Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, ξέρετε αν τα ανταλλακτηρια στοιχημάτων , όπως πχ η 21bet, είναι νόμιμα στην Ελλάδα; Μπαίνω και με αφήνει κανονικά να εγγραφω άρα δεν είναι blacklisted. Αλλά επιτρέπεται ή όχι; Πρόσεξα μάλιστα ότι η 21bet έχει όριο 18 ετών ενώ το όριο της Ελλάδας είναι στα 21

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ώρα δεν είναι στη μαύρη λίστα, δεν σημαίνει όμως ότι είναι νόμιμη. Απλά οι υπεύθυνοι κινούνται σαν δεινόσαυροι.
Αργά ή γρήγορα θα την μάθουν και θα πέσουν τα φώτα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα. Παλιότερα έπαιζα στοίχημα στα πρακτορεία ΟΠΑΠ, αλλά τώρα λέω να ξεκινήσω online. Βασικά, πιο πολύ με ενδιαφέρει να βλέπω Live Streaming, σε διάφορα αθλήματα (από ποδόσφαιρο μέχρι... κολύμβηση!). Ελάχιστα θα παίζω στοίχημα (μία-δύο φορές το μήνα). Ποια εταιρεία μου προτείνετε να εγγραφώ;

Αν έχει και bonus εγγραφής, ακόμα καλύτερα. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/8/2018 στις 1:21 ΜΜ, MitsosDaBest13 είπε

Καλησπέρα. Παλιότερα έπαιζα στοίχημα στα πρακτορεία ΟΠΑΠ, αλλά τώρα λέω να ξεκινήσω online. Βασικά, πιο πολύ με ενδιαφέρει να βλέπω Live Streaming, σε διάφορα αθλήματα (από ποδόσφαιρο μέχρι... κολύμβηση!). Ελάχιστα θα παίζω στοίχημα (μία-δύο φορές το μήνα). Ποια εταιρεία μου προτείνετε να εγγραφώ;

Αν έχει και bonus εγγραφής, ακόμα καλύτερα. 😉

Αυτά τα δυο που γράφεις είναι ασυμβίβαστα. Αν θες να παίξεις έτσι σπάνια, τους ζητάς να μην πάρεις το μπόνους, μόνο μπλέξιμο σου προσφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να ρωτήσω κάτι. Θέλω να δημιουργήσω λογαριασμό σε συγγενή μου α βαθμου που μένει σε άλλη πολη από αυτή που μένω και έχω δηλώσει εγώ στην ίδια εταιρεία. Αν εγώ επισκεφθώ τον συγγενή μου και παίζουμε από διαφορετικές συσκευές, πχ 2 κινητά ή από κινητό και υπολογιστή, που είναι συνδεδεμένα στο ίδιο δίκτυο, θα υπάρχει πρόβλημα ; Δηλαδή θα εμποδίσουν την σύνδεση του λογαριασμού του συγγενη ή και τους 2 λογαριασμούς, θα μπλοκάρουν τον 1 ή και τους 2 μετά από κάποιο διάστημα ή τίποτα από όλα αυτά ;

Μήπως για να μην υπάρχει πρόβλημα θα πρέπει η μία συσκευή να είναι σε wifi και η άλλη σε 3g ; 

Σ.Σ. Έχουμε διαφορετικα επίθετα με τον συγγενή μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 1/8/2018 στις 1:21 ΜΜ, MitsosDaBest13 είπε

Καλησπέρα. Παλιότερα έπαιζα στοίχημα στα πρακτορεία ΟΠΑΠ, αλλά τώρα λέω να ξεκινήσω online. Βασικά, πιο πολύ με ενδιαφέρει να βλέπω Live Streaming, σε διάφορα αθλήματα (από ποδόσφαιρο μέχρι... κολύμβηση!). Ελάχιστα θα παίζω στοίχημα (μία-δύο φορές το μήνα). Ποια εταιρεία μου προτείνετε να εγγραφώ;

Αν έχει και bonus εγγραφής, ακόμα καλύτερα. 😉

 

Εντάξει, ευχαριστώ. Μάλλον θα κάνω εγγραφή στο Stoiximan. Το interface του Bet365 δε μου αρέσει, θυμίζει την πολυπλοκότητα του Football Manager... 😂😋

Αλλά ποιο έχει τα περισσότερα/καλύτερα Live Streams; Μπορεί κάποια στιγμή π.χ. να θέλω να δω MLS για κάποιο λόγο... 😋

Επεξ/σία από MitsosDaBest13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ξέρετε τι παίζει με τη Mybet και το κλείσιμό της; Είχα κάνει αίτηση ανάληψης λίγο πριν κλείσουν (τυχαία δεν το ξερα) και δεν έχω δει τίποτα ακόμη ενώ σε email απάντηση δεν πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γεια χαρά στη παρέα! Μετά από 1 χρόνο στο στοιχημαν κουράστηκα να κλειδώνει το ματς κάθε λίγο και λιγάκι και να δίνουν τραγικά cash out! Σε όλα τα αλλά είναι τρομεροί όμως όπως αναλήψεις και εφαρμογή στο κινητό!

τωρα ψαχνω να ανοίξω σε άλλη εταιρία εκτός από bet365 στην οποία έκανα μια χαζομάρα στην εγγραφή και τώρα δεν μπορώ να κάνω κάτι χωρίς διαβατήριο το οποίο δεν έχω !

 

Ποια προτείνετε εσείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ερωτηση..

Δινει η bet35 την προσφορα ''Δωρεαν στοιχημα σε εξελιξη ως 25 ευρω'' για το παιχνιδι ΑΕΚ-Μπαγερν.

Δηλαδη βαζεις ενα στοιχημα 25 ευρω ΠΡΙΝ την εναρξη του αγωνα και σου δινει ενα δωρεαν στοιχημα 25 ευρω οταν ο αγωνας εχει αρχισει.

Η ερωτηση ειναι εξης. Στο 2ο στοιχημα που θα παιξω (αυτο σε εξελιξη) εφοσον το κερδισω θα μου επιστραφει ΜΟΝΟ το κερδος ή και τα 25 ευρω που πονταριστηκαν?

Εστω δηλαδη οτι παιζω ενα στοιχημα με αποδοση 3 και το κερδιζω. Θα πιστωθουν στον λογαριασμο μου 25x3=75 ευρω ή ΜΟΝΟ το κερδος δηλαδη 50 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κάτι στανταρ αυτό, ανάλογα με το τι ισχύει στους εκάστοτε όρους του μπόνους. Τελευταία πχ στη Vista είχα ένα freebet 5€, αν έπαιζα απόδοση 3.00 έπαιρνα τα καθαρά κέρδη δηλαδή 10€. Συνήθως αυτό ισχύει, τα καθαρά κέρδη δηλαδή αλλά φαντάζομαι το ξεκαθαρίζουν και στους όρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 50. Και πρέπει να πατήσεις κλικ στην εξαργύρωση.
Παρεμπιπτόντως εμένα δεν μου έχουν στείλει αυτή την προσφορά 😫

Επεξ/σία από G.TH.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...