Προς το περιεχόμενο

Τέλος τα δωρεάν μεταφορικά σε αγορές από το amazon.co.uk


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορουσαν να ζητησουν απο τα ΕΛΤΑ να στελνουν υποχρεωτικα ειδοποιηση ετσι ωστε για να παραλαβεις το δεμα να πρεπει να υπογραψεις;

 

Παντως δε νομιζω οτι τα μεταφορικα μπηκαν εξαιτιας των "εξυπνων" και ουτε θα αποτρεψουν την εμφανιση νεων "εξυπνων"...

Ότι παραγγελία έχω κάνει από αμαζον πάντα έτσι ερχόταν και πήγαινα να το παραλάβω από τα ΕΛΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να κλεισουν τα ΕΛΤΑ που ειναι gtp.ας κλεισει και η ερτ

τα free μεταφορικα να μεινουν.

καντε like το τοπικ να βγει στη πρωτη σελιδα να το δουνε ολοι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφείλετε ένα μέρος στους <έξυπνους> Έλληναρες που κάνανε κόλπα δεν ήρθε το δέμα και μου το ξανα έστειλαν και ήρθε και το άλλο οπότε ΤΟ ΕΧΩ 2 ΦΟΡΕΣ και περηφανευόνταν αντι να το στείλει πίσω....

Κρίμα για όλους εμάς που είμαστε σωστοί και κάναμε πολλές παραγγελίες και το σημαντικότερο γλιτώσαμε πολλά ευρώ που δεν περισέυουν σε κανένα πλέον...

Μακάρι με την πτώση των πωλήσεων στην Ελλάδα να αναθεωρήσει η amazon και να κατακεραυνώνει τους πονηρούς Ελληνές μόνο....

ολο αυτο μονος το σκευτηκες η σε βοηθησε και καπιος αλλος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jenny:FREE Super Saver Delivery to Greece on eligible orders over £25 was available on orders placed up to and including June 11, 2013 (GMT). Unfortunately, as of yesterday, this is no longer available.


Μολις το εμαθα και εγω...Αλλα με διαφορετικο τροπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας φάνε ψωμί και τα δικά μας παιδιά.

Όσο πιο πολλά δώσουμε εδώ τόσο καλύτερες οι τιμές θα γίνουν και πιο πολλά παιδιά θα έχουν 1 μεροκάματο.

Καλύτερα να ψάχνουμε ποιοι αετονύχηδες έχουν παιδάκια απλήρωτα και αυτοί να φάνε κράξιμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δυστυχώς το πάρτυ τελείωσε ή, τουλάχιστον προς το παρόν, αναβάλλεται. :(

 

Βλέποντας ότι δεν αφορά μόνο την Ελλάδα αλλά ουσιαστικά το μεγαλύτερο μέρος του Ευρωπαϊκού Νότου (και λίγο από Βορρά), δεν πιστεύω ότι η απόφαση έχει να κάνει με λαθροχειρίες εκ μέρους κάποιων "έξυπνων" συμπολιτών μας - όπως για παράδειγμα έγινε με το play.com. 

Αν και φυσικά τίποτα δεν μπορώ να αποκλείσω. 

 

ΥΓ: Ευτυχώς πρόλαβα να βάλω μια παραγγελία με παπούτσια & DVD πριν 2-3 ημέρες... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το πιστεύω αυτό περί "έξυπνου Έλληνα" και με προσβάλει.

 

Δηλαδή ειλικρινά δεν έχεις διαβάσει εδώ μέσα ιστορίες περήφανων "καταναλωτών" που κοκορεύονται για το πώς "κορόιδεψαν το amazon";

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οφείλετε ένα μέρος στους <έξυπνους> Έλληναρες που κάνανε κόλπα δεν ήρθε το δέμα και μου το ξανα έστειλαν και ήρθε και το άλλο οπότε ΤΟ ΕΧΩ 2 ΦΟΡΕΣ και περηφανευόνταν αντι να το στείλει πίσω....

Κρίμα για όλους εμάς που είμαστε σωστοί και κάναμε πολλές παραγγελίες και το σημαντικότερο γλιτώσαμε πολλά ευρώ που δεν περισέυουν σε κανένα πλέον...

Μακάρι με την πτώση των πωλήσεων στην Ελλάδα να αναθεωρήσει η amazon και να κατακεραυνώνει τους πονηρούς Ελληνές μόνο....

 

 

χαζαμαρες.

χεστηκε η πολυεθνικη αν εσυ εισαι "σωστος"(?!) ή αν ο αλλος σκαρφιζεται κολπα για να κρατησει ενα βιβλιο...

 

τελος παντων, το καλυτερο θα ειναι να κοιταξει ο καθενας τι μπορει να κανει στην εγχωρια αγορα. με το να ψωνιζετε κατ'ευθειαν απ'εξω απλα βοηθατε τα προβληματα που δημιουργουν αλλοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...