Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ετσι μου ειπαν απο καταστημα..φυσικα μπορει να ειναι ραδιο αρβυλα.Εγω πηρα τηλ σε ενα τοπικο καταστημα.Υποτιθεται οτι εκανα παραγγελια δινοντας μονο ονομα και τηλεφωνο.Μου φαινεται οτι θα παραλαβουν μονο οσοι εκαναν παραγγελια απο το ιντερνετ.Ουτε σειρα προτεραιοτητας ουτε τπτ.Εγω πηρα τηλ 2 το μεσημερι και μπορει να μην παραλαβω τπτ και οι αλλοι που εκαναν παραγγελια  απο το ιντερνετ στις 5 θα παραλαβουν.Οτι ναναι :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει ότι θα φέρουν αποθεμα και η προσφορά θα ισχύσει και απο βδομάδα;

ετσι ακουστηκε αλλα δεν ειναι κατι σιγουρο 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτιθεται οτι εκανα παραγγελια δινοντας μονο ονομα και τηλεφωνο.Μου φαινεται οτι θα παραλαβουν μονο οσοι εκαναν παραγγελια απο το ιντερνετ.Ουτε σειρα προτεραιοτητας ουτε τπτ.Εγω πηρα τηλ 2 το μεσημερι και μπορει να μην παραλαβω τπτ και οι αλλοι που εκαναν παραγγελια  απο το ιντερνετ στις 5 θα παραλαβουν.Οτι ναναι :P :P

Δεν ισχυει καν αυτο που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονη παιδια. Λογικα αργα το βραδυ θα εχουμε ανακοινωσεις και απο την κυβερνηση. Ολα δειχνουν οτι οδηγουμαστε σε κανονικη παραλαβη. Οι εξελιξεις τρεχουν και κανεις δεν ξερει τι θα ξημερωσει αυριο. Μακαρι να πανε ολα καλα. Πρεπει να μεινουμε ενωμενοι σαν γροθια. 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την γνωμη μου ειπα...Με βαση οτι βλεπω μεχρι τωρα μονο αυτοι εχουν κωδικο παραγγελιας και κατι πιο σιγουρο απο το "θα σας ενημερωσουμε οταν ερθει". :P


Υπομονη παιδια. Λογικα αργα το βραδυ θα εχουμε ανακοινωσεις και απο την κυβερνηση. Ολα δειχνουν οτι οδηγουμαστε σε κανονικη παραλαβη. Οι εξελιξεις τρεχουν και κανεις δεν ξερει τι θα ξημερωσει αυριο. Μακαρι να πανε ολα καλα. Πρεπει να μεινουμε ενωμενοι σαν γροθια. 

Κλαιωωωω!!! :D :D Ο κεδικοκλου κανεις δηλωσεις στον ΑΝΤ1...χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο και εγω οντας εμπειρος σε παρομοιες καταστασεις....... πχ περισυ με μια πολυ καλη προσφορα που ειχε το multirama για το asus padfone που παρελαβαν οι ιντερνετικοι και οι των μαγαζιων οι περισσοτεροι πηραν ...........μην πω τι .............θα μας κοψουν................... εκανα παραγγελια και σε μαγαζι vodafone σημερα το πρωι.......... αλλα και το απογευμα μεσω eshop ακριβως στις 16:45 που μου ηρθε το εμαιλ οτι ξαναεγινε διαθεσιμο για λιγα κοματια........... ετσι το πολυ πολυ να παραλαβω 2 συσκευες (δεν με χαλαει καθολου με 250 ευρω) αλλα τουλαχιστον 1 νομιζω θα την παρω εφοσον παρουν και οι υπολοιποι...........χαχαχαχα......... οποιος φυλαει τα ρουχα του εχει τουλαχιστον τα μισα!!!!!!!!!!!!  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια θηκουλα φιλε μου .............εχεις λινκ???

ebay, αμέτρητες έχει

Η συγκεκριμένη http://www.ebay.com/itm/HEAD-CASE-VIOLET-UGLY-FACE-DESIGN-SNAP-ON-BACK-CASE-COVER-FOR-LG-OPTIMUS-G-E975-/111090677372?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item19dd85367c

 

Edit:Καλά ούτε εγώ εννοείται (Σαϊνόμπι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο και εγω οντας εμπειρος σε παρομοιες καταστασεις....... πχ περισυ με μια πολυ καλη προσφορα που ειχε το multirama για το asus padfone που παρελαβαν οι ιντερνετικοι και οι των μαγαζιων οι περισσοτεροι πηραν ...........μην πω τι .............θα μας κοψουν................... εκανα παραγγελια και σε μαγαζι vodafone σημερα το πρωι.......... αλλα και το απογευμα μεσω eshop ακριβως στις 16:45 που μου ηρθε το εμαιλ οτι ξαναεγινε διαθεσιμο για λιγα κοματια........... ετσι το πολυ πολυ να παραλαβω 2 συσκευες (δεν με χαλαει καθολου με 250 ευρω) αλλα τουλαχιστον 1 νομιζω θα την παρω εφοσον παρουν και οι υπολοιποι...........χαχαχαχα......... οποιος φυλαει τα ρουχα του εχει τουλαχιστον τα μισα!!!!!!!!!!!!  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

 

Βρε πάρε 2 και δώσε τη μία συσκευή σε μένα, πως κάνεις έτσι. Και εγώ από αυτούς που δώσαν όνομα και τηλέφωνο είμαι. Μου είπε το παλικάρι πως λογικά θα μου κανονίσει 1 κομάτι και πιθανώς 2 (Του ζήτησα 2ο για φίλο, δεν είμαι businessman)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε να βρούμε στο facebook ακριβές timestamp πχ. αυτού (http://s17.postimg.org/oji6gvavz/image.png) ώστε να αποδεικνύει ο,τι μέχρι εκείνη την ώρα είχαν εις γνώσιν τους απόθεμα και τουλάχιστον να καλυφθούμε εκείνοι που το έχουμε παραγγείλει πριν από εκείνη την ώρα;; χμμμμμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε να βρούμε στο facebook ακριβές timestamp πχ. αυτού (http://s17.postimg.org/oji6gvavz/image.png) ώστε να αποδεικνύει ο,τι μέχρι εκείνη την ώρα είχαν εις γνώσιν τους απόθεμα και τουλάχιστον να καλυφθούμε εκείνοι που το έχουμε παραγγείλει πριν από εκείνη την ώρα;; χμμμμμμμ

https://www.facebook.com/vodafonegreece/posts/622272197814981?comment_id=80012176&offset=0&total_comments=7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...