Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια θέλω μια μεγάλη βοήθεια απο εσας.κέρδισα στην 7epta7.gr(απίστευτες αποδόσεις πολύ καλα μπόνους την συστήνω) ένα αρκετά μεγάλο ποσό και τώρα θελω να κάνω ανάληψη.Ωστόσο πρέπει κλασικά να επικυρώσω τα στοιχεία μου.Οκ με ταυτότητα αλλα έχω πρόβλημα με την διεύθυνση.Δεν έχω λογαριασμό στο ονομα μου καθώς είμαι 21 χρονών και προς το παρόν σπουδάζω στην πόλη μου οποτε μένω με τους γονείς μου.Μια βοήθεια πως να το κάνω?μου είπαν κάπως με τράπεζα αν δεν έχω λογαριασμό.Ενα χαρτή που να δείχνει απο την τράπεζα την διεύθυνσ μου.Γνωρίζει κανείς αν ζητήσω αντίγραφο κίνησης λογαριασμού αναφέρει διεύθυνση πάνω?Με κάποιο αλλο τρόπο έστω.Ευχαριστώ

 

edit σκέφτηκα να πάω να βγάλω μια νεα prepaid απο γενική ξερω εγω.Κοιταξα τα χαρτιά που υπέγραψα οταν έβγαλα αυτην που εχω στην Πειραιώς και αναφέρει διεύθυνση αλλα θέλον μέχρι 3 μήνες το έγγραφο.Οποτε αν βγάλω απο Γενική ξερω εγω θα μπορώ να κάνω ανάληψη τι λέτε?

Στον στοιχιμαν και bet8 μπορείς να κανεις ταυτοποίηση με εκκαθαριστικό εφορίας η με μια υπεύθυνη δήλωση στα κεπ ίσως να γίνετε και εκεί το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλημερας σας!εχω το ιδιο προβλημα με τον arsenal :D

για τα κεπ και την δηλωση εννοειτε την δηλωση μονιμης κατοικιας?γιατι μου ειπαν οτι πρεπει να παω στο δημο ή κεπ την μονιμης κατοικιας μου και την βγαλω!!και επειδη ειμαι μακρυα ως φοιτητης δεν μου ειναι ευκολο...γνωριζετε αν υπαρχει καποια λλαη βεβαιωση στα κεπ που να μου κανει ή αν μπορω στην βεβαιωση μονιμης κατοικιας να δηλωσω οτι ειναι εδω που μενω τωρα??

ευχαριστω!

(εκαθαριστικο εφροριας δεν εχω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

καλησπερα ,προσπαθω να προλαβω καταστασεις.ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ BET8.ΜΑΚΡΥΑ .εδω και ενα μηνα εχω κανει αναληψη και ακομα περιμενω.δεν απαντανε στα μηνυματα .εχω μπλεξει ασχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ μην μου λες τετοια, μεχρι τελος φλεβαρη υποτιθεται καθυστερουσαν γιατι ειχαν τεχνικο προβλημα, κατι τετοιο,

υποτιθεται το ελυσαν, εκανα κ εγω μια την κυριακη, την στειλαν αμεσως την δευτερα, ακομα περιμενω βεβαια,

ηταν μεγαλο το ποσο που σηκωσες;

γενικα θελει μεγαλη προσοχη γιατι τον τελευταιο καιρο με την αναστατωση που εγινε στην αγορα με τον νομο κλπ γεμισαμε απατεωνες, 

για μενα κανε μια καταγγελια στην ΕΕΕΠ https://www. gamingcommission.gov.gr

σιγουρα λεφτα πλεον μονο στον οπαπη θα δειτε, γεμισαμε απατεωνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ντε, για διαφορους λογους ο καθενας, οι πιο πολλοι σιγουρα για το μπονους,

αλλοι γιατι σου λενε νεα εταιρεια ας της δωσω μια ευκαιρια, αλλοι γιατι καναμε self-exclusion απ τις γνωστες για να μην τις κανουμε πλουσιες, γιατι αρκετα τους σκασαμε κ ψαχνομαστε για εναλλακτικες, φτανουν; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις απολυτο δικιο .πολυ κακως εμπλεξα .σε φορουμ για το στοιχημα εχουν καθυστερησει ακομα και 35 μερες αναληψη.δυστυχως οι δικαιολογιες πανε και ερχονται και εχω ανησυχησει παρα πολυ.εχω κανει και αιτηση για να με παρουν τηλεφωνο αλλα τιποτα.απαντανε μετα απο 15 mails.800 γιουροπουλα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ειπα, δεν πιστευω να τα χασεις τα λεφτα σου, αλλα καλου κακου στειλτα ολα αυτα στην ΕΕΕΠ

δεν ειμαι σιγουρος οτι κανουν τπτ βεβαια, αν κ μου χουν στειλει mail παλιοτερα, αργα βεβαια, οταν στειλαν ειχα πληρωθει, 

απο την αλλη ομως δεν χανεις κ κατι να στειλεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μενα με βαθμους ειναι οι παρακατω (οι βαθμοι εχουν να κανουν με αποδοσεις , livestream κτλ. Οσες αναφέρω ειναι 100% αξιόπιστες)

 

Α+) BET365 , STOIXIMAN 

A) BETREBELS ,NETBET 

Β) SPINBET777 , BET8  (εγω δεν ειχα θεμα αν και διαβαζω απο εσας οτι εχετε θεμα.)

C)10BET , BETRALLY , SPORTINGBET

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...