Προς το περιεχόμενο

H Samsung εξετάζει τη χρήση αλουμινίου στο Galaxy S5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

specs και μλκιες, το κινητό το παίρνεις για να κάνει την δουλειά σου με μια αξιοπρέπεια, ένας επεξεργαστής 2-4πύρηνος στα 1.2 είναι υπεραρκετός.

 

ποια ειναι η δουλειά ενός Smartphone? κανα fb, email, skype, φωτογραφίες... δεν είναι να παίζεις παιχνίδια ή να δουλεύεις 3dsmax,photoshop.

 

Απο κει και πέρα αγοράζεις κινητό και για την εμφάνιση, το όνομα, την κατασκευή.

 

Είναι ηλίθιο κάποιος να προσπαθήσει να αντικαταστήσει το λαπτοπ με τα Smartphone & tablets.

 

Το καθένα έχει τα δικά του,

Και ομως συμφωνα με στατιστικα που δημοσιευσε πριν λιγες μερες το insomnia ολοι παρατησαν τις παιχνιδομηχανες (ps vita) και το ριξανε στα smartphone games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γουσταρω που είναι μεγάλο ρε

Γιατι εχω κατι χερια που ειναι σαν κουπια και με βολευει αφάνταστα.

Οι υπολοιποι πάρτε iphone

Κανεις αλλος ακυρος να πει την εξυπναδα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις αλλος ακυρος να πει την εξυπναδα του?

 

Γουστάρω που είναι ελαφρύ ρε

Γιατί δεν έχω πολύ δύναμη να σηκώνω βάρη και με βολεύει αφάνταστα.

 

lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις αλλος ακυρος να πει την εξυπναδα του?

Γουστάρω που είναι Samsung ρε

Γιατί δεν μαρέσουν τα μήλα ούτε η μετάφραση τους στα αγγλικα και με βολεύει αφάνταστα.

 

τελιωσα εγώ μπορεί να συνιχίσει κάποιος άλλος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουσταρω που είναι μεγάλο ρε

Γιατι εχω κατι χερια που ειναι σαν κουπια και με βολευει αφάνταστα.

Οι υπολοιποι πάρτε iphone

Tοτε μαλλον θα απευθυνεται στους san antonio spurs η στους lakers ως καταναλωτικο κοινο η samsung που ειναι 2μετροι ολοι.

Οι υπολοιποι βολευτειται με τις "μινιατουρες" 4 ιντσων και αμα δε γουσταρετε παρτε και τσαντακι σβερκου,λαιμου,μεσης ουτε που μας νοιαζει.

Και τηλεοραση απο 100αρα και ανω απο τα 2 μετρα,μην ακουσω τιποτα για 42ρες η 50ρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να έβαζες άλλον launcher? :huh:

 

δεν ειναι μονο το οπτικο. ειτε βαλεις ειτε δε βαλεις launcher ο κωδικας της sammy δεν αλλαζει. μονο με αλλη ρομ. και το high end το παιρνεις για να δουλευει τελεια out of the box οχι να το μονταρεις για να δειξει τα δοντια του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο το οπτικο. ειτε βαλεις ειτε δε βαλεις launcher ο κωδικας της sammy δεν αλλαζει. μονο με αλλη ρομ. και το high end το παιρνεις για να δουλευει τελεια out of the box οχι να το μονταρεις για να δειξει τα δοντια του

Πάρε έκδοση της Google
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι φτασαμε στο Apple vs the world!

Ελεος ρε παιδια δεν θελω ρε φιλε 4 ιντσες πως να το κανουμε δλδ; με το ζορι να παρω γιατι το λεει καποιος μεγαλο; Αναρωτιεμε ποσοι θα επαιρναν iphone 4,5-5" εαν υπηρχε..

ουπς σορρυ τρωτε οτι σας σερβιρουν ξεχασα αλλα ρε φιλε εμενα το λαδι στη σαλατα μου πεφτει βαρυ και το τζατζικι στο πιτογυρο καουρα ψωνιζω/τρωω απο εκει που εχω επιλογες, αναμεσα μας ποιος ειναι ο μαζοχιστης;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις αλλος ακυρος να πει την εξυπναδα του?

 

ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΛΑΜΙ εγω φταιω?

Συγκεκριμενα με το ενα χερι το χρησημοποιω το xperia z.

Τωρα αν εσυ εχεις χεράκια... τι να πω..

Δεν ειμαστε ολοι το ιδιο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι φτασαμε στο Apple vs the world!

Ελεος ρε παιδια δεν θελω ρε φιλε 4 ιντσες πως να το κανουμε δλδ; με το ζορι να παρω γιατι το λεει καποιος μεγαλο; Αναρωτιεμε ποσοι θα επαιρναν iphone 4,5-5" εαν υπηρχε..

ουπς σορρυ τρωτε οτι σας σερβιρουν ξεχασα αλλα ρε φιλε εμενα το λαδι στη σαλατα μου πεφτει βαρυ και το τζατζικι στο πιτογυρο καουρα ψωνιζω/τρωω απο εκει που εχω επιλογες, αναμεσα μας ποιος ειναι ο μαζοχιστης;

Kανε τα λεγομενα σου ενα copy στο pc και θυμησου του χρονου που θα λες μικρα κινητα ακομα και τα 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μην κολλάς στην παράλλειψη της λέξης "κινητό". Έγραψα ξεκάθαρα, και το ξαναγράφω, ότι άλλο το κινητό τηλέφωνο και άλλο τα smartphone. Το smartphone έχει και δυνατότητα πραγματοποίησης τηλεφωνικών κλήσεων αλλά είναι φορητή υπολογιστική συσκευή, μάλιστα ταχύτατα εξελισσόμενη.

 

Και ξανά, αυτό είναι κινητό τηλέφωνο και κυκλοφορούν τέτοια, είναι μικρά και με μεγάλη διάρκεια μπαταρίας

:-( προφανός δεν κόλλησα εκεί..το point μου ειναι στην διαφορετικοτητα και οτι ο καθενας εχει τις επιλογες που θελει και του αρεσουν..εμενα προσωπικα  μου αρεσουν τα phablet..εχω το bluetooth  και μιλαω και οποτε θελω βαζω movie και βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανε τα λεγομενα σου ενα copy στο pc και θυμησου του χρονου που θα λες μικρα κινητα ακομα και τα 5.

μα γιατί κάθε φορά στη κουβέντα περί ιντσών φτάνετε στα άκρα και λέτε υπερβολικά παραδείγματα χωρίς καμία λογική;

 

ας καταλάβουμε οτι ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες και γούστα και βάση αυτών πρέπει να επιλέγει..

 

όποιος θέλει specs ανάλογα των μεγαλύτερων συσκευών σε 3.5" και 4" ας εξηγήσει και τους λόγους που τα θέλει.

όταν δε λέτε τους λόγους εγώ προσωπικά καταλαβαίνω οτι απλά κυνηγάτε specs για να έχετε,χωρίς ουσία(με εξαίρεση τη ram ίσως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...