Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα κ εγω αιτηση για το μικρο πακετο γτ οι εξυπνοι στην wind μετα τον  χρονο απο 15 ευρω μου το πηγανε στα 20 και μου λεγανε οτι ειναι κ με εκπτωση....

Στο θεμα μας τωρα...οσοι εχετε κανει ενεργοποιηση  σε σχεση με τον προηγουμενο παροχο σας ειδατε διαφορες στις ταχυτητες του νετ???

Σε περιπτωση που καποιος δει μεγαλες απωλειες σε ταχυτητα τι μπορει να κανει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα κ εγω αιτηση για το μικρο πακετο γτ οι εξυπνοι στην wind μετα τον  χρονο απο 15 ευρω μου το πηγανε στα 20 και μου λεγανε οτι ειναι κ με εκπτωση....

Στο θεμα μας τωρα...οσοι εχετε κανει ενεργοποιηση  σε σχεση με τον προηγουμενο παροχο σας ειδατε διαφορες στις ταχυτητες του νετ???

Σε περιπτωση που καποιος δει μεγαλες απωλειες σε ταχυτητα τι μπορει να κανει??

 

Εμένα συνδέθηκε σήμερα.

Ήμουν στον ΟΤΕ πριν με 860/12600 (upload/download)

τώρα συγχρονίζει στα 1000/12600

δηλαδή περίπου ίδια σύνδεση.

Για ποιότητα ήχου μου φαίνεται τραβηγμένο να υπάρχει διαφορά. Δεν μπορώ να το δοκιμάσω τώρα γιατί η φωνή δεν έχει ενεργοποιηθεί (υπάρχει προσωρινή φραγή). Όταν συνδεθεί, θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19/06/2013 17:09:37 To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση
19/06/2013 17:09:37 Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ

Σε ποσο υπολογιζεται να μεταφερθει η γραμμη;

Επιπλεον για το nova ποσο περιπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19/06/2013 17:09:37 To αίτημά σας προωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση
19/06/2013 17:09:37 Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης από τον ΟΤΕ

Σε ποσο υπολογιζεται να μεταφερθει η γραμμη;

Επιπλεον για το nova ποσο περιπου;

 

 

Δες εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/487924-services-forthnet-24αριτηλεφωνιαbasic-nova-$30μηνα/?p=52429162

για να πάρεις μία ιδέα.

 

@pavlaros: Δοκίμασα 3 κλήσεις σε διαφορετικά σταθερά, σε διαφορετικές περιοχές και μου ακούστηκε μια χαρά ο ήχος. Που είναι και το λογικό. Μάλλον κάποιο πρόβλημα πρέπει να παίζει στη γραμμή σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αιτηση πριν καμμια δεκαρια μερες , κλεισαμε ηδη ραντεβου για νοβα, μου κανει εντυπωση που ο προηγουμενος παροχος δεν ενδιαφερθηκε να παρει να κανει αντιπροσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα αιτηση για νεα γραμμη με νοβα στα 39.90€ εν τελει...ηθελε η κοπελα μου το nova cinema..δε πειραιζει πανω κατω ιδια ειναι. πληρωσα ενα πενηνταρικο τον αποκωδικοποιητη και ρουτερ και κεραια κλπ μου ειπε ο υπαλληλος θα τα φερει ο τεχνικος....μαλλον μονο την εγκατασταση της κεραιας θα κανει για ρουτερ χλωμο...να ρωτησω κιολας...εχω ενα draytek δεν θα χω θεμα με φορθνετ ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μη πεις...παρακολουθουν με φαινεται...πηρε η hol και εκανε αντιπροσφορα που δυσκολα μπορεις να αρνηθεις....για ενα χρονο βεβαια και οχι για παντα που λεει η φορθνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα κ εγω αιτηση για το μικρο πακετο γτ οι εξυπνοι στην wind μετα τον  χρονο απο 15 ευρω μου το πηγανε στα 20 και μου λεγανε οτι ειναι κ με εκπτωση....

Εγώ που έχω το DoublePlay L λίγο πρίν λήξει ο πρώτος χρόνος με πήραν τηλέφωνο απο μόνοι τους και μου το άφησαν στην ιδια τιμη με το πρώτο χρόνο χωρίς (τυπική) δέσμευση συμβολάιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα, οτι ειχα πριν 30% φθηνοτερα και δωρο 4 ωρες κινητα

 

δηλαδή φίλος μπορείς να μας πεις να ξέρουμε και εμείς τι είχες πριν με πόσα χρήματα εν τέλει συμφωνήσατε... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα, οτι ειχα πριν 30% φθηνοτερα και δωρο 4 ωρες κινητα

xaxaxa τετοια λεγε μου, και ειμαι και εγω στη hol, να ετοιμαζομαι σιγα σιγα μολις ολοκληρωθει ο χρονος δεσμευσης μου για ψευτοδιακοπη και αντιπροσφορα να μεινω με λιγοτερα..... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...