Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ξέρω ρε μαν, σήμερα πήγα για μια δουλειά στην τράπεζα και τα είδα μέσα. Δεν κοίταξα κίνηση λογαριασμού. Πάντως για να σου δώσω ένα info την προηγούμενη βδομάδα δεν τα είχα πάρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλες-ους.

 

Πληρώθηκα κι εγώ για την πρακτική του γενικού voucher κάτω των 29. Εγώ προσωπικά τελείωσα πρακτική τέλη Γενάρη, όμως ο τελευταίος απ'το τμήμα μου τελείωσε 20 Φλεβάρη. Τα λεφτά μπήκαν στον λογαριασμό μου στις 11 Μαρτίου. Αν συνυπολογίσουμε ότι το ΚΕΚ στέλνει τα χαρτιά τουλάχιστον μια εβδομάδα μετά, τότε το συμπέρασμα είναι ότι το υπουργείο πληρώνει σχετικά άμεσα (αν δεν υπάρχουν προβλήματα με τα χαρτια που στελνουν τα ΚΕΚ). 

 

Το ποσό που πήρα είναι 1757,20 ευρώ (πτυχίο ΑΕΙ).

 

Οι απουσίες δεν παίζουν ρόλο. Απλά έχουμε την δυνατότητα να λείψουμε το 10% των ωρών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πραγμα ειναι αυτο ρε γαμωτο???Διαβαζω οτι εχουνε πληρωθει παιδια και παω να τσεκαρω το λογαριασμο μου και τι να δω???3.62!!!!!Εκει στη μαπα σου μου λεει το ΑΤΜ. Παω με τοση αγωνια και στο τελος φευγω με μια ξενερα μεχρι το πατωμα.Δεν γινονται αυτα ρε γαμωτο....Ευχομαι να τελιωσει αυτο το μαρτυριο σε ολους μας συντομα!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια πριν λιγο μιλισα με την κοπελα στο κεκ τις λεω σε τι σταδιο βρισκομαστε θα παρουμε κανενα χρημα  η μπαα.... και γυριζει και μου λεει σαν να βιαζεσε δεν θα τα παρετε τωρα και τις λεω πως γινετε αφου πληρωνονται ακομα κ ατομα π τελειωσαν ιανουαριο κ φεβρουαριο εμεις γιατι οχι ? και λεει μην ακους φημες κανενας δεν πληρωθηκε  δεν εχει αρχισει πληρωμες ακομα το υπουργειο .......... τις λεω καλα κ το κλεινω   . Μαλον κατι γινετε με το δικο μ κεκ περαν οτι εχει αλλαξει τοπο το γραφειο και δεν μας λεει δεν εχει καμια ενημερωση η κοπελα ουτε για το χαρτι π πρεπει να μας δωσει για το προγραμα  π παρακαλουθησαμε . το θεμα ειναι οτι ειχε μονο εμας τους 15 απο αυτο το προγραμα κ ολοι στην ιδια επιχειριση  κ τελειωσαμε κ τις ιδιες μερες κατι δεν παει καλααααα !!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πληρωθήκαμε και εμείς τα λεφτά της πρακτικής. Τελείωσα 24/12/2013. Με το καλό να πληρωθειτε και οι υπόλοιποι.

σε καλη μεριά!σήμερα τα πήρες?
Να σε καλά. 18/3 γράφει μπήκαν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...