Προς το περιεχόμενο

Φορολογικές ερωτήσεις για το 2013


jeanthira7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληρωθηκε κιολας η μαλακο...

 

Θα πω την μανα μου να την παρει απο κει τους κλειδαριθμους και να παει σε αλλον...

 

Εγω για να την κανω ειναι δυσκολο;

 

Το χω ψαξει λιγο αλλα εχει καποιες στηλες που με μπερδευουν...

 

Σημερα που η μανα μου μιλησε μαζι της και αυτη της μιλησε πολυ αποτομα. Και της λεει τα παιδια σας κυρια μου δεν ξερουν να το κανουν.. Αυριο θα παω να την πω να το κανει ετσι οπως το χουν κανει σχεδον ολοι. Αν μου πει οχι θα την πω φερε μου τους κλειδαριθμους, τα λεφτα που πληρωθηκες για την αιτηση και θα παω σε αλλον λογιστη..

 

Εφοσον στο iban δεν καθορισει ποιανου θα ειναι δεν υπαρχει θεμα. Αυτη γιατι κολλειεται εκει. Και της εχω δωσει ηδη το iban που εμπαιναν και παλια τα πολυτεκνα εκει. Τα συσταμα δεν πιστευω κατευθειαν να ξερει ποιανου ειναι ο λογαριασμος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολυ ευκολο ειναι..ΑΜΚΑ και ΑΦΜ για τα παιδια να ξερεις .ΑΦΜ για τα ανω των 18 που ειναι προστετευομενα μελη  .Επισης  αριθμο μεριδας δημοτολογιου που εχεις να ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτα τα χα εγω μαζεψει και τα πηγα συπληρωμενα στο εντυπο Α21 που με εδωσε σε φωτοτυπια.. Εκτος απο την χωρα διαμονης που το θεωρησα αυτονοητο και τον δημο..

 

Ολα μαζι με το iban.. Πρεπει να εχω και το κωδικους του πατερα μου μαζι με τον κλειδαριθμο σωστα; Για να μπω απο το δικο του λογαριασμο ή μπορω και απο της μανας μου βαζοντας πρωτο ονομα την μητερα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτα τα χα εγω μαζεψει και τα πηγα συπληρωμενα στο εντυπο Α21 που με εδωσε σε φωτοτυπια.. Εκτος απο την χωρα διαμονης που το θεωρησα αυτονοητο και τον δημο..

 

Ολα μαζι με το iban.. Πρεπει να εχω και το κωδικους του πατερα μου μαζι με τον κλειδαριθμο σωστα; Για να μπω απο το δικο του λογαριασμο ή μπορω και απο της μανας μου βαζοντας πρωτο ονομα την μητερα μου.

 

 

Δεν κανουν κοινη φορολογικη δηλωση ? Γιατι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σας εχει ερθει το εκκαθαριστικο ? Εγω εχω κανει απο 18 ιουλιου ηταν μηδενικο και ακομα δεν εχει ερθει τιποτα.

 

 

Τυπωσε το απο το taxis

 

Ιδια ισχυ εχει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυπωσε το απο το taxis

 

Ιδια ισχυ εχει .

Σιγουρα ε ?

Αλλα ρε γιαννη πως , δεν θελει ειδικο εκτυπωτη ? Εννωω και για το χαρτι αλλα και για το μεγεθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα ε ?

Αλλα ρε γιαννη πως , δεν θελει ειδικο εκτυπωτη ? Εννωω και για το χαρτι αλλα και για το μεγεθος

 

Απλο εκτυπωτη και Α4 χαρτι....Ειναι προσαρμοσμενο για ετσι και γραφει "εγκυρο εκκαθαριστικο βασει ΠΟΛ....ταδε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλο εκτυπωτη και Α4 χαρτι....Ειναι προσαρμοσμενο για ετσι και γραφει "εγκυρο εκκαθαριστικο βασει ΠΟΛ....ταδε

Οκ γιατι ξερω οτι το εκκαθαριστικο ειναι λιγο γκουμουτσα :P

Α4 ειναι το κλασικο ή αυτο ειναι το Α3 ?

Ρωταω γιατι λογικα θα παω σε ιντερνετ καφε γιατι δεν εχω εκτυπωτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ γιατι ξερω οτι το εκκαθαριστικο ειναι λιγο γκουμουτσα :P

Α4 ειναι το κλασικο ή αυτο ειναι το Α3 ?

Ρωταω γιατι λογικα θα παω σε ιντερνετ καφε γιατι δεν εχω εκτυπ

 

 Το κλασικο ειναι...Ετσι ειναι

 

http://taxalia.blogspot.com/2012/11/blog-post_677.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανουν κοινη φορολογικη δηλωση ? Γιατι ?

Κοινη κανουν αλλα αυτη  ειπε να βγαλει και η μανα μου κλειδαριθμο για να κανει την την υποβλη της αιτηση Α21..

 

Ε απο τι καταλαβαινω εχει χασει τα αυγα και τα πασχαλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κεπ ξερεις θα μπορουμε να το παιρνουμε ?

 

 

Λογικα ναι αλλα αν θελουν και αν εχουν χαρτι και μελανι....Πιο καλα πηγαινε σε καποιο φιλο κοντα σου που εχει εκτυπωτη.Αν μενεις κοντα μου ευχαριστως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σας εχει ερθει το εκκαθαριστικο ? Εγω εχω κανει απο 18 ιουλιου ηταν μηδενικο και ακομα δεν εχει ερθει τιποτα.

 

Eννοεις οτι δεν ειχε ουτε επιστροφη ουτε να πληρωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...