Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις κατέφτασε, 48 ημέρες μετά την παραγγελία.
Το καλό είναι ότι δεν πέρασε τελωνείο οπότε η τιμή ήταν super.
Είμαι πολύ ενθουσιασμένος, θα έχετε feedback σύντομα.

20210616_084110 copy.jpg

20210616_084417 copy.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, bill36 είπε

Εχω την εντυπωση οτι κανει σε ολους αλλα με διαφορετικη συχνοτητα αναλογα την περιπτωση και το μποξακι.

Δεν εχω βρει ομως καποιο μεσο,και εχω δοκιμασει την εφαρμογη Cosmote tv και σε Android tv,WebOs tv,κινητο,browser σε windows,που να μην κολλαει καποιες φορες κατα την λειτουργια της. 

.Απλα οι αλλες συσκευες πολυ σπανια κρασαρουν και επανεκινουν στα καλα καθουμενα.. 

Σε εμενα παντως ουτε στο shield ουτε στο κινητο εχει κρασαρει ποτε η εφαρμογη της Cosmote TV. Μονο στο Mi Box S μου εχει τυχει (και δυστυχως το κανει πολυ συχνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Giama είπε

Σε εμενα παντως ουτε στο shield ουτε στο κινητο εχει κρασαρει ποτε η εφαρμογη της Cosmote TV. Μονο στο Mi Box S μου εχει τυχει (και δυστυχως το κανει πολυ συχνα).

Οταν λες πολυ συχνα; 

Η αληθεια ειναι πως το δικο μου δεν ειχε φτασει ποτε να κανει επανεκινηση καθε μια ωρα.που ειναι πραγματικα σπασιμο νευρων,αλλα για καλο και για κακο καθε φορα που το ανοιγω,το κανω μια επανεκινηση πριν μπω στην εφαρμογη της Cosmote.Εχω την εντυπωση οτι μειωθηκαν οι επανεκινησεις ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Innersense είπε

Μόλις κατέφτασε, 48 ημέρες μετά την παραγγελία.
Το καλό είναι ότι δεν πέρασε τελωνείο οπότε η τιμή ήταν super.
Είμαι πολύ ενθουσιασμένος, θα έχετε feedback σύντομα.

20210616_084110 copy.jpg

20210616_084417 copy.jpg

θα σου ημουν ευγνόμων αν μου εστελνες το λινκ που το παρήγγειλες για να παραγγειλω το ιδιο γιατι χρειαζομαι tv box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bill36 είπε

Οταν λες πολυ συχνα; 

Η αληθεια ειναι πως το δικο μου δεν ειχε φτασει ποτε να κανει επανεκινηση καθε μια ωρα.που ειναι πραγματικα σπασιμο νευρων,αλλα για καλο και για κακο καθε φορα που το ανοιγω,το κανω μια επανεκινηση πριν μπω στην εφαρμογη της Cosmote.Εχω την εντυπωση οτι μειωθηκαν οι επανεκινησεις ετσι.

Σε δίωρη ταινία είχε κάνει και 3 φορές επανεκκίνηση, αρκετές φορές ήδη στο πρώτο 10λεπτο-τέταρτο την πρώτη επανεκκίνηση. Με κάποια επιφύλαξη, έχω την εντύπωση ότι το έκανε πιο συχνά στα κανάλια (και όχι τόσο σε on demand περιεχόμενο), ιδιαίτερα αν δεν το παρακολουθούσα live και το είχα γυρίσει π.χ. 20 λεπτά πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nick125 είπε

θα σου ημουν ευγνόμων αν μου εστελνες το λινκ που το παρήγγειλες για να παραγγειλω το ιδιο γιατι χρειαζομαι tv box

Ευχαρίστως φίλε, από Aliexpress το πήρα, σου έστειλα με pm το link.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/6/2021 στις 12:32 ΠΜ, dskoul είπε


εγω εχω αγορασει ενα προτζεκτορα (κινεζια) των 150 ευρω 
πανι αλλα 100 ευρω ... 
και τα βραδια την βγαζουμε ταρατσα με προβολες !

 

για πες τι έχεις πάρει και αν μπορεί να παίξει με λίγο φως η θέλει σκοτάδια.
Ψάχνομαι να πάρω και εγώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις αντί για απλό reboot κόλλησε χοντρά και χρειάστηκε να βγάλω την τροφοδοσία για να δουλέψει.

Τι μπορώ να κάνω; Μπορώ να το στείλω για RMA;

Η κατάσταση είναι απάλευτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/6/2021 στις 11:12 ΜΜ, manoskost είπε

μια χαρα ειναι, καλυτερο απο το xiaomi s.

Κανένα λινκ για αγορά χωρίς τελωνείο? Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από tasos2012
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tasos2012 είπε

Κανένα λινκ για αγορά χωρίς τελωνείο? Ευχαριστώ.

απο το bangood και θα βαλεις αποστολη με priority line eu       https://www.banggood.com/MECOOL-KM2-Amlogic-S905X2-Youtube-Netflix-4K-DDR4-2GB-RAM-8GB-eMMC-ROM-bluetooth-4_2-5G-Wifi-Android-10_0-4K-HDR10+-TV-Box-HDMI-2_1-H_265-VP9-Decoder-Dolby-Widevine-L1-OTT-Box-Google-Certified-p-1835172.html?cur_warehouse=CN&ID=47184&rmmds=search

Επεξ/σία από manoskost
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, makis1024 είπε

Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων έκανες;

Δεν ήθελα να κάνω γιατί ήμουν σίγουρος ότι θα μου έσπαγε τα νεύρα μετά για να παίξει πάλι το Cosmote TV και επιβεβαιώθηκα.

Βάζω το τηλέφωνό μου, μου στέλνει κωδικό, τον βάζω, και μετά όταν πατάω σύνδεση μου πετάει error και λέει να δοκιμάσω ξανά. Και μετά πάλι τα ίδια. Και μετά πάλι τα ίδια. Και μετά πάλι τα ίδια. Και μετά πάλι τα ίδια. Και μετά πάλι τα ίδια. Και μετά πάλι τα ίδια.

Ήμαρτον πια. Ήμαρτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...