Προς το περιεχόμενο

Κείμενο διαμαρτυρίας για electroworld


testit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος.

 

Κάνεις ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ.

 

Να χρησιμοποιήσω τη φράση σου για να καταλάβεις πόσο λάθος κάνεις;

 

<<Νομίζω οτι κανείς πλέον δεν ισχυρίζεται ότι περίμενε να παίρνει κάθε μέρα μια εμπορική εφαρμογή τζάμπα.>>

<<Νομίζω οτι κανείς πλέον δεν ισχυρίζεται ότι περίμενε να πάρει πίσω τη διαφορά επειδή έπεσε η τιμή σε ένα προϊόν λίγες μέρες μετά.>>

<<Νομίζω οτι κανείς πλέον δεν ισχυρίζεται ότι περίμενε να του ξαναστείλουν το προϊόν επειδή απλά δήλωσε πως δεν το παρέλαβε.>>

 

Κι όμως...

Καλά εσύ τώρα απομόνωσες μια φράση απ' όλο το μήνυμά μου, και έβγαλες και επιστήθιο; :-(

 

Βαριέμαι να εξηγώ τα αυτονόητα σε ορισμένους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 322
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να πω και εγω μια γνωμη..Αντε να δεχτω οτι η εταιρεια ή μαλλον ο υπαλληλος εκαναν μια "πατατα" και ειναι ανεπιτρεπτο αν θελει μια εταιρεια να εχει καποια σοβαροτητα,ειναι ομως και ανθρωπινο ετσι?Μπορει να συμβει δλδ..

 

Εσεις τωρα μυριστηκατε την δουλεια,ειναι δυνατον να παρεις τετοια τηλεοραση με 109 ευρω?Αφηστε τα σουπερ ντιλς,ξερετε ολοι οτι εκαναν λαθος και τωρα εχετε την ΑΠΑΙΤΗΣΗ να σας δοθουν οι τηλεορασεις με ενα 100ευρω??Και θελετε να βρειτε και δικιο??Το τζαμπα πεθανε καλα μου παιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οσοι λετε οτι :

μα καλα περίμενες να παρεις την τv με 100€ ?

Ας μας απαντήσουν στο παρακάτω:

Αν μια τv ειχε πχ σε ενα μαγαζι 500€ και εγω την ψώνιζα απο το electro με 1000€

επειδη εκανα "λάθος"

ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΝΑΝ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εσυ που το ξερεις ;

εγω μπορει να ηθελα 1 ή 10 κομμάτια

δεν ειχα ιδεα το skroutz

μπηκα σε ενα site και εκανα την αγορα μου !

ξαναρωταω λοιπον

ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΝΑΝ ?

Δεν το νομιζω

ξερεις τι νομιζω ;

θα ετριβαν τα χερια τους αυτο θα εκαναν

οποτε ΝΑΙ

θελω να την αγορασω με 100€ επειδη

ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΕΙΧΕ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω πχ μια ΒΜW με τιμη 1000 ευρω και δεν υποψιαζομαι οτι εχει γινει λαθος,οοοοχι δεν μου περναει καν απο το μυαλο!!Αντ'αυτου παιρνω μια για εμενα,μια για τον φιλο μου και μια με κομμενα φρενα για την πεθερα μου!Οκ βρε παιδια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω πχ μια ΒΜW με τιμη 1000 ευρω και δεν υποψιαζομαι οτι εχει γινει λαθος,οοοοχι δεν μου περναει καν απο το μυαλο!!Αντ'αυτου παιρνω μια για εμενα,μια για τον φιλο μου και μια με κομμενα φρενα για την πεθερα μου!Οκ βρε παιδια..

Φιλαράκι link για την προσφορά έχεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι link για την προσφορά έχεις?

Οχι δεν υπαρχει λινκ και αν υπηρχε κατα 99.9999% θα ηταν λαθος..Θελατε και απο 3 κομματια χαχαχαχα συγνωμη ρε παιδια αλλα οκ,στο προηγουμενο θεμα εσκασα στα γελια..Εγω βεβαια ειχα την εντυπωση οτι κανατε πλακα,αντ'αυτου βλεπω οτι κανετε και καταγγελια στο λαθος,εχετε σταυρωσει τον υπαλληλο τον αμοιρο και περιμενετε με το κατοσταρικο στο χερι την τηλεορασαρα! :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG 420LA 620S

 

ο ενας την εχει 537€

και ο αλλος 788€

 

απο οπου θελω δεν ψωνιζω ;

αν παρω απτον δευτερο θα πει λαθος την ακυρωνω ;;;;

ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν υπαρχει λινκ και αν υπηρχε κατα 99.9999% θα ηταν λαθος..Θελατε και απο 3 κομματια χαχαχαχα συγνωμη ρε παιδια αλλα οκ,στο προηγουμενο θεμα εσκασα στα γελια..Εγω βεβαια ειχα την εντυπωση οτι κανατε πλακα,αντ'αυτου βλεπω οτι κανετε και καταγγελια στο λαθος,εχετε σταυρωσει τον υπαλληλο τον αμοιρο και περιμενετε με το κατοσταρικο στο χερι την τηλεορασαρα! :confused:

Κοπελιά, πέρα από την πλάκα, άνοιξε τα μάτια σου και διάβασε τι γράφουν όλοι. Κανένας δεν πιστεύει ότι έχει γίνει μηχανογραφικό λάθος όπως ανέφερε το Electro. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σου είναι δύσκολο να καταλάβεις τον συλλογισμό τους. Αν έχεις πρόβλημα μην συμμέτεχεις αλλά μην αρχίζεις με τα "omg omg omg τι losers που θέλουν τιβι με 2 ευρώ". Μαζέψου.

 

edit: υπέθεσα ότι είσαι γυναίκα λόγω του username. αν κάνω λάθος με συγχωρείς για την παρεξήγηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πεθερά κανά Lada (πάντα με τα "ιδιαίτερα" φρένα...) και πολύ της είναι :-D

μπαα το lada δεν τρεχει πολυ θα προτημουσα την BMW για να το σιγουρεψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας χαρακτηρισα ειπα να πω την γνωμη μου και εγω για το αυτονοητο ξεκαθαρο σαφεστατο λαθος!Γυναικα ειμαι και μαζευομαι..Ελπιζω να σας ερθουν και τα 5 κομματια που παραγγειλατε..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας χαρακτηρισα ειπα να πω την γνωμη μου και εγω για το αυτονοητο ξεκαθαρο σαφεστατο λαθος!Γυναικα ειμαι και μαζευομαι..Ελπιζω να σας ερθουν και τα 5 κομματια που παραγγειλατε..!

 

πασιφανές, οφθαλμοφανέστατο, ολοφάνερο λάθος.....ZzzZzzz ύπνος

 

Edit:Μόλις σου απάντησα μου έβαλες like στο άλλο thread :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγραψα ξανα για το sounddock Bose που πηρα κουτάτο με 27 ευρώ πριν ενα μηνα απο Κωτσο. Επρεπε να πω προφανως μη μου το δωσετε λογω της απιστευτα χαμηλης τιμης

 Επίσης το pioneer xnav 1  75 euros οταν δε το βρισκεις κατω από 190 συμφωνα με το bestprice http://www.bestprice.gr/item/2152358373/pioneer-xw-nav1

 

Καπου υπαρχει και η λογικη, μη ψαχνουμε να δικαιολογησουμε τα αδικαιολογητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...