Προς το περιεχόμενο

αξξιζει αυτη η αλλαγη οθονης?


domigr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και τι να παρει ρε ανθρωπε?TN?

Ναι ρε άνθρωπε, αφού οι ips είναι για τον π****στο, τι θες να κάνει;

 

 

Εγώ τελικά πάω για αυτή εδώ.

 

Δεν έχω καμία όρεξη να ταλαιπωρούμαι και να πηγαίνω βόλτες τις οθόνες μέχρι να μου βγει μια φυσιολογική, επειδή θα έχει και καλά το νέο σούπερ ντούπερ ιps, που δεν προσφέρει απολύτως τίποτα, εκτός από το να πείσει τα τεκ φρικς/πρόβατα ότι είναι «ουάου», ώστε να αντικαταστήσουν τις οθόνες τους και να πάρουν φόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι ρε άνθρωπε, αφού οι ips είναι για τον π****στο, τι θες να κάνει;

 

 

Εγώ τελικά πάω για αυτή εδώ.

 

Δεν έχω καμία όρεξη να ταλαιπωρούμαι και να πηγαίνω βόλτες τις οθόνες μέχρι να μου βγει μια φυσιολογική, επειδή θα έχει και καλά το νέο σούπερ ντούπερ ιps, που δεν προσφέρει απολύτως τίποτα, εκτός από το να πείσει τα τεκ φρικς/πρόβατα ότι είναι «ουάου», ώστε να αντικαταστήσουν τις οθόνες τους και να πάρουν φόλες.

 

για το πουστο?

χμ...

 

εχεις κατσει ποτε σε Ips οθονη?

ειναι σα να μου συγκρινεις το evo 10 με το polo και να λες οτι το evo ειναι μαλακια γιατι εχει turbolag

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον η κατασταση εχει ως εξης..πηρα το πρωι την lg δηλωσα την βλαβη μου και εστειλα την αποδειξη και τους ανεφερα οτι ειναι η δευτερη οθονη αν και το ειδαν και στο συστημα... τωρα μολις με πηρε ο τεχνικος και αρχισε να μου λεει μηπως ειναι ιδεα μου και οτι ολες οι ips εχουν αυτο το θεμα..εγω του εξηγησα πως το γνωριζω οτι ολες οι ips εχουν σχεδον αυτο το θεμα αλλα η συγκεκριμενη το εχει πολυ εντονο...μετα με ρωτησε τι προτεινει να κανουμε γιατι προσπαθουσε να με πεισει οτι και η επομενη θα εχει θεμα λογικα και του ειπα οτι το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να μου δωσουν παλι την δυνατοτητα αντικαταστασης με το ιδιο ή καποιο αλλο μοντελο..τοτε μου απαντησε οτι λογικα αυτο θα γινει και οτι θα περασουν αυριο να την παρουν και λογικα την πεμπτη θα μου πουν τι θα γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάζει IPS panel αλλά τις ονομάζει PLS

Απο bleeding πως πάνε αυτές;Είναι πολύ πιο ακριβές;

 

Φίλε domigr, πάλι φόλα θα σου δώσουν αν πάρεις με ips. Αν κάνεις 3η φορά το ίδιο λάθος, παρόλο που στο λεν και από την ίδια την LG, πας για ρεκόρ μλκίας  :P  :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εφοσον ολα πανε καλα και μπορω να την αντικαταστησω ειμαι πλεον αναμεσα σε αυτες link

ολες ειναι led ips πλην της s2440l που ειναι led-amva

σε forums διαβαζω οτι bleeding παρουσιαζει και η s2340l και η u2312hm και απο οτι βλεπω η s2340l εχει πολλα κακα reviews οποτε την απορριπτω ..

απο οτι φαινεται θα παω για την u2312hm οπως ειπαμε :)

Επεξ/σία από domigr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και κατι ασχετο..το doa το υποστηριζει η καθε εταιρεια και οχι το καταστμα σωστα??οποτε καθε φορα επιβαρυνεται η εταιρεια?επισης υπαρχει καποιος περιορισμος στο ποσες φορες θα το χρησιμοποιησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...