Προς το περιεχόμενο

[Laptop] DELL 3521 i5-3337U/4GB/1TB/ 8730M 2GB - @cosmodata 499€


magdalhnh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο οσο ξερω το mm δουλευει οπως και το saturn (και για αυτο εκλεισε :P )

Εχεις δικαιωμα επιστροφης του προιοντος ακομα και αν δεν εχει το οποιοδηποτε προβλημα.

Στα σατουρν ειχα επιστρεψει ενα samsung laptop που δεν μου αρεσε η οθονη του.

Ουτε τον λογο που το επιστρεφω δεν με ειχαν ρωτησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάνουν γενικά, αλλά είναι και στην ευχέρεια τους.. μιας και έχει ανοιχτεί η ταινία ασφαλείας ..

Βέβαια στην cosmodata που θα πάτε ... ούτε για αστείο ..δεν ξέρω αν έμαθαν πλέον και το doa..

Tο saturn πάντως δεν έκλεισε γι αυτό ;)

Εγώ προσωπικά απο cosmodata ουτε Mousepad...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον θέλει,στα Media υπάρχει κανονικά doa που μπορείς να το επιστρέψεις για οποιοδήποτε λόγο.Δεν είναι στην ευχέρεια κανενός,πολιτική του καταστήματος είναι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε mousepad? Εγω ουτε συμμετοχη σε κληρωση για δωρα δεν θα εμπαινα σε αυτους τους cosmo-γελειους

 

Οσο για την μνημη καθολου εντυπωση δεν θα μου κανει να εχουν πιασει και τα δυο slots. Σε εμενα μου το εχουν κανει παντως στην πρωτη και τελευταια αγορα που εκανα απο τους απαραδεκτους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οχι μονο σε αυτο.

Και σε αλλο 3521 που ειχα παρει σε μια φιλη ειχε 1x4gb.

Oποτε λογικα ολη η σειρα βγαινει με τις ιδιες μνημες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που πηγα απο το καταστημα για παραλαβη προσφατα μου φανηκαν πολυ εξυπηρετικοι, αλλα ισως να πεσα στην περιπτωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο χαλια ειναι το μαγαζι ρε παιδια?

 

Πειτε τιποτα για να ξερουμε κι απο που ψωνιζουμε.....!

Απλα αν σου τυχει στραβη, πχ σε εμενα περιπτωση Doa σε dell οθονη, την εκατσες.

Πληρη αδιαφορια μεσω τηλεφωνου, δεν βρισκεις ποτε ακρη και ακομα και αν τους βαλεις τις φωνες αυτοι στην κοσμαρα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα αν σου τυχει στραβη, πχ σε εμενα περιπτωση Doa σε dell οθονη, την εκατσες.

Πληρη αδιαφορια μεσω τηλεφωνου, δεν βρισκεις ποτε ακρη και ακομα και αν τους βαλεις τις φωνες αυτοι στην κοσμαρα τους.

 

δεν θα στην αλλάξει η dell απευθείας άσχετα με το κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπτωση Doa πρεπει να παρει το οκ απο το εκαστοτε καταστημα.

Το οκ απο την κοσμοντατα ποτε δεν το πηρα, οποτε απευθυνθηκα στην dell και εγινε απο εκει περα η αντικατασταση, αφου ειχε περασει ο χρονος του Doa (1 εβδομαδα εδιναν νομιζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον θέλει,στα Media υπάρχει κανονικά doa που μπορείς να το επιστρέψεις για οποιοδήποτε λόγο.Δεν είναι στην ευχέρεια κανενός,πολιτική του καταστήματος είναι ;)

άλλο DOA αλλο το επιστρέφω γιατι δεν μου αρέσει... Ειναι στην ευχέρεια τους οπως είπα διότι το κουτί μπορεί να μην είναι σε αρχική κατάσταση ή ακόμη και το laptop.. μην ξεχνάμε οτι βγήκε απο το κουτί και χρησιμοποιήθηκε..

Πάραυτα αν το πάς σε εργοστασιακή κατάσταση με τα σακουλάκια του κτλ κτλ σίγουρα παιρνεις πιστωτικό και με λίγη πίεση επιστροφή χρημάτων.. Τουλάχιστον Μαρουσι.. δεν ξέρω τί πολιτική έχουν τα άλλα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα εχουμε γραψει χιλιες φορες... αν το επιστρεψεις οπως το πηρες ειναι υποχρεωμενοι ολοι (εφοσον φυσικα δεν εισαι χαζος να παραιτηθεις απο το δικαιωμα) να σου επιστρεψουν ολα τα χρηματα που πληρωσες (σε μετρητα, οχι σε πιστωτικα και αηδιες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως το πήρες.. ετσι ορίζει ο νόμος .. οχι με ανοιγμένα σακουλάκια εγκατεστημένα windows κτλ.. Διαβάστε λίγο τα σχετικά άρθρα του αστικου δικαίου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...