Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BET8  (εγω δεν ειχα θεμα αν και διαβαζω απο εσας οτι εχετε θεμα.)

 

υπαρχει θεμα:

http://www.infobeto.com/forum/showthread.php/125571-%CE%A0%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%AD%CF%82-%CE%92et-8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχει τεραστιο θεμα με τη συγκεκριμμενη εταιρεια.βοα ολη η στοιχηματικη πιατσα.παιζω 15 χρονια ιντερνετικο στοιχημα αυτο δεν μου εχει ξανατυχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι ανοιγει οποιος θελει μια εταιρεια κ οταν ειναι να πληρωσει κανει τον κινεζο; 

νομοι δεν υπαρχουν στον χωρο; η ΕΕΕΠ τι σκατα κανει;

να ανοιξουμε κ εμεις αμα ειναι ετσι μια, να τους τα παιρνουμε χοντρα κ οταν ειναι να πληρωσουμε στα παπακια μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αυριο αναγκαστικα ξεκιναω καταγγελιες .αισιως 22 μερες απο την αιτηση αναληψης μου.εκτος απο εεεπ που αλλου μπορουμε?

Πιθανών και η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος να έχει δικαιοδοσία ως ηλεκτρονική απάτη.

 

Ενημέρωσε μας και τους υπόλοιπους τις κινήσεις σου και αν έχεις κάποιο αποτέλεσμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους εστειλα mail κ απαντησαν οτι υπαρχουν καθυστερησεις λογω "διοικητικων διαδικασιων" κ οτι κατανοουν την αναστατωση κ απολογουνται, αλλα μεχρι να ολοκληρωθουν οι διαδικασιες δεν μπορουν να μας δωσουν ημερ/νια ολοκληρωσης της πληρωμης, 

τρεχα γυρευε κ περδικολοκαρτερα δλδ, τα θεματα ειναι:

1) τι σκατα μπορει να σημαινουν οι "διοικητικες διαδικασιες"; υποτιθεται ειχαν θεματα με την διαδικασια πληρωμης, αλλα θα τα λυναν τελος φλεβαρη, πανε για φουντο μηπως; γιατι ουτως ή αλλως ειχα ακουσει οτι δεν εχουν κοσμο

2) θα μας πληρωσουν πιστευω τωρα το για πότε.. υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

παιδια καλησπερα :)
ειμαι ετοιμος να γραφτω στην bet365...
αλλα δεν εχω καταλαβει καποια πραγματα.....

1) ποια η διαφορα αν μπω με μπονους η χωρις περα απο το διπλασιασμο τον χρηματων κατα την εγγραφη....
2)αν μπω πχ με 10 ευρω και με το μπονους παω στα 20 πρεπει να παιξω και τα 20 για να μπορω να κανω αναληψη...

3)υπαρχει καποιο ποσο και κατω απο το οποιο δεν μπορω να κανω αναληψη τα κερδισμενα....

 

εχω λιγο μπερδευτει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φίλε modechristo_13 έχω παίξει και εγώ στη 365 είναι super αλλά γιατί να μπερδευτείς με bonus και ειδικές καταστάσεις;

΄Ετσι κι αλλιώς μόνο εάν προβλέπεις σωστά πληρώνεσαι.

Απλά και όμορφα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ,προσπαθω να προλαβω καταστασεις.ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ BET8.ΜΑΚΡΥΑ .εδω και ενα μηνα εχω κανει αναληψη και ακομα περιμενω.δεν απαντανε στα μηνυματα .εχω μπλεξει ασχημα

 

Σύμφωνα με αυτό το Link.png Site: post , ένας χρήστης πληρώθηκε.  Μετά από 2 μήνες μεν αλλά...

 

Άντε να δούμε, προσωπικά τα εχω ξεγράψει τα χρήματα (ήδη 1,5 μήνα αναμονή) και απλώς είμαι σε δίλημμα για καταγγελία ή όχι. Μάλλον θα περιμένω λίγο ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με αυτό το Link.png Site: post , ένας χρήστης πληρώθηκε.  Μετά από 2 μήνες μεν αλλά...

 

Άντε να δούμε, προσωπικά τα εχω ξεγράψει τα χρήματα (ήδη 1,5 μήνα αναμονή) και απλώς είμαι σε δίλημμα για καταγγελία ή όχι. Μάλλον θα περιμένω λίγο ακόμα.

 

Απ'οτι βλέπω είναι 3 αυτοί που πληρώθηκαν οπότε ίσως είναι καλά νέα για εσάς που περιμένετε χρήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τους ειχα κανει καταγγελια στην ΕΕΕΠ και μολις μου ηρθε απαντηση απο την ΕΕΕΠ η οποια ζηταει απο την εταιρεια να παρεχει τις απαραιτητες διευκρινησεις το ταχυτερο δυνατο σχετικα με την μεγαλη καθυστερηση στην πληρωμη των κερδων με κοινοποιηση στους ιδιους (ΕΕΕΠ) προφανως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ΑΠΟ 23/3/15!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΕΜΑΙΛ ΠΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΣΤΟ ΤΣΑΤ, ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ!(Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΤΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 23/4/15 ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΟΙΔΙΑΣ ΜΙΛΗΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 23/4 ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ,ΘΑ ΛΑΒΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΜΑΙΛ ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ)
ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΤΑΘΕΣΑΝΕ!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΑΛΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!
ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΚΑΤΑΘΕΣΑΝΕ!
ΕΚΑΝΑ ΓΡΑΠΤΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΕΕΠ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΜΙΜΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Κα ........
ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΕΕΠ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΩΝ ΠΛΗΡΩΜΩΝ!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ Η ΚΥΡΙΑ!
ΤΟ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΤΣΑΤ!

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Ν Ο Μ Ι Μ Α ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ!
ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?
ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΑΙΛ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΠΟΥ ΔΕ ΤΗΡΗΣΑΝΕ ΤΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΤΟΥΣ!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΑΡΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΤΣΑΤ!

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΕΙΧΑΜΕ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ FORUM ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΤΗΣ ΒΕΤ8 ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝΕ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ, ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΙΚΟΤΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!
ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΕ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ , ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΙΑ 100% ΒΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!!
ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ, ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ? ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ, ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΜΑΣ?

ΜΙΛΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ! ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.....
ΜΑΚΑΡΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑΧΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΝΟΜΙΚΑ ( ΑΠΑΤΗ - ΜΗΝΥΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ) ΑΛΛΑ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΞΑΝΤΛΕΙΤΕ!
ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΒΕΤ8????
ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΝΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ, ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...