Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κάτι.

Έστω ότι τραβάω τα κερδισμένα στην χρεωστική μου.

Αυτά μπαίνουν ολόκληρα η υπάρχει κάποια κράτηση από την τράπεζα.

Για εισερχόμενα εμβάσματα υπάρχει.

Αυτό τι θεωρείται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δηλαδη πληρωθηκαν 3 ατομα και θα πρεπει να πανηγυριζουμε?το αυτονοητο δηλαδη?εχω κανει αιτηση απο 16/3 και δυστυχως ακομα τιποτα.παντως οι 3 πληρωμες εχουν κοινη ημ/νια αιτησης.ελπιζω να παρουμε σειρα καποια στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι.

Έστω ότι τραβάω τα κερδισμένα στην χρεωστική μου.

Αυτά μπαίνουν ολόκληρα η υπάρχει κάποια κράτηση από την τράπεζα.

Για εισερχόμενα εμβάσματα υπάρχει.

Αυτό τι θεωρείται;

 

Για καταθεση στην καρτα σου δεν εχεις χρεωση. Για να την εκφορτισεις στο λογαριασμο πρεπει να τσεκαρεις την τραπεζα σου αλλα θα εχεις χρεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα τώρα τελευταία με την 365.

 

Παίζω συνήθως δυάδες-τριάδες είτε πριν ξεκινήσουν είτε live.

 

Ας πούμε β ιταλίας, έχει 8 αγώνες ταυτόχρονα, που τους βλέπω στο live κανονικά με στατιστικά κομπλέ.

 

Με το που βάλω μια τριάδα, τους αγώνες που παίζω μου τους εμφανίζει μόνο σαν τίτλο στο κουπόνι μου και κλειδώνει το στοίχημα.

Δεν βλέπω σκορ, δεν βλέπω στατιστικά, τίποτα. Πηγαίνω ανοιχτά στοιχήματα, πατάω πάνω στον αγώνα και με γυρίζει στην αρχική σελίδα.

 

Κάποια από αυτά τα κέρδισα, κάποια τα έχασα, αλλά μου την έδωσε στα νεύρα γενικά γιατί δεν είναι τυχαίο.

 

Μου το έκανε 1,2,5 φορές, ε....

Πριν καμιά δεκαριά μέρες ρίχνω μια δυάδα λαιβ σκωτία περίπου στο 5ο λεπτό, κατευθείαν μου κάνει το ίδιο. Οι υπόλοιποι αγώνες μένουν ανοιχτοί κανονικά, αυτοί που έπαιξα μαύρο.

Ανοίγω κατευθείαν επικοινωνία, στο δέκατο λεπτό οι αγώνες, ζητάω να ακυρωθεί στοίχημα και να μου επιστραφούν τα χρήματα.

Τι πρόβλημα υπάρχει;

Αυτό το πρόβλημα υπάρχει.

 

Με τα πολλά, καταλήξαμε ότι "δεν γίνεται αυτό που ζητάτε γιατί η εταιρία διατηρεί το δικαίωμα να κάνει αλλαγές όπως η ίδια κρίνει, κάτι που έχετε αποδεχθεί τους όρους χρήσης" και κάτι τέτοιες μπαρούφες.

Τους απαντάω ότι αυτή είναι κακή χρήση του δικαιώματος της εταιρίας και πως είναι ανήθικο να προσφέρουν live στοιχηματισμό και αμέσως να αφαιρούν τη δυνατότητα κλεισίματος.

Τότε μου είπαν ότι δέχονται να ακυρώσουν το στοίχημα και να μου επιστρέψουν τα χρήμματα (50€) ΑΝ ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ!!!

Τους είπα κρατήστε τα, δεν πειράζει.

 

Από εκείνη τη μέρα έχω βάλει καμερούλα και γράφω τι κάνει όταν παίζω. Έχει συμβεί ήδη 3 φορές. Θα καταγράψω 2 εβδομάδες ακόμα και θα τους κάνω καταγγελία εδώ και αγγλία.

Όταν έχανα περισσότερα απ'όσα κέρδιζα όλα καλά.

Τώρα που έχω 3-4 καλούς μήνες προέκυψαν τα προβλήματα.

Άθλιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα οτι απο τοτε που καποιος πηρε την αδεια και πηγε στην μαλτα το ελληνικο domain εχει γινει χαλια ειναι γεγονος. Τι εννοεις live στοιχηματισμο χωρις δυνατοτητα κλεισιματος? Εννοεις οτι σε αφηνουν να παιξεις αλλα μετα ειναι κλειδωμενο το ματς?

Και τι στην οργη, θα επιστρφαν τα χρηματα αν δεν ξαναπονταρες live?

