Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν μουσική για όλους από το Spotify, από σήμερα στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση λιγο ασχετη και συγγνωμη.
Εγω που πληρώνω beatport 1.5-2.5Ε το κομματι...
Τι διαφορα εχει αυτο?
Θα μπορω να κατεβασω τα τραγουδια παλι στο pc μου και να τα έχω σαν mp3?
ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει τρελό περιεχόμενο το spotify. Με την premium version που μπορείς να έχεις και offline πρόσβαση απλά τα σπάει.

 

Απλά δεν υπάρχει κανένας λόγος να έχει τόνους μουσική στον σκληρό. Έχεις πρόσβαση σε μια παγκόσμια μουσική βιβλιοθήκη που ενημερώνεται διαρκώς. 

 

Ελπίζω να εμπλουτίζει την Ελληνική του συλλογή διαρκώς (πχ μόλις είδα οτι κιτρινα ποδήλατα έχει μόνο τον τελευταίο δίσκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ περισσότερα κομμάτια. Το soundcloud είναι περισσότερο για dj's παραγωγούς και indie καλλιτέχνες. Δεν μπορεί κάποιος να ανεβάσει εκεί τραγούδια με δικαιώματα. Και επίδης στο spotify βάζεις και διάφορα apps στυλ ανακάλυψης τραγουδιών, playlists ανάλογα με την διάθεση σου κτλ και μπορείς να κάνεις follow τους αγαπημένους σου καλλιτέχνες για νέα κομμάτια κτλ

 

Σίγουρα θα το ψάξω και το spotify αλλά στο grooveshark έχω βρει και απίθανα συγκροτήματα και δουλειές δλδ και αυτό είναι αρκετά ενημερωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο φτηνές χρεώσεις ειδικά για την Ελλάδα; Δεν με ενδιαφέρει η υπηρεσία αλλά μπράβο τους για την πρωτοτυπία. Δεν πρέπει να υπάρχει απολύτως τίποτα άλλο (που να προέρχεται απο το εξωτερικό) που να είναι φτηνότερο στην Ελλάδα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις προς παλιούς.

 

Αν δε συνδέσεις το facebook σου δε μπορείς να βάλεις profile photo;

 

Μπορείς να σβήσεις radio stations;

Έφτιαξα 2 δοκιμαστικά - σχεδόν καταλάθος, ένα σταθμό βάση καλλιτέχνη κ ένα σταθμό βάση album αλλά θέλω να τους στείλω κ απ'οτι καταλαβαίνω δεν υπάρχει τρόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τα κραταει στον σκληρο τα κομματια?

νομιζω γινεται αν εισαι premium μελος. δε το εψαξα αλλα σε μια διαφημιση στο λογισμικο αναφερθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>παντως για να δινουμε μια εικονα...</p>

<p>20000000 κομματια? παιζει και να εχει πολυ περισσοτερα. Εψαξα ενα ρωσσο dj που πουλαει δισκους μονο μεσω ιντερνετ και δε συνεργαζεται με εταιριες( τουλαχιστον απο οσι ξερω)</p>

<p>Εβγαλε ολους του τους δισκους και μαλιστα 2 που δεν ηξερα...</p>

<p>Ποιο διεξοδικο ψαξιμο δεν εκανα...Αλλα παιζει να εχει τα παντα...</p>

<p>Σε ευχαριστω hal9000</p>

 

Και εγω οταν έμπαινα από αγγλικό proxy είχα κάνει κάτι αντίστοιχό με Ρουμάνους djs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...