Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξίζει. Και το ματάκι κουράζεις λιγότερο και γρηγορότερα loadings θα έχεις. Μόνο τα Halo (δεν ξέρω αν ισχύει και για το 4) μην κάνεις, επειδή για κάποιο λόγο τρέχουν χειρότερα αν είναι installed. 

Όχι φίλε στο 4 δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης καλά/must play παιχνιδάκια ώστε να αρχίζω να παίζω?

αύριο πάω να πάρω το forza 4 που είναι και ο κύριως λόγος που πείρα την κονσόλα.

τι άλλα παιχνιδάκια αξίζει να παίξω?

έχω ήδη το tomb raider,halo 4 και το fifa 14 που ήρθαν μαζί με το xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενδιαφέρουν μόνο αποκλειστικά ή οτιδήποτε;

τα πάντα όλα αλλά ας δώσουμε μια προτεραιώτητα στα exclusives αφού δεν τα γνωρίζω σχεδόν καθόλου,μια ζωή είχα ps :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική μου άποψη, εκτός από το forza που το θέλεις τόσο, είναι να μην πάρεις στα κοντά άλλα καινούρια παιχνίδια. Αυτά που έχεις θα σε βγάλουν πολύ καιρό ειδικά αν ασχοληθείς σε κάποια με το multiplayer τους. Έχω καμιά εικοσαριά παιχνίδια που δεν έπαιξα ακόμα επειδή ασχολούμαι με το multiplayer των gears of war judgment και halo 4. Απαραίτητη προυπόθεση βέβαια είναι να είσαι συνδρομητής gold. Τα υπόλοιπα για αγορές παιχνιδιών όπως τα είπε ο Vole Maulder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πάντα όλα αλλά ας δώσουμε μια προτεραιώτητα στα exclusives αφού δεν τα γνωρίζω σχεδόν καθόλου,μια ζωή είχα ps :P

Ξεκίνα, τότε, με τη σειρά Gears of War, με Witcher 2 και με το Alan Wake, μαζί με αυτά που έχεις ήδη, και θα σε βγάλουν σίγουρα αρκετό καιρό, ειδικά αν ασχοληθείς και με το multi στα Halo και Gears (εδώ για multi μπες με τη μία στο 3, αλλά παίξε τα campaign με τη σειρά πρώτα). 

 

Από κει και πέρα, για την περίπτωση να βρεις προσφορές σκότωμα, εγώ θα πρότεινα Metro 2033, Mass Effect series αν δεν έχεις παίξει ήδη (τρέχουν καλύτερα στο 360 σε σύγκριση με το PS3), Lost Odyssey αν σου αρέσουν τα παλιάς κοπής jrpg και Kameo. Από XBLA games δες σίγουρα Alan Wake's American Nightmare αφού παίξεις το κανονικό Alan Wake πρώτα, το Shadow Complex, το Dust, το Trials Evolution, το Braid και το Lara Croft κάτι αν δεν το έχεις παίξει ήδη στο PS. Αυτά γι' αρχή (και που μου έρχονται τώρα στο μυαλό) :P

 

Οταν τελειώσεις και θες κι άλλα εδώ είμαστε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε μερικοί μήνες που μπήκα τελευταία φορά, αλλά θυμάμαι κάνα διχίλιαρο τότε σύνολο. Το Judgement δεν το έχω. Παίζει να έχει περισσότερο κόσμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης καλά/must play παιχνιδάκια ώστε να αρχίζω να παίζω?

αύριο πάω να πάρω το forza 4 που είναι και ο κύριως λόγος που πείρα την κονσόλα.

τι άλλα παιχνιδάκια αξίζει να παίξω?

έχω ήδη το tomb raider,halo 4 και το fifa 14 που ήρθαν μαζί με το xbox.

+1 για το forza,κατα την γνώμη μου πολύ καλύτερο απο το gt!

 

 

 

ρε παιδιά όταν πάω να δώσω τα μεταχειρισμένα μου παιχνίδια,στο public ας πούμε κοιτάνε σε ένα πρόγραμμα πόσο θα τα πάρουν,μπορούμε να βρούμε αυτό το πρόγραμμα ή κάθε εταιρία έχει το δικό της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτελους αξιολογα Games with gold

1-15 Sleeping dogs

16-31  Lara Croft and the Guardian of Light

Πολυ καλη κινηση απο τη MS

 

Πηρα κ καρτουλα σημερα κ χτυπαω το Eternal Sonata(ειναι αρκετα παλιο αλλα μολις διαβασα την υποθεση ειπα οτι αυτο πρεπει να το παιξω :D ) στα 5 ευρω απο 20.Με τα υπολοιπα ελπιζω αυριο, τελευταια μερα του coundown to 2014, να μπει τιποτα καλο αλλιως θα παρω κατι αλλο απο το καλαθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτελους αξιολογα Games with gold

1-15 Sleeping dogs

16-31  Lara Croft and the Guardian of Light

Πολυ καλη κινηση απο τη MS

 

Πηρα κ καρτουλα σημερα κ χτυπαω το Eternal Sonata(ειναι αρκετα παλιο αλλα μολις διαβασα την υποθεση ειπα οτι αυτο πρεπει να το παιξω :D ) στα 5 ευρω απο 20.Με τα υπολοιπα ελπιζω αυριο, τελευταια μερα του coundown to 2014, να μπει τιποτα καλο αλλιως θα παρω κατι αλλο απο το καλαθι.

αυτό το μήνα είχε μόνο 2 παιχνίδια δωρεάν?

γιατί εγώ εκτός από τα δύο του games with gold κατέβασα και άλλα δωρεάν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπόλοιπα ήταν στη διακριτική ευχέρεια των publishers του καθενός στο πλαίσιο των χριστουγεννιάτικων προσφορών, δεν ήταν στο Games with Gold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτελους αξιολογα Games with gold

1-15 Sleeping dogs

16-31  Lara Croft and the Guardian of Light

Πολυ καλη κινηση απο τη MS

 

Πηρα κ καρτουλα σημερα κ χτυπαω το Eternal Sonata(ειναι αρκετα παλιο αλλα μολις διαβασα την υποθεση ειπα οτι αυτο πρεπει να το παιξω :D ) στα 5 ευρω απο 20.Με τα υπολοιπα ελπιζω αυριο, τελευταια μερα του coundown to 2014, να μπει τιποτα καλο αλλιως θα παρω κατι αλλο απο το καλαθι.

καλή χρονιά σε όλους.

 

αν κάποιος έχει το δωρεάν μήνα του xbox live gold που είναι στο πακέτο αγοράς με την κονσόλα, δε μπορεί να κατεβάσει τα Games with gold;

 

ρωτάω γιατί δε μου τα εμφανίζει δωρεάν...

κάνω κλικ στο sleeping dogs και μου ζητάει 19,99 ...

πρέπει να κάνω κάτι ή απλά δε τα δικαιούμαι;

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...