Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σύμφωνα με την ιστοσελίδα τους "για λίγες μέρες ακόμη" χωρίς συγκεκριμένη ημερομηνία τερματισμού της προσφοράς.

Μάλλον θέλανε να αποκτήσουν συγκεκριμένο αριθμό πρόσθετων συνδρομητών και ίσως δες τους βγήκε ακόμη το νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Με πήρανε σήμερα τηλέφωνο για να μου εγκαταστήσουν τον εξοπλισμό τη δευτέρα. Περίμενα 2 εβδομάδες και τώρα που το θυμήθηκαν, εγώ πρέπει να φύγω για επαρχεία. Τους είπα να έρθουν και να μου αφήσουν τον εξοπλισμό γιατί εγώ θα τον εγκαταστήσω αλλού. Μου απαντάει αυτός, πως θα στον εγκαταστήσουμε πρόχειρα γιατί πρέπει να τον ενεργοποιήσουμε. Αν θυμάμαι καλά, εδώ είχα διαβάσει πως την ενεργοποίηση μπορούμε να την κάνουμε και μόνοι μας, αφού και αυτός που έρχεται παίρνει τηλέφωνο τη forthnet για να ενεργοποιηθεί..

Θυμάμαι καλά; Ουσιαστικά αυτοί μόνο το στήσιμο της κεραίας δεν κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις πιάτο στημένο την εγκατάσταση την κάνεις μόνος σου.  Δεν είναι ανάγκη να έρθει κανένας στο χώρο σου (άσχετα τι λένε).  Απλά θέλει υπομονή αν πέσεις σε μεγάλη τηλεφωνική αναμονή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει πρέπει να γίνεται πανικός. 1 μήνας και ακόμα να ενεργοποιηθεί η forthnet...

 

05/06/2013 01:20:26     To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση

05/06/2013 01:20:26     Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ

14/06/2013 17:04:12     Επιτυχής καταχώρηση αίτησης από ΟΤΕ

03/07/2013 16:30:13     Η υπηρεσίας σας ενεργοποιήθηκε

Είχε κολλήσει για πολλές μέρες στο "Επιτυχής καταχώρηση αίτησης από ΟΤΕ", οπότε κατά τις 26/6 πήγα σε κατάστημα να ρωτήσω. Εκεί είδαν ότι για κάποιο λόγο δεν είχα μπει σε λίστα για ραντεβού και με έβαλαν εκείνοι, μετά από 2 μέρες πήρε τηλέφωνο ο μάστορας για την εγκατάσταση και κλείσαμε το ραντεβού για 3/7.

Δες μήπως σου έχει κολλήσει κι εσένα στο ίδιο σημείο και πήγαινε σε κατάστημα ή πάρε τηλέφωνο να το δείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το Xmas offer και ειμαι ευχαριστημενος...(ασχετα αν με ταλαιπωρησαν με κατι αλλες ιστοριες γιατι ειχα βαλει και VDSL με 10ε και δεν επαιξε ποτε σωστα και ειδα και επαθα να την βγαλω).

 

Αποκει και περα, επειδη μονο τα αθλητικα με νοιαζουν, παντα σκεφτομουνα την αναβαθμιση στο full sports pack. Το χειμωνα μου την προσφερανε με 15 ευρω αλλα δεν την εκανα... Τωρα με παιρνουν και μου το δινουν με 10ε και μαζι και τις 12 ωρες προς κινητα...

 

Για τα κινητα αδιαφορω (οκ δε με χαλαει αλλα 99% τα καλω απο κινητο anyway) αλλα 10ε δεν ειναι κακη τιμη για τα αθλητικα...

Αυτο που με προβληματιζει ειναι αφενος οτι ειανι καλοκαιρι και για 2 μηνες ακομα δεν υπαρχει "υλικο" αλλα δε ξερω αν απο Σεπτεμβρη θα ισχυει η τιμη, και αφετερου επειδη εχει κανει δυναμικο μπασιμο και ο OTEtv δε ξερω μηπως καταληξει του χρονου να ειναι μουφα τα αθλητικα....ειδικα δε φοβαμαι οτι τωρα λογω υποβιβασμου της ΑΕΚ τρεχουν στα δικαστηρια με τη superleage και παιζει να ακυρωθει κανα συμβολαιο και να μεινουμε με το πουλιστο χερι του χρονου οσοι εχουμε nova?

 

Κατα τα αλλα, η μονη αναβαθμιση που με νοιαζει ειναι αν μπορω καπως οικονομικα να παρω το PVR...παιζει κατι με αυτο παιδια? Κατι ειδα παραπανω για 49ε...ή υπαρχει αλλος τροπος? (πχ να προμηθευτεις μονος σου απο αλλου φτηνα τον αποκωδικοποιητη?)...για ενημερωστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση, ο εξοπλισμός & η εγκατασταση ειναι δωρεάν με τη συγκεκριμένη προσφορά (νοβα);

 

Τον αποκωδικοποιητή τον πληρώνενεις 49,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανει καποιος την αιτηση για νεα γραμμη σε νεο σπιτι??γιατι μολις μετακομισα και μπερδευτηκα λιγο με το πως παει η διαδικασια. αν ειναι κανεις ας μου πει.. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...