Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα ρε παιδια δεν σας εφαγαν ελεος να πουμε  μια ερωτηση καναμε... ο αλλος ομως π γραφει οτι πληρωθηκε σε ενα μησι μηνα δεν ειδα να τον κατακρινετε ... κακος π εγραψα την απορια μου ! πολυ κακος .

Μαρια  αλλο να γραφει ο αλλος οτι πληρωθηκε μεσα σε 1,5 μηνα (εδω θα ακουσεις τον καθενα να λεει για πληρωμες και σε χρονικα διαστηματα που δεν ισχυουν)και αλλο εσυ που ζητας πληροφοριες για θεματα που εχουν υποθει πηγαινε και διαβασε τα προηγουμενα ποστ και οτι απορια εχεις θα σου λυθει δεν μπορουμε να γραφουμε σε καθε ποστ τα τηλεφωνα αφου εχουν υποθει στα προηγουμενα ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια μολις ειδα τον λογαριασμο μου. Μου  βαλανε τα λεφτα πρακτικης.Αρχισα πρακτικη 20-9-2013 και τελιωσα 16-01-2014 και σημερα 17-03-2014 βαλανε τα λεφτα το μαρτυριο με εμενα τελιωσε.Αντε και στους υπολοιπους να τελιωσει ευχομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις ειδα τον λογαριασμο μου. Μου  βαλανε τα λεφτα πρακτικης.Αρχισα πρακτικη 20-9-2013 και τελιωσα 16-01-2014 και σημερα 17-03-2014 βαλανε τα λεφτα το μαρτυριο με εμενα τελιωσε.Αντε και στους υπολοιπους να τελιωσει ευχομαι.

 

μόνο που δεν μας έφαγες όταν σου έλεγα ότι ξεκίνησαν τις πληρωμές ^^ καλοφάγωτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο που δεν μας έφαγες όταν σου έλεγα ότι ξεκίνησαν τις πληρωμές ^^ καλοφάγωτα

χεχεχεχε...εμεις λεγαμε πως ειχε απεργια το υπουργειο οχι το παρακαταθεικων που πανε τα λεφτα μας.Να σαι καλα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sofokli ποια ημερομηνια σου εβαλαν τα λεφτα στον λογαριασμο; εγω εχω τελειωσει απο τις 3/12 και βλεπω μερικους που τελειωσαν φλεβαρη και περιμενουν λεφτα Ελεος!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!Να σας κάνω μια ερώτηση και εγώ.Όταν παίρνεις τηλέφωνο να ρωτήσεις για τα λεφτά σε ρωτάνε από ποιο κεκ είσαι για να καλέσεις το νούμερο του υπεύθυνου του δικού σου κεκ και να ενημερωθείς.Είναι κανένας εδώ από κεκ "διάσταση" να μου πει εάν έχει επικοινωνήσει ποτέ με τον υπεύθυνο;Παίρνω πόσες μέρες συνέχεια και κανένας δεν απαντάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys , πληρωθήκαμε και εμείς σήμερα 17/03 , 1528 ευρώ ... Απο πέμπτη το νού σας κάτι άκουσα ότι θα ξεκινήσουν οι νέες υποβολές φορολογικών δηλώσεων .. Γιατί περιμένουμε και απο εκεί χρήματα να μας επιστραφούν..

Και μην τρόγεστε εδώ μέσα ποιος πληρώθηκε πρώτα κ.τ.λ , δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι νόημα ούτος η άλλος δεν βγαίνει απο  αυτήν την κυβέρνηση κάνει ότι της κατέβει στο μυαλό..

Anyway τώρα υποθέτω θα πρέπει να ενημερώσουμε και το Κ.Ε.Κ για την πληρωμή μας ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ναι κυριοιιιιι κ εμειςςςςςςς πληρωθηκαμεεεεεεεεε 1528   και ας ειμαστε φεβρουαριοοοοοο τελικα μ εφερε γουριιιιι  το κραξιμο σαςςςςςςςςςςς !!!! αντεεεεεε παιδια να παρετεεεε κ η επομενηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ναι κυριοιιιιι κ εμειςςςςςςς πληρωθηκαμεεεεεεεεε 1528   και ας ειμαστε φεβρουαριοοοοοο τελικα μ εφερε γουριιιιι  το κραξιμο σαςςςςςςςςςςς !!!! αντεεεεεε παιδια να παρετεεεε κ η επομενηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα....Σε καλή μεριάαααα!!!! Πότε τελείωσες πρακτική;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω αναφέρει το 1,5 μήνα κ με έχετε φάει μ αυτο

Επαναλαμβάνω, ειπα οτι θελει 1,5 μήνα περίπου απ τη στιγμή που θα πανε τα χαρτια στο υπουργειο. Αυτο προϋποθέτει να έχετε τελειώσει ολοι απ το τμημα την πρακτικη κ οχι μονο ο ενας.

Απο εκει και πέρα τα χρηματα απ το voucher πως τα δηλώνουμε στη φορολογική δήλωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληρωθηκαμε χτες εμεις voucher 18-29 ,kek apopsis,τελειωσαμε  8 νοεμβριου εκτος απο ενα ατομο που τελειωσε 9/1,1528 παροτι ειχαμε και απουσιες οποτε δεν χανουμε χρηματα!υπομονη και συντομα να τα παρετε ολοι σας .Καλημερα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...