 

Στοιχηματιζω οτι παιζεις πρωταθληματα που δεν τους αρεσουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό, τα παιχνίδια τα παίζω συνήθως live, αφού αρχίσουν και κατευθείαν μου κλειδώνουν τους αγώνες. Δηλαδή και να θέλω να παίξω τον ίδιο αγώνα σε άλλο σύστημα δεν μπορώ. Ούτε στη λίστα δεν υπάρχει, μόνο στο ανοιχτό μου στοίχημα σαν αναφορά.

 

Και δεν παίζω περίεργα πρωταθλήματα. Δεν έχω κορέες και φινλανδίες μέσα.

 

Αγγλία κόνφερενς, λιγκ 1, λιγκ 2.

Ιταλία σεριε α και β.

Γαλλία λίγκ 2.

Και bundesliga, σπάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει την ίδια ποικιλία αλλά το έχω πάρει απόφαση να αλλάξω, άνοιξα και stoiximan.

Απλά πρώτα θα τους κυνηγήσω, αν σε αυτή τη διαδικασία τους πάρω κι άλλα, ακόμα καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slim, είναι ακριβώς όπως τα λες, τα ίδια σκατά μου κάνανε και μένα σε live , γενικά τρομερά παράπονα τον τελευταίο καιρό , βάλανε και το μερικό κλείσιμο στοιχήματος στο Live  και από τότε περίπου έχει πέσει το επίπεδο υπηρεσιών τους τουλάχιστον 2 επίπεδα. Συν το μεγάλο διάστημα φέτος που δεν είχαν live chat, συν οι διαρκείς οχλήσεις περί επικύρωσης λογαριασμού παρότι τα έχω στείλει, δυστυχώς, κάτω βόλτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέραν των λειτουργικών προβλημάτων που αναφέρεις, εγώ βλέπω το πρόβλημα πολύ πιο έντονο τον τελευταίο καιρό που τους τα παίρνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν λες του τα παιρνεις μπορεις να μας πεις καθε ποτε κανεις αναληψη καιτ τι ποσα περιπου, για να εχουμε και μια ιδεα οι υπολοιποι.

Παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι, την ιδια βαση δεδομενων με την μαμα εταιρεια μοιραζονται απλα προφανως κατι παιζει με το κερδος αυτου που εχει το license σε σχεση με την μαμα.

Γιατι στην μαμα αμα δεν εχεις κανει μαλαγανια σε πληρωνει και δεν σου κανει τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάμε για τρελά ποσά, μικροποσά φαντάζομαι είναι για αυτούς. Και δεν παίζει μαλαγανιά, σου είπα τι πρωταθλήματα παίζω.

 

Από δεκέμβρη που άρχισα να παίζω πιο σοβαρά με σκοπό να βγάλω κάτι σε σχέση με παλιότερα μου έριχνα για πλάκα, έχω βγάλει ένα καλό δελτίο που πήρα 1700€ και πολλά μικρά από 50€ μέχρι 150€. Συνολικά τα κέρδη μου είναι 3900€. 1 ανάληψη τον μήνα κάνω. Τέλος γενάρη 500€ και φλεβάρη, μάρτη, απρίλη από 800€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάμε για τρελά ποσά, μικροποσά φαντάζομαι είναι για αυτούς. Και δεν παίζει μαλαγανιά, σου είπα τι πρωταθλήματα παίζω.

 

Από δεκέμβρη που άρχισα να παίζω πιο σοβαρά με σκοπό να βγάλω κάτι σε σχέση με παλιότερα μου έριχνα για πλάκα, έχω βγάλει ένα καλό δελτίο που πήρα 1700€ και πολλά μικρά από 50€ μέχρι 150€. Συνολικά τα κέρδη μου είναι 3900€. 1 ανάληψη τον μήνα κάνω. Τέλος γενάρη 500€ και φλεβάρη, μάρτη, απρίλη από 800€.

 

τιποτα δηλαδη απλα τζιρος για αυτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, κάνω και κάτι άλλο.

 

Μελετώντας την κάθε μέρα, όσα σημεία μου αρέσουν αλλά έχω μικρή αμφιβολία τα μαζεύω και τα ρίχνω παρολί 1€.

 

Μπορεί να βγει 8άδα,10άδα,14άδα.

 

Έχουν υπάρξει φορές που σε 14άδα πιάνω 10-11-12, όπως και 6-7.

 

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό λοιπόν. Αν και δεν έχω κερδίσει ποτέ τέτοιο δελτίο (αν είχα κερδίσει θα ήμουν καραιβική τώρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...