Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Πακέτο επεξεργαστής μητρική μνήμη θα έλεγα κανα 80άρι μαξ.

 

Κάρτα γραφικών απο 30-50 εχω δει. :)

 

Μαχαιρια στην καρδια η εκτιμηση σου χαχαχα. Ηλπιζα σε κανα 200αρι ολα μαζι αλλα μαλλον ονειρευομαι ε.. αν τα δωσω πακετακι 140-150 ευρω μαζι με τα κουτια τους και σε πολυ καλη κατασταση που βρισκονται θα τα πιασει λες? Ευχαριστω για την απαντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαχαιρια στην καρδια η εκτιμηση σου χαχαχα. Ηλπιζα σε κανα 200αρι ολα μαζι αλλα μαλλον ονειρευομαι ε.. αν τα δωσω πακετακι 140-150 ευρω μαζι με τα κουτια τους και σε πολυ καλη κατασταση που βρισκονται θα τα πιασει λες? Ευχαριστω για την απαντηση!

Δύσκολα. Ο i5 σου είναι ένας i3 με turbo, οπότε κανα 25άρι μαξ.

Μητρική κανα 40άρι.

Μνήμη 4άρα είναι, καινούριες έχουνε απο περίπου 15 οπότε...

 

Όσο θες βάλε τα αλλά η εκτίμησή μου είναι η προηγούμενη. :)

Λυπάμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα. Ο i5 σου είναι ένας i3 με turbo, οπότε κανα 25άρι μαξ.

Μητρική κανα 40άρι.

Μνήμη 4άρα είναι, καινούριες έχουνε απο περίπου 15 οπότε...

 

Όσο θες βάλε τα αλλά η εκτίμησή μου είναι η προηγούμενη. :)

Λυπάμαι.

 

 

Mη λυπασαι καθολου ευχαριστω για την εκτιμηση σου, λογικα θα τα δωσω ενα πακετο 100 ευρω να φευγουν και γρηγορα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα.Ποσο πουλιεται αυτο το PC ?

 

AMD FX 6300

Gigabyte 990xa-ud3

2X4gb kingston hyper x fury 1866 mhz

HD seagate 500gb 7200rpm

ATI HD 7770 asus 1GB (με 1 ανεμιστηρα)

PSU thermaltake 630w smart series SE cm87+

Zalman Z3 plus

 

Eυχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα.Ποσο πουλιεται αυτο το PC ?

 

AMD FX 6300

Gigabyte 990xa-ud3

2X4gb kingston hyper x fury 1866 mhz

HD seagate 500gb 7200rpm

ATI HD 7770 asus 1GB (με 1 ανεμιστηρα)

PSU thermaltake 630w smart series SE cm87+

Zalman Z3 plus

 

Eυχαριστω

Εγγύηση έχει τίποτα απ' όλα αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά , κατεχω την καρτα 980ti Xtreme Windforce της Gigabyte. Η κάρτα ειναι σε αριστη κατασταση αγρατζουνιστη και ποτε δεν εχει αλλαχτει ή ανοιχτει η ψυχρα της. Αγοράστηκε 800 ευρώ και τωρα στο skroutz εχει 750. Λοιπόν , η καρτα μου ειναι απο τις λιγες που μπορουν εξω απο το κουτί να τρεξουν πανω απο 1500mhz core speed! Για την ακριβεια η καρτα μου τρεχει χωρις να κρασαρει σε κανενα παιχνίδι που εχω παιξει ή benchmark στα 1550mhz core speed. Με custom bios που φτιαχτηκαν απο ειδικο μπορεσα να πιασω 1570mhz core speed και 8200 memory! Ξερω πως υπαρχουν ατομα που θα το εκτιμουσαν περισσοτερο τους περισσοτερους καθως κανουν benchmarks και τα λοιπα.... και θα ηθελαν ιδιαιτερα αυτη την κάρτα. Ποια θα ήταν η καλύτερη τιμή που θα μπουρουσα να δώσω αυτο το σωστό κελεπούρι ;   :-D


 


(*φυσικα και εχω κρατησει και τα γνησια bios της καρτας μου! Κουτιά χαρτιά ολα!)


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά , κατεχω την καρτα 980ti Xtreme Windforce της Gigabyte. Η κάρτα ειναι σε αριστη κατασταση αγρατζουνιστη και ποτε δεν εχει αλλαχτει ή ανοιχτει η ψυχρα της. Αγοράστηκε 800 ευρώ και τωρα στο skroutz εχει 750. Λοιπόν , η καρτα μου ειναι απο τις λιγες που μπορουν εξω απο το κουτί να τρεξουν πανω απο 1500mhz core speed! Για την ακριβεια η καρτα μου τρεχει χωρις να κρασαρει σε κανενα παιχνίδι που εχω παιξει ή benchmark στα 1550mhz core speed. Με custom bios που φτιαχτηκαν απο ειδικο μπορεσα να πιασω 1570mhz core speed και 8200 memory! Ξερω πως υπαρχουν ατομα που θα το εκτιμουσαν περισσοτερο τους περισσοτερους καθως κανουν benchmarks και τα λοιπα.... και θα ηθελαν ιδιαιτερα αυτη την κάρτα. Ποια θα ήταν η καλύτερη τιμή που θα μπουρουσα να δώσω αυτο το σωστό κελεπούρι ; :-D

(*φυσικα και εχω κρατησει και τα γνησια bios της καρτας μου! Κουτιά χαρτιά ολα!)

Πόσο μηνών είναι ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ποιο ακριβώς μοντέλο.

 

Αν και δεν αναγράφει ούτε η απόδειξη ούτε του κουτί έχει 13GB. (αρα είναι το μοντέλο των 16gb).

 

Είναι το μαύρο αγορασμένο απο πλαίσιο τον Ιούνιο του 2013.

Επεξ/σία από Panagiotis32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε 700 ίσως να χρειαστεί να πέσεις 680.

Μες στο μυαλό μου είσαι!! :-D

Αν και δεν αναγράφει ούτε η απόδειξη ούτε του κουτί είχει 13GB. (αρα είναι το μοντέλο των 16gb).

 

Είναι το μαύρο αγορασμένο απο πλαίσιο τον Ιούνιο του 2013.

100-80 . Θα ξεκινήσεις από τα 100 και θα φτάσεις στα 80

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...