίως η προσέλκυση νέων πελατών.

Για καλή μου τύχη (θα το έκανα ούτως ή άλλως) ο ΟΤΕ στον τελευταίο λογαριασμό έχει μια σημείωση ότι λόγω αλλαγής στην τιμολόγηση κάποιων υπηρεσιών, ο πελάτης μπορεί να καταγγείλει το συμβόλαιο χωρίς επιβάρυνση για ένα μήνα από όταν λάβει γνώση.... Δείτε το για όποιον ενδιαφέρεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κάναν πρόταση 3 play 24mbps 12 ώρες προς κινητά + nova hd για πάντα, novasports1 + novacinema 1 ή full nova cinema full ή nοvasports full  αντί για novasports 1 + cinema 1 στα 39,90  είναι  καλή προσφορά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κάναν πρόταση 3 play 24mbps 12 ώρες προς κινητά + nova hd για πάντα, novasports1 + novacinema 1 ή full nova cinema full ή nοvasports full  αντί για novasports 1 + cinema 1 στα 39,90  είναι  καλή προσφορά ?

 

Μια χαρά ειναι....

Σου έκαναν αυτη την προσφορά για να πας στη forthnet ή για να μη φύγεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λεμε και πιο πανω μια χαρα ειναι αυτο, παντως εγω θα προτιμουσα ή φουλ σπορτ ή φουλ σινεμα, το 1+1 δεν εχει nova go που ειναι πολυ χρησιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...