Προς το περιεχόμενο

Lenovo Y580 με i5, 4gb ram, 1 terra hdd, gtx 660m, free dos..599€ [εξαντληθηκε]


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>πως θα μάθουμε αν το λαπτοπ παίρνει τον 4πυρηνο?</p>

 

Φιλε θα κανει ο τετραπυρινος σιγουρα αν δεν ειναι κωλημενος πανω.Και απο θεμα ψηξης δεν θα πεζει θεμα γιατι βγενει το συγκεκριμενο μοντελο με τετραπυρινους.

 

Αποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε θα κανει ο τετραπυρινος σιγουρα αν δεν ειναι κωλημενος πανω.Και απο θεμα ψηξης δεν θα πεζει θεμα γιατι βγενει το συγκεκριμενο μοντελο με τετραπυρινους.

 

Αποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App

Ο επεξεργαστής αποκλείεται να είναι κολλημένος εκτός και αν έχω χάσει επεισόδια γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν έχω λύσει ακόμα λαπτοπ με ivy,  απλά είναι σίγουρο ότι κάνει ο 4πήρυνος? το είδα ότι το ίδιο μοντέλο βγαίνει με i7qm αλλά επείδη δεν ξέρω καλά τα lenovo για αυτό ρωτάω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρελαβα κι εγω, αλλα δεν το εχω δουλεψει ακομη μιας και ειμαι δουλεια (το χω για φορτιση).

 

Παντως η πρωτη εντυπωση ειναι αριστη! Η ποιοτητα κατασκευης και των υλικων ειναι υψηλη, οπως αναμεναμε βεβαια αφου ανηκει στην premium σειρα! Θυμαμαι που κοιταζα κατι Dell σειρας 3521 και ηταν απογοητευση η πλαστικουρα τους (σαν τα παιχνιδακια της κορης μου!).

Οντως εχει φωτιζομενο πληκτρολογιιο, αρα ειναι χαρακτηριστικο ολης της σειρας.

Εντυπωση μου εκανε το προστατευτικο υλικο μεσα στο κουτι (κατι σαν φελιζολ αλλα πιο συμπαγες) το οποιο γινεται και βαση για τον φορητο!!!

Περισσοτερα οταν βρω χρονο να του βαλω Windows και να απολαυσω την οθοναρα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ήρθε. Το απόγευμα η βράδυ θα παραλάβω.

 

Υ.Γ. Ο τετραπυρηνος για να λειτουργεί δεν πρέπει να έχει την ίδια κατανάλωση με τον i5 ή κάνω λάθος?

 

Αποστολή από το SK17i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ήρθε. Το απόγευμα η βράδυ θα παραλάβω.<br><br>

Υ.Γ. Ο τετραπυρηνος για να λειτουργεί δεν πρέπει να έχει την ίδια κατανάλωση με τον i5 ή κάνω λάθος?<br><br>

Αποστολή από το SK17i με τη χρήση Insomnia App

Οχι απλα να ειναι συνβατος και αν ειναι πιο πολλα w δεν θα ανταπεξελχετε το συστημα ψηξης του.Αλλα εφοσον βγενει το ιδιο μοντελο με τετραπυρινο δεν υπαρχει προβλημα γιατι δεν αλλαζει το συστημα ψηξης...

 

Αποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασε κάποιος να μας πει για το θέμα με τον θόρυβο?

 

Αποστολή από το SK17i με τη χρήση Insomnia App

 

Και εγώ αυτόν σκέφτομαι να πάρω.

 

Αποστολή από το LG-P920 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=E2B7E797882C3FF1AE001CC1DEEF978D&pa=CD18F969F56F3643816C50BFE31C4781

 

Και εγώ αυτόν σκέφτομαι να πάρω.

 

Αποστολή από το LG-P920 με τη χρήση Insomnia App

Μπορει κανενας πιο ειδικος να μας πει τη γνωμη του...

Αν ειναι συμβατος,αν ειναι sataIII κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=E2B7E797882C3FF1AE001CC1DEEF978D&pa=CD18F969F56F3643816C50BFE31C4781

 

Και εγώ αυτόν σκέφτομαι να πάρω.

 

Αποστολή από το LG-P920 με τη χρήση Insomnia App

Μπορει κανενας πιο ειδικος να μας πει τη γνωμη του...

Αν ειναι συμβατος,αν ειναι sataIII κτλ...

Αφου σου λεει μεχρι 550 read sata 3 ειναι αλλα το αν ειναι συνβατος ειναι ενα αλλο θεμαΑποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα παντως σε καποιο βιντεο να λεει ενας τυπος που αλλαξε το σκληρο με SSD και εβαλε και SSD στο mSATA port οτι ειχε πολυ χαμηλοτερες ταχυτητες ( ελεγε για μεγιστο 350mb/s) οποτε δε χρειαζεται να παρουμε το πιο τουμπανο msata ssd στην αγορα. Δηλαδη να δουμε λιγο τις ταχυτητες πριν το παρουμε.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fpgDBHRiOz8&list=SPVo-phO3PNPqK5UdtfoC1r0WtJ7TSvHr7&index=11

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...