Προς το περιεχόμενο

Mikel εδω, Mikel εκει. Τι γινεται;


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι έτσι όπως το καταλαβαίνω εγώ που αναφέρουν άλλοι, οτι με σουβλάκια και καφέδες δεν παράγεται υπεραξία ( ; ) απλά γίνεται μια ανακύκλωση χρήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκτός αν είσαι μάγκας και πουλάς €10 το σουβλάκι/καφέ και έρχονται μιλλιούνια οι Δυτικοευρωπαίοι να σου ακουμπήσουν τα λεφτά τους... αλλά επειδή αυτό δεν παίζει, κατά 99% γίνεται ανακύκλωση χρήματος (το οποίο όλο και μειώνεται) από τους ντόπιους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλλους, πρίν λίγο καιρό ήρθε άνθρωπος στην εταιρία που εργάζομαι (είδη συσκευασίας κτλ) και ζήτησε (και πήρε) ένα μεγάλο όγκο απο εμπόρευμα. στην ερώτησή μου πού θα μεταφερφούν τα πράγματα με τα οποία θα τύλιγε  απο αυτά που αγόρασε (γιατί ήθελε τα καλύτερης ποιότητας και ανέφερε αεροπλάνο κτλ) μου είπε οτι είναι ένας εργολάβος και ανοίγει MIKEL ΣΤΟ DUBAI!!!

 

έπαθα!!! μάλιστα μου είπε οτι όχι απλώς θα είναι καφέ αλλά ολόκληρο "παλάτι" αυτό έγινε πρίν απο 1,5 μήνα περίπου οπότε παίζει να δίνω και αποκλειστικό!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή κάποιοι βγάζουν λεφτά. Όχι για την χώρα. Για τους ίδιους. Ας κάνουν ότι θέλουν κι ας μην γκρινιάζουμε επειδή δεν παράγουν πυρηνικές κεφαλές.

Όσοι νομίζετε ότι είστε ικανοί να παράξετε κάτι που μπορεί να αποφέρει χρήμα στην χώρα κάντε το. Αλλά θέλει κεφάλαιο αυτό και κανείς σε αυτή την χώρα δεν το έχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή κάποιοι βγάζουν λεφτά. Όχι για την χώρα. Για τους ίδιους. Ας κάνουν ότι θέλουν κι ας μην γκρινιάζουμε επειδή δεν παράγουν πυρηνικές κεφαλές.

Όσοι νομίζετε ότι είστε ικανοί να παράξετε κάτι που μπορεί να αποφέρει χρήμα στην χώρα κάντε το. Αλλά θέλει κεφάλαιο αυτό και κανείς σε αυτή την χώρα δεν το έχει.

κεφάλαιο είναι πολλοί που το έχουν... αλλά δεν είναι τόσο μαλάκες να το επενδύσουν εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κεφάλαιο είναι πολλοί που το έχουν... αλλά δεν είναι τόσο μαλάκες να το επενδύσουν εδώ.

 

Για την ακρίβεια πάει εκεί που πρασινίζει ο χάρτης :

 

in-2015-region-map-web-world.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλλους, πρίν λίγο καιρό ήρθε άνθρωπος στην εταιρία που εργάζομαι (είδη συσκευασίας κτλ) και ζήτησε (και πήρε) ένα μεγάλο όγκο απο εμπόρευμα. στην ερώτησή μου πού θα μεταφερφούν τα πράγματα με τα οποία θα τύλιγε  απο αυτά που αγόρασε (γιατί ήθελε τα καλύτερης ποιότητας και ανέφερε αεροπλάνο κτλ) μου είπε οτι είναι ένας εργολάβος και ανοίγει MIKEL ΣΤΟ DUBAI!!!

 

έπαθα!!! μάλιστα μου είπε οτι όχι απλώς θα είναι καφέ αλλά ολόκληρο "παλάτι" αυτό έγινε πρίν απο 1,5 μήνα περίπου οπότε παίζει να δίνω και αποκλειστικό!!!!

2 σελιδες πίσω να πας θα καταλαβεις ότι δε δίνεις τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω αυτός που έχει την μπλε ferrari να έχει άλλη μία τουλάχιστον σε κόκκινο...άκου μπλε ferrari! :D

 

Καλή επιτυχία πάντως σε όποιον το άνοιξε και στα παιδιά που δουλεύουν, αν και δεν είμαι πελάτης των mikel μπράβο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω αυτός που έχει την μπλε ferrari να έχει άλλη μία τουλάχιστον σε κόκκινο...άκου μπλε ferrari! :D

 

Καλή επιτυχία πάντως σε όποιον το άνοιξε και στα παιδιά που δουλεύουν, αν και δεν είμαι πελάτης των mikel μπράβο τους.

Oι κελεμπιες κυκλοφορουν με κατι χρυσες lambo οποτε η μπλε φερραρι ειναι μια χαρα   ¨)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το λιγοτερο! εκει ντυνουν τα αυτοκινητα με οτιδηποτε μπορεις να φανταστεις. απο δρρμα φιδια δερμα σουεντ μεχρι διαμαντια και αληθινα φυλλα χρυσου. εχουν για κατοικιδια τιγρης λεοπαρδαλεις και λιονταρια και υπαρχουν μηχζνηματα τυπου atm που λειτουργουν με ραβδους χρυσου (ειτε δεχοντε ειτε δινουν)

 

οι τυποι εκει κατω ειναι αλλη φαση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...