Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Ποια κονσόλα να αγοράσω;


Δημήτρης19
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Tο παρόν νήμα υπάρχει για την εξυπηρέτηση των μελών που γράφουν σε αυτό και τα οποία σκοπεύουν να αγοράσουν νέα κονσόλα.

Δεν είναι για θεωρητική συζήτηση πάνω στο console gaming, ούτε για console wars, ούτε για consoles vs PC. 

Απλός κανόνας: Αν το μήνυμά σας δεν είναι για επικείμενη αγορά κονσόλας ή δεν απαντά σε μέλος που θέλει να αγοράσει κονσόλα, τότε δεν είναι για αυτό το topic.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Wii u φιλε μεταχειρισμενο τσιμπα το με 200 ευρω βρισκεις ανετα

Που το ειδες εσυ το βρισκεις αμεσα???Εδω ουτε το παλιο Wii εγω δεν μπορω να βρω μεταχειρισμενο στις αγγελιες(και οσο για το Wii U αφαντο)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Που το ειδες εσυ το βρισκεις αμεσα???Εδω ουτε το παλιο Wii εγω δεν μπορω να βρω μεταχειρισμενο στις αγγελιες(και οσο για το Wii U αφαντο)...

True. Η μοναδική καλή προσφορά είναι στα 281 απο τα seven που μας έδειξες 

http://www.skroutz.gr/s/3795154/Nintendo-Wii-U-Premium-Pack-The-Legend-of-Zelda-The-Wind-Waker.html?from=catspan

Μεταχειρισμένα ούτε για αστείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θα αγόραζα κονσόλα σημερα θα ηταν το wii u αύριο ισως και να το πούλαγα αν έκανε κοιλιά το πραμα. 
Αλλα εχεις περισσότερα αποκλειστικά παιχνίδια δωρεάν multiplayer και "hardcore" games οπως τα αποκαλούν τα παιδιά των 90's.
Aπο κει και πέρα ειτε xbox 1 ή ps4 το ιδιο πράμα ειναι με μικρές διαφορές αποκλειστικοτητες θα έχουν οτι είδαμε στη περασμένη γενια.
Αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Συμβουλές για την αγορά νέας κονσόλας

 

Λοιπόν παιδιά σε αυτό το θέμα θα ήθελα να μου πείτε τι κονσόλα να αγοράσω και γιατί!

ό,τι τιμή να είναι απλά να είναι value for money και να έχει ωραία exclusive γιατί για multiplatform έχω pc!!σκεφτόμουν το 3ds Αλλά λένε ότι είναι πολύ παιδικό ισχύει??

Έχω βρει το εξής bundle:Nintendo 3ds ice white +mario 3d land 190
Τώρα θέλω να μου πείτε πρώτα εάν αξίζει σαν κονσόλα για τα exclusive της δεν θέλω σε καμία φάση να παίξω multiplatform απλά εάν αξίζουν τα exclusive Και αν έχετε και καμία καλύτερη πρόταση σε bundle η καμία προσφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχεις καμία καλή προσφορά από κανένα μαγαζί!!βασικά εγώ υπολογίζω να το πάρω το Πάσχα αλλά άμα υπήρχε μια καλή προσφορά τώρα δεν θα με χάλαγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος λέει ότι το 3DS είναι παιδικό ή casual είναι ή hater. Σίγουρα δεν είναι κάποιος που θα έπρεπε να εμπιστεύεσαι όσο αναφορά τις αγορές σου στο gaming. Το 3DS έχει ένα σωρό παιχνίδια και αυτή τη στιγμή η Nintendo επενδύει και υποστηρίζει 100% πάνω του.

 

Εννοείται να το πάρεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ό,τι τιμή να είναι απλά να είναι value for money και να έχει ωραία exclusive γιατί για multiplatform έχω pc!!σκεφτόμουν το 3ds Αλλά λένε ότι είναι πολύ παιδικό ισχύει??

 

13 χρονών είσαι βρε μην αγχώνεσαι .

Το 3ds το παίρνουν και 30-40φεύγα. Μπορεί να έχει καρτουνιστικους χαρακτήρες αλλα έχει φανταστικά παιχνίδια. Πολύ καλή επιλογή  το 3ds και σε πολύ καλύτερη κατάσταση απο το wii u. Τουλάχιστον απο αποψη τίτλων. Θα μπορείς να παίζεις και οπου θέλεις.

 

Επίσης να σου πώ οτι εγω αμα θα έπαιρνα κατι αυτό μάλλον θα ήταν το 2ds για πιο οικονομικό. Οπότε τσεκαρε το και αυτό μπορει να σου αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Μιας και έρχονται Χριστούγεννα ο μπαμπάς προσφέρθηκε να μου κάνει ένα δωρακι και μ είπε να διαλέξω ανάμεσα σε ps3 και Xbox 360!!Εγώ βλέπω δύο bandle!!το Xbox και fifa 15 στα 200 Η ps3 slim 12 gb στην ίδια τιμή??να ξεκαθαρίσω ότι θέλω που θα κρατήσει όσο περισσότερο γίνεται(δν πρμν πολλά ανάμεσα στα 2 αυτά θέλω)από exclusives god of war και uncharted από ps3 και Xbox forza horizon και halo στο Xbox!θέλω κάτι με καλό online να σπάει εύκολα και να παίζει καλά fifa pes και nba!

 

Αποστολή από το C1505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...