Προς το περιεχόμενο

Mikel εδω, Mikel εκει. Τι γινεται;


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικά ο καφές του μικελ ειναι λες και πίνεις Milkshake (το λεω εγω που είμαι φαν), δεν είναι κανονικός καφές ρε παιδιί μου, γάλα βλάχας πρέπει να βάζουν στον καφέ κάτι τέτοιο

η κρέμα του coffee island δεν έχει καμία σχέση με τον mikel , του μικέλ είναι διαφορετική, αν του island δεν  μου αρέσει και τόσο ο καφές, αλλά η κρέμα είναι μπόμπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελληνική καινοτομία: καφετέρειες, σουβλατζίδικα, κομμωτήρια και φτού απ'την αρχή...

 

Χωρίς να θέλω να τους υποστηρίξω, ο γκαϊφές και το φαγί είναι τα μόνα που δεν απαιτούν εξειδικευμένες γνώσεις.

 

In fact, στην Ελλάδα, με τον τρόπο που τα δουλεύουν, δεν απαιτούν γνώσεις γενικότερα. Τα μεγαλύτερα χαϊβάνια πάνε κι ανοίγουν καφετέριες και σουβλατζίδικα. Και η πλάκα είναι ότι οι μισοί χέζονται στο γκαφρό!

 

Είναι δηλαδή περιπτώσεις που σε βγάζουν απ' τη δυσκολία του να σκεφτείς τι να κάνεις και πώς να το κάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να τους υποστηρίξω, ο γκαϊφές και το φαγί είναι τα μόνα που δεν απαιτούν εξειδικευμένες γνώσεις.

 

In fact, στην Ελλάδα, με τον τρόπο που τα δουλεύουν, δεν απαιτούν γνώσεις γενικότερα. Τα μεγαλύτερα χαϊβάνια πάνε κι ανοίγουν καφετέριες και σουβλατζίδικα. Και η πλάκα είναι ότι οι μισοί χέζονται στο γκαφρό!

 

Είναι δηλαδή περιπτώσεις που σε βγάζουν απ' τη δυσκολία του να σκεφτείς τι να κάνεις και πώς να το κάνεις.

Όμως δεν πάνε όλοι καλά και θέλει λεφτά για να ξεκινήσεις που δεν έχουν ολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

μπορεί κάποιος να με πει πως διάλο στο φραπέ πετυχένουν τέτοιο αφρό? 2 ώρες μετα και ακόμα είναι αμετακινητος, τόσο σφυχτό αφρό - στόκο  δεν έχω δει πουθενά αλλου, πόσο μαλλον να το πετυχω εγώ στο σπίτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενα φιλο ειχαμε υπολογιζει,οτι θα κανει περιπου 7-8 χρονια να κανει πληρη αποσβεση.με σχετικα νουμερα παντα.εγω δε θα ανοιγα ποτε κατι τοσο εφημερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ποσό για franschise είναι πολύ μεγάλο. Και 5 χρόνια να ήταν πάλι το μόνο που θα καταφέρεις είναι να αποσβέσεις. Η μόδα δεν κρατάει τόσο πολύ ώστε να είναι φίσκα και μετά την πενταετία που θα αρχίσεις να βγάζεις κέρδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικοτερα σε καποια υποκαταστηματα εχειβπεσει σαφως η κινηση σε σχεση με τη λαοθαλασσα που υπηρχε καποτε , ενδεικτικο της μοδας που ηταν και σιγα σιγα φευγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...