Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Αυτό που προτείνω είναι ότι πιο ελαφρύ υπάρχει το όνομα σημαίνει just for movies

συμπληρωνω οτι δεν ειναι μονο ελαφρυ, ενημερωνεται συνεχεια και ειναι σωστα διαμορφωμενο ( παιζει μεγαλο ρολο ), και ειναι μονο για ταινιες και σειρες, και ενημερωτικα το gkobu εχει παραμεληθει τωρα τελευταια λογω αλλης ενασχολησης του δημιουργου του.

Επεξ/σία από manoskost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, cacau είπε

Νομίζω ότι είναι του ιδίου τα gkobu και Je4m. Το δεύτερο είναι σαφώς ελαφρύτερο...

του ιδιου ειναι, αλλα δεν ειναι μονο ενας, απλα λογω ενασχολησης του κυριου δημιουργου, εχει μεινει πισω το gkobu και δινεται περισσοτερο βαρος στο je4m απο τους αλλους δημιουργους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manoskost είπε

συμπληρωνω οτι δεν ειναι μονο ελαφρυ, ενημερωνεται συνεχεια και ειναι σωστα διαμορφωμενο ( παιζει μεγαλο ρολο ), και ειναι μονο για ταινιες και σειρες, και ενημερωτικα το gkobu εχει παραμεληθει τωρα τελευταια λογω αλλης ενασχολησης του δημιουργου του.

Εγώ πάντως σε boxaki για ταινίες και σειρές προτιμώ cyberflyx η typhoon η κάποιο άλλο σαν αυτά, και ενημερωμένα είναι και παίζουν μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, έχω διαβάσει τις τελευταίες δέκα δεκαπέντε σελίδες του φορουμ και θέλω μια αναβάθμιση από xiaomi tv box σε κάτι καλύτερο κυρίως για gaming, να βάλω να έχω και παιχνίδια τύπου fifa, pugb , nba live κτλ , ένα φιλικό περιβάλλον και νετφλιξ σε android tv. Θα λέγαμε μετά από όλα αυτά ότι to belkin gt king (όχι το pro)είναι μια από τις κατηγορίες επιλογές για αγορά  από Ελλάδα (και μόνο ) και αξίζει να το πάρω; ευχαριστω.

Επεξ/σία από Κων/νοςοMegas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Κων/νοςοMegas είπε

Καλησπέρα παιδιά, έχω διαβάσει τις τελευταίες δέκα δεκαπέντε σελίδες του φορουμ και θέλω μια αναβάθμιση από xiaomi tv box σε κάτι καλύτερο κυρίως για gaming, να βάλω να έχω και παιχνίδια τύπου fifa, pugb , nba live κτλ , ένα φιλικό περιβάλλον και νετφλιξ σε android tv. Θα λέγαμε μετά από όλα αυτά ότι to belkin gt king (όχι το pro)είναι μια από τις κατηγορίες επιλογές για αγορά  από Ελλάδα (και μόνο ) και αξίζει να το πάρω; ευχαριστω.

μια χαρα ειναι , αλλα να παρεις αυτο που εχει μεσα στην συσκευασια  και την καρτα που εχει μεσα το coreleec , ωστε να εχεις 2 λειτουργικα συστηματα.

Επεξ/σία από manoskost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μια ερώτηση και απο μένα beelink gt king το απλό ή το προ είναι καλύτερο για αγορά; Βλέπω μόνο μια διαφορά στον επεξεργαστή. Αξίζει το προ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_ps_21 είπε

Καλησπέρα, μια ερώτηση και απο μένα beelink gt king το απλό ή το προ είναι καλύτερο για αγορά; Βλέπω μόνο μια διαφορά στον επεξεργαστή. Αξίζει το προ;

η διαφορα τους ειναι οτι το pro εχει dts και dolby audio, ενω το απλο δεν τα εχει, αν δεν σε ενδιαφερουν αυτα πας στο απλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ σοβαρά; Πάλι καλά που ρώτησα. Σαφώς και με ενδιαφέρουν. Προχωράω λοιπόν με το προ. Τα βασικά θα κάνω, kodi και στριμάρισμα απο τον δίσκο του υπολογιστή. Ποιο build να προτιμήσω για κοντι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannis_ps_21 είπε

Ωχ σοβαρά; Πάλι καλά που ρώτησα. Σαφώς και με ενδιαφέρουν. Προχωράω λοιπόν με το προ. Τα βασικά θα κάνω, kodi και στριμάρισμα απο τον δίσκο του υπολογιστή. Ποιο build να προτιμήσω για κοντι;

Je4m

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς να προτείνει κάποιο αξιόλογο ασύρματο πληκτρολόγιο για την σύνδεση με android tv ? Αυτά τα mini keyboards που είναι σαν χειριστήρια playstation αξίζουν τον κόπο ή δεν βολεύουν καθόλου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το beelink gt king να ρωτήσω; Θα μπορώ να φορτώσω πάνω παιχνίδια android που δεν είναι tv? Fifa, pugb κτλ; Η είναι root και δεν γίνεται όπως στο mi box 3? Επίσης το Netflix tv έστω και σε standard? Θα με κρεμάσει η γυναίκα αν πρέπει να ξεβολευτει με την εφαρμογή του κινητού :-)

Επεξ/σία από Κων/νοςοMegas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Κων/νοςοMegas είπε

Για το beelink gt king να ρωτήσω; Θα μπορώ να φορτώσω πάνω παιχνίδια android που δεν είναι tv? Fifa, pugb κτλ; Η είναι root και δεν γίνεται όπως στο mi box 3? Επίσης το Netflix tv έστω και σε standard? Θα με κρεμάσει η γυναίκα αν πρέπει να ξεβολευτει με την εφαρμογή του κινητού :-)

κατι μπερδευεις, το xiaomi ειναι unroot, και το beelink root και δεν εχει rom android tv οπως το xiaomi, αλλα android κανονικο οπως στα κινητα. netflix θα σου παιξει 480 και αν βαλεις το coreleec σαν δευτερο συστημα θα σου παιξει FHD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/4/2020 στις 5:45 ΜΜ, Κων/νοςοMegas είπε

Καλησπέρα παιδιά, έχω διαβάσει τις τελευταίες δέκα δεκαπέντε σελίδες του φορουμ και θέλω μια αναβάθμιση από xiaomi tv box σε κάτι καλύτερο κυρίως για gaming, να βάλω να έχω και παιχνίδια τύπου fifa, pugb , nba live κτλ , ένα φιλικό περιβάλλον και νετφλιξ σε android tv. Θα λέγαμε μετά από όλα αυτά ότι to belkin gt king (όχι το pro)είναι μια από τις κατηγορίες επιλογές για αγορά  από Ελλάδα (και μόνο ) και αξίζει να το πάρω; ευχαριστω.

Πας τότε καρφί για Nvidia shield pro. Με αλμυρή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...